O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Locking

Taniec - Onet.pl Blog

I najważniejszych scenach Ameryki - Joyce Theater w Nowym Jorku, Kennedy Center w Waszyngtonie czy Ordway i Guthrie Theater w Minneapolis, a także na najważniejszych festiwalach tańca współczesnego, miedzy innymi: American Dance Festival, Jacob’s Pillow, Bates Dance Festival, które nazywane są "potrójną koroną tańca współczesnego”.
 
 
 
 
 
 
Sara
4 komentarze

24 maja 2009
LOCKING

http://youcandance.plejada.pl/47,8156,2,odcinek_11_-_najciekawsze_fragmenty,1,wideo.html

link do lockingu Piotrka i Jadźki (świetne, polecam ;p)

 

LOCKING

alice...

Widzicie jak się zbliżam do spełnienia marzeń? No czarno na białym! Tylko 2,5 godziny. Teraz jedynie poczekać następne kilka lat i kto wie...Może rzucę w kąt komputer i raz na zawsze zapomnę o wszystkich tych marnych emotikonach?

Trzymać kciuki, bo ja dzisiaj nawet na to nie mam siły.

Idę się upić.


black-prismatica 2005-09-13 15:22:24
skomentuj (1)


...

Zwariowałeś mnie.

:)))


black-prismatica 2005-09-17 01:07:38
skomentuj (0)
Ekhm.

'I like the sound of your belt dropping,
your door locking,
you jangle your keys...

I like the sound of your heart stopping,
of lip locking,
the grazing of knees...

I like the sound of skin touching,
hands fumbling,
you do as you please...

I like the sound of back on the wall,
shelves falling,
oh yes indeed!

I like the sound of your shirt ripping,
my will slipping
under the table...'

But I love it when you call my name :P

To tak apropos pewnego snu. Don't ask :D


black-prismatica 2005-09-23 10:39:10
skomentuj (2)

SZANUJ tych co SZANUJĄ CIEBIE - Onet.pl Blog

Do spółki z paroma ludźmi postaram się wesprzeć przemysł alkoholowy, i żeby... no, fajnie było. Bo jak coś jest ściśle związane ze mną to musi być fajne; ot, takie mam sobie założenie. Niemniej, nie myślę o tym jak i z kim obchodzić symboliczne wstąpienie w dorosłość. Mało co myślę o przyszłości, bo myślenie to mnie męczy. Męczy mnie niepewność jaka z rzeczoną przyszłością idzie w parze, męczy mnie... strach, że będzie źle. Jednakże z racji wkroczenia w moje życie wspomnianego na początku luzu może i oddam się trochę futurologicznym planom...?

Jakoś to będzie.

(23:03)
2 komentarze

07 marca 2007
Poliglotyzm

"And in the emptiness, there's a solution,

Just look within yourself for absolution"

z: Poets Of The Fall - "Locking up the Sun"

Szkoda, że przypomniałem sobie o tym dopiero pod koniec.

Teabreak

Były za to całkiem całkiem - jedna w wielkim namiocie, druga na sali gimnastycznej. Jedyne jeszcze, do czego można by się przyczepić to jedzenie, a właściwie jego niedobór. Porcje na śniadanie/obiad/kolacje były bardzo małe przy wysiłku fizycznym, jaki mieliśmy, dlatego trzeba było czasami sie dożywiać na zewnątrz.
Wprawdzie pojechałam na grupę salsową, szybką się zdenerwowałam ciągłym brakiem partnerów na aprtnerworkach, dlatego w ich czasie chodziłam na zajęcia do grupy jazzowej. I tym sposobem uczestniczyłam w zajęciach z: partnerorków salsowych, footworków salsowych, salsy acrobatici, cha cha, tango, jazzu, dancehallu, lockingu, modernu, lyrical jazzu, rozciągania, rytmiki w salsie, stylingu w salsie, aktorstwa i inne, których teraz nie pamiętam.
Czuję, że podczas wyjazdu rozwinełam się tanecznie, co chyba zresztą widać.
Poza zajęciami tanecznymi były organizowane jeszcze inne atrakcje. Była gra balonowa, która polegała na graniu balonami napełnionymi woda na boisku od siatki. Bajer polegał na tym, że balony można było odbijać jedynie ręcznikiem trzymanym przez wszystkich członków drużyny. Niestety nie było mi dane wziąźć udziału w tej zabawie, gdyż wybrałam inną, przyjemniejszą aktywność fizyczną ;). Mieliśmy także zorganizwaną.

