O czym chcesz poczytać na blogach?

Lloret de mar

...verba volant...scripta manent... - Onet.pl Blog

Ja zostawię,
czas pokaże, sprawdzi mnie.
Dziś tą chwilą się zabawię
i z radością schowam w śnie.

    15 lipca; Lloret de Mar

konar91 (16:03)
0.

moje miejsce


nakreślone 2003-07-09 16:49:43

skomentuj (0)


jadę...

to wszystko co mam do dodania :)
jadę do Lloret de Mar wrócę 22 lipca i mam zamiar bardzo dobrze się bawić w Hiszpanii ;O POZDRAWIAM WSZYSTKICH ';]'
jaaaaaaa emocjonalnie to ja się na jakiejś huśtawce.Śmierć zadana po cichu Chcę się pojednać z każdym człowiekiem na tej ziemie, chcę wybaczyć sobie, że nie potrafię walczyć ze swoimi słabościami i chcę w końcu żyć, desperacja, idę chyba na czata z ludźmi pogadać bo mnie trafi..
i jeszcze on mnie martwi, sama zaczynam się bać, i myśleć
EviL jest już 4:1 dla ciebie, musisz być aż tak "dobry"???

nakreślone 2003-07-08 21:29:06

Moj Blog

Oczywiście: Rafał i Adam) i około 30 dziewczyn. Nie rozpaczałyśmy nad tym, ponieważ miałyśmy dużo przystojniejszych przyjaciół z np. Holandii... Co do miasteczka Lloret de Mar to bardzo ładna miejscowość, licząca sobie jakieś 80 tysięcy stałych mieszkańców i 160 dyskotek, co jest najważniejsze, bo było się gdzie zabawić! Wszędzie rośnie.

Mish wgryza się w życie...

Zdziwiona że obok nie ma łózka ze śpiącą współlokatorką i smutno mi że nie moge otworzyć balkonu wychodzącego na Carrer de Sant Perre ( najruchliwszy deptak LLoret de Mar) i wpuścić gwaru LLoret i słodkiego zapachu naleśników, smarowanych czekoladą przez równie jak one smakowitego bruneta o niebieskich oczach..że nie mogę dziś w nocy.Tylko ze kontakt z ludźmi a w szczególności z współmieszkanką wydaje się być do utrzymania, w końcu nigdy za wiele fajnych znajomych kobiet o podobnym podejściu do życia de wogóle ..

a w LLoret podobno od naszego wyjazdu cały czas leje, wiemy, bo pozostawiliśmy tam na kolejny turnus korespondenta..

siedze sobie i patrzę przez okno , jest cudownnie.

Kraina marzeń na wyciągnięcie ręki

Gór!
Kategorie: Wszystkie | Czy warto tu być?
RSS
środa, 04 stycznia 2012
Hotel Savoy - Hiszpania, Lloret de Mar

Fundamentem.

Do pokoju (ogólnie pomysł fajny, tylko jeśli ty chcesz wyjść a druga osoba zostać to albo ty bierzesz kartę i ona zostaje skazana na siedzenie w pokoju, albo ty musisz się martwić, żeby ona podczas Twojej nieobecności nie wyszła gdzieś a Ty nie będziesz zmuszony/a do koczowania przed pokojem.. do tego warto dodać, że owa karta jest kluczem do.

OCENA KOŃCOWA: 8,5

...czyli bardzo dobrze! POLECAMY szczególnie we wrześniu, kiedy to 30 stopni, brak deszczu i przede wszystkim turystów jest doskanałą okazją do ponownego odwiedzenia nie tylko tego miejsca ale i hotelu!

Mój kwiecisty świat

Ogrody św. Klotyldy

Jakiś czas temu byłam na wakacjach w Lloret de Mar w Hiszpanii. Zwiedzając Lloret postanowiłam oczywiście wybrać się do ogrodów królewskich które sa atrakcją turystyczną tego.

... ... ... Keri ;) ... ... ... ... ... ...

Porcięta :D i w sumie nic po za tym że byliśmy w sklepie siem nie działo. Jak wróciliśmy to zrobiłam troshke lekcji i połorzyłam siem na godzinke :D Teraz siedzem tiu i marnujem czas :/
Cioś widzem że ostatnio moje notki nudne siem zrobiły , bo tylko o minionych dniach opowiadają :/ Nio cioosh , moshe siem poprafiem :D
Teraz lecem,.Lipca , w każdym razie pod koniec :D rodzice zawiozom mnie do Lubina i stamtąd bedziemy startować, bo kolonie załatwił mi tatko spawna :D I dalej...jedziemy autokarkiem dio Lloret De Mar :D Nie wiem gdzie to :D ojej, tak tu czytam ten cały program i nie mogem uwierzyć że tam jade :D Zwiedzimy barcelone , pójdziemy do delfinarium z kompleksem basenowym,.