O czym chcesz poczytać na blogach?

Lisa kelly

Bohaterowie Lonely Elizabeth - Onet.pl Blog

Odbić jej Tony'ego. Do pewnego czasu nie przepada za Lisą. Bardzo lubi Petera, jednak nigdy nie uważała, że może być jej chłopakiem. Dzieli pokój z Cortney. Kocha słuchać rock'a co łączy ją z Elizabeth. Kiedy dowiaduje się, że Rayan zadużył się w Lisie, próbuje zrobić wszystko żeby się zeszli. Pewnego dnia całuje się na korytarzu z Tonym, co zauważa Lisa. Kiedy dziewczyna dowiaduje się o tym, próbuje wytłumaczyć wszystko znajomej. Elizabeth jednak nie chce zrozumieć tego co mówi jej Kate. Kate jako jedyna wie o tajemnicy Petera.
Nie lubi pyskatych dziewczyn i moli książkowych. Należy do drużyny piłkarskiej. Za wszelką cenę chce zostać przyjacielem Lisy, a później jej chłopakiem. Kiedy ta go olewa, próbuje czegoś bardziej efektywnego. Jednak nic nie wywiera na niej pozytywnego wrażenia. Z czasem zauważa, że Elizabeth traktuje go jedynie jak dobrego przyjaciela. Zaczyna natomiast zauważać Kelly. Ma siostrę Kate, na punkcie której jest przewrażliwiony. Nie chce żeby skończyła u boku Cortney tak samo jak on przy Tonym. Jest mało rozgarnięty. Przez wszystkich określany jako luzak. Uwielbia imprezy i techno. Czasem robi za Dj'a na imprezach.

Fioletowa Winda

W kierunku osób nieheteroseksualnych, wyrażeniem szacunku wobec wszystkich, którzy nie żyją w heteronormatywny sposób oraz nawoływaniem do akceptacji i tolerancji.

Tymczasem według artykułu, który ukazał się w „Times” w ostatnich dnia grudnia, Alison jest lesbijką, a przynajmniej związana jest z kobietą. I to od kilku już lat. Jej dziewczyna to podobno Lisa Gunning, urodzona w Hong Kongu Brytyjka pracująca w przemyśle filmowym.

Branżowe portale już okrzyknęły ubiegłotygodniowy artykuł outcomingiem Alison. Czy podzielam tę opinię? Nie do końca. Alison i Lisa rzeczywiściwe pojawiły się niedawno razem (bardzo razem) na kilku imprezach, ciepło wypowiadają się o sobie w mediach, ale żadna nie zająknęła się.

Share this:

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

5 Styczeń 2010 - Posted by black6ox | Muzyka, Scena | Alison Goldfrapp, Goldfrapp, Kelly McGillis, Lisa Gunning, Meredith Baxter, Sharon Stone

Brak.

I'm addicted to the way I feel when I'm thinking of you - Onet.pl Blog

Niestety, nie dane mi było schronić się na uboczu na dłużej. Dość szybko odnalazła mnie grupka ciotek, które załamywały ręce nad moim losem.

Rozejrzałem się. Byłem w sytuacji bez wyjścia. Musiałem przygotować się na kolejną porcję lamentów…

-Och, Patryczku! Mój Boże, co się stało? Gdzie jest Lisa?

Na miłość, jaka od nich biła. Chwyciłem mikrofon – chciałem mieć to za sobą.

-…Wszyscy dobrze mnie znacie, wiecie, że nie jestem najlepszy w te klocki… Dlatego też pewnie nie porwę was moją przemową… Kelly, wspaniale jest widzieć cię tak szczęśliwą. Aż promieniejesz… Steven, jesteś prawdziwym farciarzem… Tak sobie myślę, co by tu wam powiedzieć… Ktoś kiedyś stwierdził, że życzy się szczęścia na nowej drodze życia… Bo w szczęściu zawiera się i zdrowie, i dobrobyt, i pomyślność losu… Ja jednak chcę wam życzyć przede.

