O czym chcesz poczytać na blogach?

Lista przebojów

NOCNIK, CZYLI DZIENNIK PISANY NOCĄ

Tagi: a ty sprytny dziennikarzu! plotka sensacja sensualizacja
19:21, natalia.biel
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 31 sierpnia 2010
Odpowiedzi na dręczące pytania
Szanowni Czytaczopodglądacze!

W listach pytacie, co ze mną? Dlaczego ucichłam? Otóż po pierwsze:
a) w skupieniu pracuję.
Tagi: autor wywnętrza się Mój pierwszy raz
22:37, natalia.biel
Link Komentarze (2) »
Na dobry początek dnia - wspomnienie udanej nocy :)
Tagi: Caro Emerald Noce i dnie
07:16, natalia.biel , Trochę inna lista przebojów
Link Dodaj komentarz »

♂Wszystko♂♀Sweeet ♀Wszystko Dla Dziewczyn☺ i Chłopców☻||Porady|| - Onet.pl Blog

Płyta "AMOR A LA MEXICANA", na której znalazły się takie hity znane w Europie jak "Mujer Latina". Meksyk podbiła tytułowym utworem z płyty. Jednocześnie w tym samym czasie, by zaspokoić potrzeby fanów na Filipinach Thalia nagrała kilka nowych piosenek w języku angielskim, oraz 5 swoich przebojów w wersji Tagalog i wydała specjalny album "NANDITO AKO" - który do dziś jest najlepiej sprzedającą się płytą na Filipinach.

"Amor a la Mexicana" - podbiła wszelkie rekordy sprzedaży. Ukazała się i odniosła sukces w takich krajach jak:.Zaproponowała Thalii nagranie piosenki do animowanego filmu wytwórni FOX - "ANASTASIA" . Piosenka powstała w trzech wersjach: angielskiej, hiszpańskiej i portugalskiej. Powstał tez piękny teledysk - wtedy fani oszaleli na punkcie Thalii., a kolejne single z płyty "AMOR..." królowały na listach przebojów.

W 1998 roku Thalia zagrała w główną rolę w swojej pierwszej hollywodzkiej produkcji - "MAMBO CAFE" .Film odniósł spory sukces zarówno a Stanach jak i wielu innych krajach. Dwukrotnie pokazywany był przez POLSAT.

whole my life. :) - Onet.pl Blog

===> PaRę SłÓw O SaRaH CoNnOr

Wiosną 2001 debiutanckim singlem let's Get Back To Bed-Boy! Sarah Connor wdarła się na szczyty list przebojów. U boku amerykańskiego rapera TQ zdobyła drugie miejsce na niemieckiej liście przebojów, a następnie trafiła do pierwszej dziesiątki list przebojów w całej Europie (osiągając tym samym 15. pozycję na European Top 100. W ciągu zaledwie kilku tygodni jej singiel pokrył się.

750 000 sprzedanych egzemplarzy był już Potrójną Złotą Płytą. W Austrii i Szwajcarii odniósł wcale nie mniejszy sukces, pokrywając się - odpowiednio - Złotem i Platyną. Debiutancki album Sarah Green Eyed Soul kontynuował chlubną tradycję debiutując od razu w TOP3 na niemieckich listach bestsellerów, osiągając Złoto zaledwie po tygodniu od premiery, a niedługo potem Potrójne Złoto ze sprzedażą ponad 450 000 sztuk. Na sukces w pozostałych krajach Europy nie trzeba było długo czekać: na punkcie Sarah oszalały wkrótce Finlandia, Grecja, Polska, Belgia,.

hehehe - Onet.pl Blog

Być zalogowany, bądź podać nazwę swojego bloga. Można głosować używając numerów (1-26) bądź pełnej nazwy.

EDIT!
PROSZĘ GŁOSOWAĆ TYLKO NA NUMERY 8,11,16,17,19,20,21,22 lub 24.

Przypominam, że do listy przebojów może dostać się 20 piosenek.

Maksymalnie trafić 5 nowości*

*5 nowości - 5 utworów z propozycji, które nie były wcześniej na liście. Nie ma znaczenia, z którego roku pochodzą. Nasza lista zawierałaby zarówno utwory stare jak i nowe.

Jako, że blog dopiero co powstał jest to duże wyzwanie, ale liczę, że się uda :)
Jeżeli podoba wam się ten pomysł już teraz możecie podawać swoje propozycje w komentarzach.

Pozdrawiam :)

xFEEL.NETH.PLx Strefa fana zespołu Feel! - Onet.pl Blog

Miłość silniejsza od Feel
MIŁOŚĆ SILNIEJSZA OD FEEL
Lista bestsellerów płytowych w Polsce odzwierciedla zbliżające się Walentynki.
Naszczycie zestawienia Oficjalnej Listy Sprzedaży nastąpiła zmiana.Debiutancki album grupy Feel.
A GDY SĄ JUŻ RAZEM
Piotra z pewnością znacie. Założonyprzez niego zespół Feel podbija kolejne listy przebojów. Jednak dzięki"Echu Miasta" macie okazję poznać także jego żonę - Agatę. Piotr iAgata zgodzili się opowiedzieć nam o tym, jak wygląda prywatne życiezakochanej gwiazdy.

RóŻnE rÓżNoŚcI - Onet.pl Blog

Płyta artystki nosi tytuł „Good Girl Gone Bad”. Do współpracy nad tym albumem Rihanna zaprosiła min. Ne-Yo i Timbalanda. Pierwszym singlem z tego krążka stał się nagrany wspólnie z Jayem-Z hit „Umbrella”.

Ogólnie Rihanna zdobyła 11 razy pozycję 1 na listach Billboard i osiągnęła wielki sukces na notowaniu Hot Dance Club Play swoimi czterema hitami ("Pon de Replay", "SOS", "Unfaithful" i "We Ride").

Rihanna wraz z wieloma innymi artystkami (m.in. z Mariah Carey, Leona Lewis i Ciara) nagrała piosenkę charytatywną, "Just Stand Up"..Napisała kilka tekstów. Płyta była w rockowych klimatach W piosence Family Portrait opowiada o przeżyciach związanych z rozwodem rodziców. M!ssundaztood powtórzyło sukces pierwszego krążka zapewniając P!nk mocną pozycję. Kolejny singiel "Get The Party Started" królowało na listach przebojów, goniąc kolejne single Just Like a Pill oraz Don’t Let Me Get Me.
Teledysk do utworu "Get the Party Started" został uhonorowany nagrodami MTV Video Music Award.

Latem 2003 roku Pink do spółki z Williamem Orbitem nagrała piosenkę do filmu "Aniołki Charliego:.