O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Listy do m

angelos.blog

By angelos | 2011-08-24 22:36:01 | skomentuj! (0)


..coś pięknego w głowie
...bardzo trudno jest z czasem opisac kolor nieba, kolor chmur i to uczucie mokrego piasku pod stopami...tych kilka dni to magia, która sami stworzylismy ale dla mnie tych kilka godzin miało największe znaczenie...jestem sumutna i szcześliwa za razem...i ciesze sie że czasami jestem w czyjejś głowie jako coś pięknego...
by angelos | 2011-08-29 22:47:59 | skomentuj! (1)
James joyce..
by angelos | 2011-08-02 23:53:17 | skomentuj! (1)
..po premierze
...upiłam sie szlachetnie i klasycznie..kolejna impreza gdzie znane twarze pudruje niska brunetka, gdzie drinki sa za darmo a gra niezwykły muzyk którego ta chołota nie docenia...smutne jet to ze z nim spałam
by angelos | 2011-08-11 00:33:02 | skomentuj! (0)
kulinarnie o miłosci
..rozmawialiśmy dziś o zapachach z dziciństwa, chórem opowiedzieliśmy sobie o rosole w niedziele i.

Spider

Mnie tu nie było bo jakoś tak nie chciało mi siem tu wchodzić i pisać notek hehe...leń =P
Ostatnio duzio siem działo ale nie chce mi siem wszystkiego pisać =D
Na Sylwestra byłam w domciu z Doczem =*=*=* i było zawaliście =D pisałyśmy listy do bravo (ciiicho =P) i wogole petardy były świetne...w szczególności jak uderzały w nasz ukochany blok 16 pietrowy =D no i nad ranem zaczelo totalnie odwalać =D Doczowi w szczególności (sorcia Włodar =*)
W czwartek była dyskoteka =D było zawaliścieeeeee a zwłaszcza jak sie tańczy dwie piosenki pod rząd z Misiem =D=*=D=*=D=* hahahahahaha =)
Nie chce mi sie pisać...leń =P
Ostatnio byłam z rodzicami w sklepie i kupiłam se nowe ciuszki i torbe tako fajoooo =D no i podobno wszycho jest na "yo" ale ja mam gorączke !! =( i nie ma mnie w szkole =P nei.

Szalonesexy

dla paulinki ;}:}:} 2007-08-27  Disiaj był najgorszy dzień na świecie , bo pokłuciłam sie z paulina tylko nie mam pojecia za co żałuje co zrobiłam i bardzo cie przepraszam.Wiesz moje drzwi sa dla ciebie zawsze otwarte .Mozesz o mnie  sadzić co chcesz ale pamietaj jedno ze zostaniesz moja  siorką 


TWOJA .2007-08-25 Po pierwsze jest nas dwie, Paulina i Ania. 
Mamy 15 lat i pochodzimy z Katowic.
Na tym blogu będziemy pisały przewarznie listy
do siebie i wszystko co się zdarzyło.
Jesteśmy siostrami z wyboru,
czyli same wybralyśmy sie na siostry.
Pozdrio dla wszystkich niepowarznych:):)

Kolekcja autografów. Blog prawdziwej kolekcjonerki. - Onet.pl Blog

Na stronie Longines. Po pięciu minutach dostałam odpowiedz, że nie mają już pocztówek z jej autografami, ale w zamian wyślą mi inne autografy i inne materiały z zegarkami. Dzisiaj dostałam bardzo wielką koperte, gdzie w środku znajdowały się dwa listy, katalog z zegarkami i katalog o współpracy z jedną aktorką Boolywood, od której właśnie dostałam dwa autografy. Jest to Asihwarya Rai. Dostałam też dwa inne autografy, ale nie znam tych osób.

Maggie Smith po raz drugi.
Hej. Dzisiaj w skrzynce znalazłam autograf od Maggie Smith. Jest to mój już  drugi autograf od niej. Za pierwszym razem wysyłałam dwa zdjęcia i tylko jedno mi podpisała, więc postanowiłam wysłać jej drugi raz to zdjęcie i dzisiaj dostałam odpowiedz.


 

  Wysłałam: SAE, lor, 1 zdjęcie-05,05,2011

  Otrzymałam: zdjęcie z powrotem-14,06,2011

Blog IPfriendship1

powinno się je kultywować ostrożnie i z miłością,
ponieważ są przyszłością narodu i mieszkańcami przyszłości.”
Nahru jest autorem słynnych dzieł: „Przegląd historii świata”,
„Odkrycie Indii”. Jego listy do córki – Indiry, która była
trzecim premierem Indii, zostały również zebrane i opublikowane
w formie książki. Ujawniają one jego filozoficzne poglądy,
współczucie i zrozumienie dla wszystkich oraz.

Listy do m online

Wszystko co obserwujemy

Kwas.
Nadchodzi koleś podobny do Irka.
Za oknem budynki Siemensa.
Cyfrowa perkusja.
Ściernisko.
Neubiberg.
Trzeba zwinąć sprzęt, zapiąć plecak, zarzucić na ramię i zdążyć na przejazd póki rogatki są opuszczone. Wcześniej przygotować klucz. Now.

Ze skrzynki wysypały się listy.

Szczegóły wpisu

A jakie hasło? Gdzieś zapisane, w którymś z innych plików.
Plik. Plik brzmi jak Klik.
Na pulpicie są i inne pliki: "filmy", "Africa", "gry online". Pliki tekstowe. Co zawierają? Tak łatwo zapomnieć co się robiło.

Szczegóły wpisu

Rozbiłem obóz na tej samej wyspie co w zeszłym roku. Zdążyłem przed deszczem. Ale już tu i tam spada kropelka. W bukłaku mam piwo kupione w Bad Tölz. Za mostem był festyn, zaparkowałem i zjadłem tam obiad. Na odjazd kazałem sobie nalać do manierki piwo. Teraz je mam. Na brzegu chmur prześwieca słońce. Szumi woda. Wciągnąłem kanu na ląd, kawałek bardziej od wody, za trzciny. Odkręciłem.

czyżby skazana na samotność? - Onet.pl Blog

Przecież wszystkie te rzeczy powinny przywoływać wspomnienia, żal, że tej osoby już nami nie ma.. nawet głupia otwarta tubka pasty do zębów, nie otwarte listy, pusty karmnik dla ptaków na balkonie, pranie na suszarce, okruszki chleba na stole w kuchni....

A co to było??! Chieny! Każdy grzebał gdzie chciał,.

Byli zajęci szukaniem rzeczy, które mogliby zabrać.

Ale zastanawia mnie jedno.. skąd we mnie znalazło się to uczucie?? Pękłam? Ja?? Ja, która nie miała aż tak częstego kontaktu z babcią jak co poniektóre chieny które blisko niej mieszkały.

Co się stało? Nie mam pojęcia.. Tymbardziej, że babcia.

Z Wami podzielić.

 

Chciałam przy okazji podziękować za każde ciepłe słowo, które czasem mi wysyłacie mailem. To bardzo miłe, mobilizuje mnie do pisania dalszych notek bo mam świadomość, że ktoś to czyta:) Dziękuję Wam.

 

  

Lisa (22:46) Diagnozę sama mogę sobie postawić. "wyjdź do ludzi, znajdź faceta i nie myśl o głupstwach. zajmij się czymś....ble ble ble.." Szkoda, że nie ma psychologów online haha ciekawa jestem co by powiedział czytając mój blog. Bo tu jest wszystko. Wszystko to, co czuję i jaka jestem. Tu mogę wyrazić siebie. Otwarłam się.