O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Little big planet

Konsola – Playstation 3

Tytuł dla dzieci i nie tylko. Konsola ps3 umożliwia nam dostrzeganie wszystkich szczegółów w grach. Można powiedzieć, że doskonale nadaje się na tego typu grafikę, jaka została przedstawiona w Little Big Planet. Wszyscy posiadacze PlayStation 3 powinni mieć ten tytuł!

Big Game Bang

#23

Grudzień 8, 2009

Właśnie ukończyłem krótkie demo Little Big Planet na PSP. Po południu biegnę do sklepu po pełną wersję.

analogicznie i prawie tak samo

Już są, bo wczoraj udało nam się nawet trochę pograć w Little Big Planet.

cdn... (Młoda)

skomentuj (1)

1 2

Strona główna
czerwiec 2009

Wszystko o The Sims 3 - bloog.pl

Się tego tak, hm.. za ok 4 miesiące albo i więcej. To super news zwłaszcza że jestem ostatnio w posiadaniu Play Station 3 i jest pod wrażeniem. Niektóre wykonania gier są niesamowite. Weźmy np. Little Big Planet, niby stare ale jare! A wiedząc z doświadczenia jak EA coś robi to dobrze. Noo troche przesłodziłam. Napisałabym tu o gierkach które mnie zawiodły, ale to jest w końcu blog o simsach, tak? Także.

Little big planet 2

Playstation 3

Miesiąc, widzimy zdecydowany postęp w tworzeniu gier. Mam nadzieję, że oprócz wspomnianej wyżej pozycji oraz zbliżającej się wielkimi krokami produkcji Uncharted 2, już w najbliższej przyszłości będziemy grali wyłącznie w pozycje z maksymalnie wyciśniętymi sokami.

Źródło: Kotaku

Store
Czwartkowa aktualizacja Playstation Store za nami. Prawdę powiedziawszy, poza kilkoma pozycjami (jak chociażby strój do Little Big Planet) nie znalazło się tam nic szczególnie ciekawgo, to warto przypomnieć. Pełny wykaz zmian znajdziecie w rozwinięciu wiadomości.