Great Live In London - Onet.pl Blog

- Andy dodał - Zaczynaj

- Dziękuje - Powiedziałem.

<Zatańczyłem najlepjej jak umiałem>

- Napenwo przejdziesz dalej - powiedział Andy - Chciałeś Rude Boy'a dostałeś alicia keys - un-thinkable (i'm ready) i się w tym znalazłeś jesteś bardzo dobry

Te słowa mnię bardzo podbudowały, ale nie czułem się najlepszy.

<wszedłem za kulisy>

<wszyscy wyszliśmy na scene>

- Dzisiaj odpadnie 100 osób - powieidzał Andy - Odpada numer...

<zapadła cisza>

- 1490,1200,200,1003,3... - Mówił Andy - Chciał bym wybrać 5 najlepszych tancerzy to numer 1,2,1240,34 i 24 byliście naprawde dobrzy jutro Locking Start o godzinie 17.00, będziecie uczyć się chorełki któą potem pokażecie w tym.

Badziek

Zimno.

Zimno. Jest tak zimno, że nie tylko nie chce się wychodzić z domu, ale odczuwa się wręcz całkowitą niemożność wytknięcia jakiejkolwiek części ciała za drzwi. Ponadto towarzyszy temu silne poczucie, że spędzenie na takiej temperaturze więcej niż pięciu sekund doprowadzi do rychłego i całkowitego zamrożenia. Dlatego właściwie, poza chodzeniem do szkoły, nosa nie wytykam z domu. Zastanawiam się sama jak przeżyję czwartek, w który mam trening i muszę przebyć znaczny odcinek drogi na mrozie, na dodatek w godzinach wieczorowych. Trening jest lockingu, w którym to Badziek absolutnie i nieodwołalnie się zakochał podczas obozu tanecznego. I pół roku czekał z utęsknieniem na jakiekolwiek zajęcia, aż w końcu! Od stycznia ruszają! (choć już na jednych zajęciach Badź był w grudniu...) Locking to taniec bardzo specyficzny i, zawieje banałem, ale to prawda - jakby stworzony specjalnie dla mnie. Jest taki... komiczny. I świetny, po prostu świetny.

Tak więc wraz z Madzią i Karolą, a także ku mojej uciesze z siostrą Kasi (bezkonkurencyjne "smakowo ci ciasto?" "nie".) brnąć będziemy przez śniegi i zawieruchę ku przybytkowi tańca Fresh (zapisywać się, n00by.

Taniec moim życiem

Notki
2009-07-12

2009-07-12
Biały  taniec-Taniec-do którego panie proszą panów
Style Tańca 2009-07-12
Taniec Brzucha
Street Dance
Salsa
Robot Dance
Samba
Hip-Hop
Break-Dance
Electric-Boogie
Jump-Style
Rumba
Funky
Jazz
Walc Angielski i Wiedeński
Tango
Slow-Foxtrot
Quickstep
New-Style
Locking
Popping
Dancehall
Krumping
New-Age
Street-Jazz
.

Locking popping

I Love Dance

3. House

4. Locking

5. Popping

19:59, asiadance
Link Komentarze (1) »

Blog Simply'ego | Świat oczami wyrostka

O mnie

Mariusz "Simply" Wójcik - kreatywny nastolatek, grafik komputerowy. Jest człowiekiem o wielu pasjach. Zajmuje się grafiką komputerową, programowaniem, szkicem ołówkowym, pisaniem poezji oraz tańcem (popping, locking i breaking). Wolny czas spędza na tym, co aktualnie przynosi mu przyjemność. To sumienny, praktyczny i pracowity optymista.