O czym chcesz poczytać na blogach?

List po angielsku

Takuya=* Ten Którego Kochają Cafe-KKo - Onet.pl Blog

Cześć wszystkim!!! Ostatnio mam wachanka nastrojów. To co stało się wczoraj, dobiło mnie komplaetnie- NIE JADĘ NA PLASTIC TREE!!! Jak rozmawiałam kiedyś z mamą, ta powiedziała "Pojedziemy". A wczoraj, jak znów zaczęłam opowowiadać, mama mówi "Ola, ty naprawdę na żartach się nie znasz!". Cały wieczór mówiłam, jak byłoby fajnie, jakbym na żywo.

Wiedzą, pomału zbliżają się urodzinki naszego Najwspanalszego, Najpiękniejszego, Najlepiejgrającego, Najsłodszego klawiszowca na świecie! Naszego kochanego Yu-Kiego! I MAlinA całe dwie godziny pisała list (po angielsku, dobrze, że w tamtym roku do Fun Clubu dali tekst gotowy, przepisałam tylko=P) i rysowała, żeby przesłać do Yu-Kiego list=P. Że zdążyłam przed zamknięciem poczty, to cud!=P. I dlatego.

Upadła moralność pani_scenograf. - Onet.pl Blog

Gorzej z historią. Prawie skończyłam ten durny album, mam nadzieję, że będzie piątka! Ostatnio moja psycha jakoś siada.. ;( Staram się nie przejmować i nie smutać, ale nie mogę! :( Mój chłopak mnie pociesza, mówi, że zawsze mogę na niego liczyć. I za to go kocham.
Przyszły zdjęcia klasowe. Na wspólnym KAŻDY, co do jednej osoby, wygląda jak idiota. Mnie nazwali dziecko z downem... Lepiej z.Tym ocenzurowane.
__________________________________________________________________________

Jutro jedziemy całą klasą na łyżwy do Promenady. Przekonaliśmy panią, że na jutro musielibyśmy pisać list po angielsku, pytania i tłumaczenie po rosyjsku i jeszcze jakieś przedstawienie na rosyjski... Poza tym nie chciało się nam (i pani) siedzieć do 15 w szkole. Fajnie będzie. :) Jutro to opiszę. A potem 9 dni.

Blog Meerryy

MIĘDZYNAODOWE prolife MySpace należące do fanów TH,rozsyłajcie między sobą na gg, skype, tlenie, ogłaszajcie na Forach ,informujcie zagraniczne blogi, wklejajcie plan w komentarzach,rozsyłajcie na polskie i zagraniczne adresy e-mail faów TH!

Wklejajcie również na własne blogi i piszcie w notkach! Każdy z Was oprócz jednejkartki powinen poświęcić również chwilę.Nie znają języka polskiegowysyłać odpowiedną wersję powyższego ogłoszenia. Poprostu je stądskopiujcie. Jeżeli nie wiecie w jakim języku powinniście wysłaćogłoszenie do danego kraju wyślijcie je po angielsku. 
Attention!

We beating GUINNESS RECORD!

Let's show everyone that we really want to unification of all TH fans! Do you.
Nasza akcja nazwana została 'List 483' z dwóch powodów.Po pierwsze dlatego,że dzięki liczbie 483 jest ściśle związana z obecną płytą Tokio Hotel.Po drugie dlatego,że chcemy aby wielki list,który stworzymy z Waszych przesyłek,miał ok 483 metra długości!Chcemy zaskoczyć zespół i pokazać im,że w Polsce mają naprawdę oddanych fanów ;)

Pierwszą bardzo.

jeska blog


Jagna, dnia 2003-04-22 o godzinie 13:07:36
skomentuj (0)


Nasza bardzo sympatyczna poczta :P
Tak jak obiecałam wspomnę teraz wspomnę o naszej uroczej poczcie.
Helska poczta znajduje się przy ulicy Wiejskiej. Taki nieduży budnek w trudnym do określenia kolerze (coś jakby ciemny miód). Jest 5 okienek, z tym że jedno jest zawsze nieczynne (pamiętam.Jak ja jestem to są długie kolejki i zawsze ludzie w tych kolejkach mają długie sprawy do załatwienia. Kiedy ja już mogłam podejść do okienka powiedziałam:
- Dzień dobry. Poproszę znaczek na ten list.
Gościu w okienku o b. fajnym nazwisku (ale nie powiem jakim bo rozejdzie się po Helu i będę miała przechlapane - a ja nie lubię konfliktów z ludnością helską) położył list na wagę, a ja.Dał o sobie znać.
Zamówiłam w radiu piosenkę "Sorry seems to be the hardest word" i słuchałam radia, czekałam i robiłam jęz. angielski. Wyszłam z pokoju na ok. minutę aby sprawdzić jak jest po angielsku "wyleją go z pracy" i sobie przypomniałam o radiu. Włączyłam no i jest piosenka, ale do jasnej ..... nie zdążyłam na życzenie!!!!! Więc jeżeli ktoś słuchał programu 3PR, czyli Trójki to.

....::::marta-kruella::::.... - Onet.pl Blog

o angielsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROPZYCJA

 

 

Dear.......(imie gwiazdy)

(wpisz imnie i nazwisko oraz adres)

--------------------------------------------------------------------

tlumaczenie teg listu na polski

 

Drogi____________

Jestem twoja wielka fanka!Podziwiam to,co robisz a zwlaszcza.

LISTY DZIKIEGO MĘŻA DO RZĄDU POLSKIEGO

Założył sprawę w sądzie, a rozprawa odbędzie się 10 stycznia, czyli za miesiąc. W tym wypadku chodzi o zagarnięcie przez pozwanego 2300 funtów. Nasza organizacja pokrzywdzonych czyni starania, aby niniejsze listy mogły zostać użyte przez powoda jako załącznik do pozwu, zaś jej członkowie mogli wystąpić jako ewentualni świadkowie na rozprawie.

         Mój obecny czas londyński jest drogi,.

Mi miłe i chciało mi się – sorry! – rzygać na ten jego stół. Choćby właśnie sytuacja z owym sympatycznym i skromnym młodym człowiekiem, jakim okazał się Zygi Dust. Nie spodziewałem się go poznać tego wieczoru, a potem on wyszedł nagle po angielsku i nigdy go więcej nie spotkałem. Ale już od pewnego czasu wiedziałem, że to mój szef zaranżował tę fikcję spotkania z wytwórnią filmową i teraz napawa się oglądaniem Zygi Dusta w jego.