O czym chcesz poczytać na blogach?

Lockheed martin

Blog E-migrancika

Zbudujemy tarczę antyrakietową" autorstwa Sławomira Sierakowskiego, o tarczy antrakietowej i offsecie jaki otrzymujemy od USA za zakupione F16:

"
Przypomnijmy: kontrakt z amerykańską firmą Lockheed Martin w zamian za kupno 48 myśliwców zobowiązywał Amerykanów do zainwestowania w Polsce w ciągu dziesięciu lat 6 mld dolarów, podzielonych na transze i kontyngenty inwestycyjne tak, żeby część szła na przemysł lekki, ale reszta na tak potrzebne Polsce nowe technologie..

Małe mieszkanie i duże miasto czyli kawalerki Katowice

Kultury miasta kowbojów i wpływ zachodniej atrakcyjne, a więc uważają, że doskonałym miejscem do cieszyć się dzień przejścia na emeryturę. Ale dla tych, szukając środków do życia, forth warto jest domem dla niektórych wielu międzynarodowych firm i wielkich nazwisk jak lockheed martin, amr corporation, radioshack i bnsf kolejowa zestaw do bazy tutaj. I jak w każdym dużym mieście, fort worth apartamenty do wynajęcia są największe zapotrzebowanie, gdy są one zlokalizowane w pobliżu tak dużych firm.

W pobliżu miejsca pracy jest głównym.

Blog dyplomatyczny - Onet.pl Blog

Problemem jest brak dostępu do nowoczesnych technologii (USA i inne państwa coraz mniej chętnie dzielą się nimi z Tajwanem) i niezdolność do opracowania lokalnych odpowiedników. Tymczasem sam kontrakt na 66 samolotów F-16 C/D oznacza 3 miliardy dolarów dochodu dla Lockheed Martin, producenta maszyn, a także stworzenie lub utrzymanie 16 tys. miejsc pracy w USA oraz 1,4 miliarda dolarów podatków, które powędrują do skarbca Wuja Sama.

Czerwona pajęczyna - Niech żyje II PRL!

- żydowskich, a konkretnie interesów biznesu w obydwu krajach. Koordynacją takich działań zajmują się think-tanki w rodzaju CFR (Rada Stosunków Zagranicznych zał. przez Rockefellera z A. Michnikiem w składzie), czy NAI (Nowa Inicjatywa Atlantycka, Bruce Jackson b. dyrektor Lockheed Martin i Michaił Chodorkowski z Balcerowiczem i Sikorskim w składzie), były jeszcze ciała w rodzaju CLI (Comitee Libere Iraq) z Geremkiem, Onyszkiewiczem i jeszcze paroma im podobnymi.

Tak więc.