Gothic Rock , Evanescence i ja - Onet.pl Blog

Chcę opisać trochę Hilary Duff,ponieważ moja przyjaciółka poprosiła mnie o to.Ona opisała Evanescence na swoim (możecie sami sie o tym przekonać jak wejdziecie na linki moich znajomych Yolix)
BIOGRAFIA:
Hilary Ann Lisa Erhard Duff (ur. 28 września 1987 w Houston, Teksas) - amerykańska aktorka, modelka i piosenkarka pop. Aktorka zadebiutowała w Filmie Lizzie McGuire (2001-2003),grając tam tytuową postać. Jej starszą siostrą jest aktorka Haylie Duff. Hilary Duff wystąpiła m. in. w popularnej wśród młodzierzy wzruszającej komedi romantycznej Historia Kopciuszka oraz Agent Cody.
Piosenka ta została zgłoszona do nominacji Amerykańskiej Akademii Filmowej. Piosenkarka jest także współautorką tekstu piosenki Breakaway Kelly Clarkson, która odniosła wielki sukces.

to tyle:Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
K_a_M_k_a(treść i ilustracje);
 

Sux

Z przyczyn publicznie niewyjaśnionych, choć bardzo dobrze mi znanych, brak odnośników do wszelkich kont zawierających dane osobowe. Przykro mi:) ~Sux
2010-06-23 09:56:47

»165. Fiona Wallice.

Lisy Kudrow nie da się nie znać. No próbuj, a i tak znasz Phoebe Buffay (Friends, jakby ktoś naprawdę nie wiedział:P). Przeglądałem sobie rozmowy w programie Ellen i natknąłem się na ten z Lisą. Ku mej uciesze, jest jeszcze coś takiego, w czym Lisa Kudrow bierze udział i co dzieli się na seasons i episodes. Kurde, jeśli ktoś dobrze zna angielski, lubi Phoebe Buffay i poczucie humoru Kudrow, to nie może tego przegapić.
Fiona Wallice, w którą wciela się Lisa Kudrow, jest terapeutką wierzącą, że sesje trwające 15 minut są bezużyteczne, dlatego też jej sesje trwają 3 minuty, na dodatek przez internet..

*** SzAlOnE ZyCiE LiLlY EvAnS W HoGwArCiE *** - Onet.pl Blog

Magiczne blogi - naprawdę Cię oczarują

 • O Harrym Potterze
 • Draco Malfoya
 • Pamiętnik Clair
 • Herma i Draco
 • Hermy
 • Hermioneczki :)
 • Herma i Draco..:)
 • Cho Chang
 • Jessica Kingstock
 • Mi$ka
 • Parker Rand
 • Wszystko o Harrym Potterze
 • Ivet...
 • Caroline Sherwin
 • Alice Cole - bardzo fajne
 • Lisa Potter xD
 • Tajemniczy świat elfów...
 • Jess Black
Rudą koteczkę, której wpadnie w oko.
  Black i Lupin trzęśli się pod stołem ze śmiechu.
- NIE!
- Nie możesz się sprzeciwić losu!
  Teraz black i Potter dusili się z braku powietrza
- Mówisz.. rudą kotkę, tak? To popatrz tam - wspkazała na jedną z pierwszych ławek - tam siedzi Twoja ruda kotka
 Wszyscy spojrzeli w kierunku Kelly, przysadzistej, pyzowatej dziewczynie z lekkim świrem, upstrzonym zezem. Jej twarz wykrzywiła się w wąsatym uśmiechu.
- Eee.. - mamrotał Potter
- No, leć! - ponaglała go w mściwym uśmiechu Lill
- No chodź tutaj, mój gimochłonku.. - powiedziala basowym gosem dziewczyna, a jej leciutki zezek nieco się ... ee.. "zszedł" w kąciki oczu. (nie mam zamiaru.