O czym chcesz poczytać na blogach?

Live nation

...:::Tokio Hotel:::...

Siebie nawzajem?
- tak, jasne, słuchamy siebie
Palicie?
- Nieeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! Nikt z nas nie pali!
- nie palimy
Zagracie Open Air Tour?
- tak, ale terminy nie sa jeszcze wyznaczone
Gracie Hilf mir fliegen?
- jeszcze nie raz zagramy ten kawałek na live, ale nie mamy go jeszcze w naszej Set liście!
Tom, miałeś juz dziewczyne?
- i to nie jedną!
Macie dziewczyny?
- nie, jestesmy wszyscy singlami
Jak wyobrażacie siebie za jakieś 4 lata?
- mamy nadzieje że takimi jakimi jestesmy dzisiaj. No i ewentualnie Georg będzie.

TH: Do zobaczenia fani ! Widzimy się nakoncertach !
4.Tokio Hotel ponownie zawita w Polsce(to jeszcze nie jest do końca pewne, ale bądźmy dobrej myśli):

Witamy Cię w imieniu Live Nation Polska. Tak to prawda, managerowie zespołu Tokio Hotel i sam zespół wyrazili zgodę na koncert w Polsce i to nie jeden. Będą one odbywać się na terenie miast Polskich najprawdopodobniej będą to Katowice i dwa inne miasta na razie nieustalone. Zespołowi bardzo podobało się w Polsce, więc postanowili wrócić w szybkim tempie. W sierpniu fani Polscy mogą spodziewać się nie.

NICKELBACK the best!!! - Onet.pl Blog

Interesujący. Ciekawam jego tekstu x]

Dostępna jest również grafika okładki, dość, rzekłabym, mroczna jak na chłopaków (no ale to wszak czarny koń!)

 

  

 

*********************************************************

 

W sprzedaży płyta DVD z koncertu - Nickelback: Live from Sturgis.

Szczegóły, płatność i zamówienie tutaj ---> http://www.play.com/Music/MusicDVD/4-/3508856/Nickelback-Live-fromSturgis/Product.html

 

*********************************************************

 

Poza tym zero informacji odnośnie If Today Was Your Last Day, co zaczyna być zastanawiające (walczę z sobą by nie stwierdzić pewnego ranka, że zwyczajnie zrobili nas w konia [ciemnego, ha ha! xP]).

Chłopcy mają też plany wystąpić w spocie reklamowym CitiBanku Live Nation oraz dać tzw. minikoncert, z tego co zrozumiałam, dla ok. 1800 fanów (tyle przygotowanych jest wejściówek). O szczegółach Wam nie powiem, bo moja znajomość języka niemieckiego z roku na rok podupada, kosztem rozumienia właśnie (trzeba się za siebie zabrać, bo źle będzie), wiem tyle tylko, że zagrają Animals, Too Bad, Figured You Out, Rock Star i Someday.

"W życiu piękne są tylko chwile" - Onet.pl Blog

 

Ta wiadomość zelektryzuje każdego prawdziwego fana ciężkiego grania: już na wiosnę w naszym kraju wystąpi Metallica, najważniejszy zespół w historii metalu. Koncert odbędzie się 28 maja na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety od 125 do 185 zł już od dziś można rezerwować na stronie organizatora, firmy Live Nation (www.livenation.pl).

 

             Zapraszam 28 maja do Chorzowa. Nie pożałujecie!

 

Mój życiowy obrońca- JB <3 - Onet.pl Blog

A sprzedaż jego płyt będzie równie świetna- z przyjemnością pomogą nam spełnić nasze marzenia i sprowadzić Justina do Polski jak najszybciej to będzie możliwe. Adresy mailowe do tych agencji to: 

* GoodMusic 
info@goodmusic.com.pl
* Live Nation office@ livenation.pl
* Go Ahead agencja@go-ahead.pl

Co jeszcze możemy zrobić? Wytwórnia Justina, która zajmuję się jego promocją w Polscę to UNIVERSAL MUSIC POLSKA, wystarczy pisać maile do tej wytwórni z prośbą o więcej Justina w Polsce i konkretnie na temat jego koncertu, tak naprawde większość zależy właśnie od.

to właśnie jestem ja!!!!!!!!!! - bloog.pl

Odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu. Piosenkarka już nie może doczekać się tego wydarzenia, bo jak sama mówi, największą przyjemność sprawiają jej właśnie występy przed fanami. - Tylko wtedy wydziela się ta magiczna energia - dodaje.
To jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2008 roku organizuje Agencja Live Nation. Wszyscy fani już od 10 grudnia br. będą mogli nabyć bilety na ten wspaniały koncert. Dla niecierpliwych uruchomiono rezerwację internetową poprzez stronę
internetową organizatora. Najlepszą informacją jest jednak zaskakująco niska cena,.