O czym chcesz poczytać na blogach?

Loch ness

Paranormal

Ale np. ssakami spokrewnionymi z fokami, prowadzącymi nocny tryb życia i żywiącymi się żyjącymi w jeziorze w dość dużych ilościach, pstrągami i innymi rybami. Należy jednak przyznać, że przed pojawieniem się potwora, tzn. przed ukazaniem się wiadomości o nim na łamach światowej prasy w latach 30. XX wieku, niewielu ludzi słyszało o samym Loch Ness, czy też o okolicznych miastach, takich jak np. Inverness, którego mieszkańcy zbijają obecnie fortunę na turystach przybywających tam w celu zobaczenia tajemniczego zwierzęcia. Załóżmy jednak, że "potwór" nie istnieje. Jakie argumenty wysuwają za tym jego.

pandora´s box - Onet.pl Blog

5 komentarzy

03 sierpnia 2008
Loch Ness

Do Loch Ness dojechalismy poznym wieczorem, a poniewaz mielismy w planie zostac tu tylko jedna noc, bardzo zalezalo mi na tym, by udac sie na wieczorny mroczny spacer wzdluz brzegu jeziora, okrytego tak urzekajaca tajemnica. Tak wlasnie wyglada Loch Ness o zmroku.

 

Jak widac ponizej na zdjeciu, od razu uchwycilam potwora, ktory wynurzyl sie.

...:::Moje:::Opowiadania:::... - Onet.pl Blog

Uwaga! Nastąpiła pomyłka!
Na zdjęciu poniżej widnieje prawdziwy słoń! A z tym okiem, to ten słoń jest chory! I on nie pływa w Loch Ness tylko w jakimś innym jeziorze!
BARDZO PRZEPRASZAM ZA POMYŁKĘ!!!
Mazia (13:57)
4 Już kilka osób.

Wichry namiętności

Jesteś świetnym obiektem pisarskim, dajesz ogromne możliwości i po prostu...jesteś BOSKIJ
*Boskiej Afrodyta – to samo co powyżejJ
*Scarlett O”Hardcore – mój wierny czytelniku, doczekasz się w najbliższym czasie Wielkiego Wichrowego Wesela!
*Olivia Fresh – ty krejzolu! Będziesz miała swoja historię!
*Potworowi z Loch Ness – nie wiem, czy czytała, a jak tak to niech się nie obraża. „Wichry” nie znają świętości i mogą zjechać każdego.
*Paciorkowi 69 – bo jest taki paciorzasty i idealnie się nadaje na „Wichry”!
Koniec rozczulania się na najbliższe 3 miesiące.

A teraz zapraszam do czytania. Trochę dużo, miałam.

Wampiry, Wilkołaki, Czarodzieje itp. - Onet.pl Blog

Fanka_Wilków (17:52)
Nie ma lili
Potwór z Loch Ness

Czy jest ktoś kto nie słyszał o Potworze z Loch Ness? Jest? Nie ma? To świetnie!

 

Potwór ten znany jest od około VII.

Tajemnicza Szkocja - Onet.pl Blog

Opisaną w dramacie historią, jest bowiem zbyt młody - pochodzi z początków XIV wieku. To jednak z pewnością nie ujmuje mu piękna. Zamek jest bardzo zadbany i odnowiony, a jego architektura nie jest w żaden sposób surowa. Nie brak tu licznych zdobnych wieżyczek i flanków, fosy i zwodzonego mostu. Równie ciekawie przedstawiają się podobno wnętrza zamku, jego lochy i ukryte przejścia a także ciekawe zbiory eksponatów. Niestety, zamek poza sezonem jest zamknięty i nasze podejście do jego podnóży, by go obejrzeć i sfotografować z zewnątrz, było już pewnym wykroczeniem. Odjeżdżamy z Cawdoru w kierunku Inverness. Po drodze próbujemy zobaczyć zamki Kilravock (zamknięty poza sezonem) i Stuart (okazuje się być prywatną, przepiękną posiadłością). Szkoda że kończy się tylko na próbach. Inverness to jedno z największych miast północy kraju, leżące na brzegach zatoki Moray Firth, w niewielkim oddaleniu od północnego krańca Loch Ness. Miasto jest nazbyt duże, by zachować romantyczny szkocki klimat, a średniowieczna starówka, bogata w piękne kamienice, w drażniący sposób przeplata się z nowoczesną architekturą. Tym nie mniej warto się przespacerować wąskimi uliczkami, lub spojrzeć, najlepiej z mostów nad rzeką Ness, na królujący na wzgórzu pokaźny zamek. Największe atrakcje.

Blog mustang95r

Muszli,swoim wyglądem przypomina kawałek wodorostu.
Na rafie koralowej żyją też gąbki i rozgwiazdy. 

Komentarzy: 5 troczę wiecej niż conieco o Nessi 2007-09-07 W roku 1970 organizacją badająca fenomen potwora z Loch Ness wykonała podwodne zdjęcia, które po poddaniu komputerowemu retuszowi ujawniło zarys "czegoś" przypominającego sylwetką zwierzę o dużym tułowiu i długiej szyi. Może faktycznie w głębinach Loch Ness przetrwał potomek plezjozaura czy elazmozaura? Kolejna zagadka dla kryptoozologów? Bez wątpienia. Fakt faktem, że jeśli.