O czym chcesz poczytać na blogach?

Liverpool one

Ten jeden pocałunek - Onet.pl Blog

Nino i....
-Zobacze czy mu powiem.
-Okey.-szepnął.
-Dziękuje, pa.-pocałowała go w policzek.
-Pa.-odpowiedział i odjechał. Wszystko trwało dość długo przez jakieś opóźnienia, więc powiadomiła rodziców o tym, że przyjeżdża i była w Liverpoolu o 14. Na miejscu czekał na nią tata.
-Cześć tatku.
-Witaj córeczko.-ucieszył sie szczerze na widok córki i uściskał ją.-Promieniejesz.
-I tyje...
Zaśmiał sie.
-Po prostu twoje dziecko rośnie.
-Nie tylko dziecko, bo ja.Jej mija i teraz tęskniła za piegusem. Nagle usłyszała rozmowe dwóch tak około 15-letnich dziewczyn:
-Wiesz że podobno ta Elizabeth Swann już nie jest z Torresem?-zaczęła blondynka, która trzymała w ręku typową gazete dla takich dziewczyn jak one.
-Nie? Ciekawe dlaczego...ja bym nigdy nie zerwała z takim przystojniakiem.-rozmarzyła sie ta druga. Blondynka sie zaśmiała.
-Dokładnie, ja też nie.
Lizzie prychnęła...one w ogóle nie mają pojęcia jak to jest... myślą że zawsze jest.

Kontrowersyjnym okiem z życia Panny T. - Onet.pl Blog

Nie mam co opisywać ;/ Dlatego sobie powolutQ bede konczyc. Byeee :*

TuSiA (19:51)
3 Verry good!!!

29 września 2005
Mecz FC Liverpool - Chelsea Londyn :/ :) /103
Kodów?? ?? Nigdy w życiu. Jak sie szybko przyzwyczaję, to GyGy 7.0 będzie a jak nie to pierwsze co zrobie to odinstaluje je :o))) Wczoraj także C!@Pu$ wysłał mi nasze zdjątka z sesji zdjęciowej z dn. 01.09. 2005 r. ale jeszcze niestety nie doszły one do TuSiAcZka. Chciałam właśnie przy tej notce jakieś wkleić. Poczekacie moje pipolki jeszcze trosheczkę?? ?? No pewno że poczekacie :o))) Tak sobie myślałam, czy może by sobie założyć photobloga?? ?? Tylko musze mieć zdjęcia :/ Jak będę.

coś pomiędzy stosem skrawków myśli a e-chusteczką ;) - Onet.pl Blog


26 maja 2005
!!! Liverpool !!!!

heeh wczoraj odbył się mecz LIverpool vs Milan . Zwykle nie oglądam meczy i tak było i tym razem, po prostu miałam tv włączone na kompie i kiedy komentator cos krzysczał to się przełączałam i oglądałam dopóki trwała akcja :P heh tak jakos.... ale  w sumie jak.


Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
treść: mLoDa / zdjęcie: Paik666(treść i ilustracje);
 

Futbol sposobem na życie!

Na ławce rezerwowych, za jakiego należy uznać Jose Mourinho.

Wyniki rzędu 6:1 czy 4:1, a także postawa w pierwszej, właśnie przeze mnie oglądanej, połowie spotkania z Rossoneri ukazuje prawdę o geniuszu The Special One. Mianowicie Mou nie ma określonego stylu jakim nakazuje grać zespołowi. On po prostu korzysta z ludzi jakich ma i wyciska z nich maksimum możliwości. W Interze w najważniejszych meczach (patrz: na przykład dwumecz z Barceloną w półfinale Ligi.

czwartek, 26 sierpnia 2010
Tajskie miliony kontra piękno futbolu

„Dobrze, że Liverpool gra z City tak szybko, już w drugiej kolejce, będzie dzięki temu mógł wykorzystać brak zgrania w szeregach zespołu z City of Manchester Stadium” mówiła jeszcze kilka dni temu żywa legenda The Reds – Kenny Dalglish.

I'm not a part of a redneck agenda!

Ci notkę, ale komentarze się nie wyświetlają! Nie wiem dlaczego!
No ta ja już zmykam, nie mam nic więcej do powiedzenia (a raczej napisania), papa!

Nabazgrała uchachana Agniecha :)
2005-05-25; 16:16:36;
skomentujesz? (5)


Liverpool! xD
Niedawno odkryłam, że mam jakąś manię na Wielką Brytanię. A objawia się to między innymi tym, iż:
a) uwielabim angielskie drużyny piłkarskie (np. Chelsea, Liverpool, Manchester :D),
b) kocham Londyn (byłam tam raz w życiu, ale za to w tym roku też jadę :D),
c) interesuję się kulturą Celtycką, Druidzką itp., a w Anglii były one swego czasu rozpowszechnione,
d) lubię angielskie filmy (oglądam m.in. BBC Prime),
e) zawsze chciałam odwiedzić Szkocję, Walię i Irlandię oraz (obowiązkowo!) zwiedzić CAŁĄ Anglię,
f) brytyjscy aktorzy są calkiem przystojni ;P.

Blog Wojciecha Majcherka - Onet.pl Blog

Iwony, księżniczki Burgunda. Jeśli w finale Konkursu Chopinowskiego ośmiokrotnie trzeba było wysłuchać koncertu e-moll, to dlaczego miłośnicy Gombrowicza nie mieliby zobaczyć pięciu interpretacji jego jednej sztuki? Zresztą różnią się one między sobą tak bardzo, że uczucie znużenia można powstrzymać. Oglądamy Iwonę – lalkę, Iwonę – autystyczną, Iwonę – świętą. A i pomysły na inscenizację, scenografię, rozwiązanie poszczególnych scen są najrozmaitsze..Także w jego twórczości. Być może dlatego Norman tyle miejsca poświęca życiu Lennona, zanim stał się sławnym Beatlesem, by lepiej zrozumieć, dlaczego był taki, jaki był. A pokazuje swojego bohatera w wygodnym domu ciotki Mimi na przedmieściach Liverpoolu, w szkole z lat 50., jak zaczytuje się Wackiem. Wesołymi przygodami małego urwisa Williama Browna, które zdaje się silnie wpłynęły na usposobienie chłopca. Widzimy też małego Lennona, jak patrzy przez bramę na ponury.