O czym chcesz poczytać na blogach?

Lisa gerrard

SZANUJ tych co SZANUJĄ CIEBIE - Onet.pl Blog

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości.
Gdy Tomasz zszedł ze sceny, czułem się już absolutnie spełniony i na dobrą sprawę mogłem wracać. Jednak na plakatach i zaproszeniu największą czcionką napisano nazwisko Klausa Schulzego i Lisy Gerrard. O nim wiedziałem tyle, że para się muzyką elektroniczną, toteż spodziewałem się czegoś a la Jean Michelle Jarre - czyli niezrozumiałego dla mnie wyciskania muzyki z syntezatora. O niej, że jest autorką muzyki do m. in..Już po kilkudziesięciu sekundach przyznałem, że ta na pozór bezduszna elektronika - hipnotyzuje i niezwykle przyciąga uwagę. Po kilku minutach - że angażuje emocje nie mniej niż "żywe" instrumenty. Gdy jednak wreszcie zaczęła śpiewać Lisa... Anna zalała się łzami wzruszenia, a ja rozejrzawszy się wokół na kolorowe iluminacje murów Zamku i całą reżyserię świetlną widowiska połączoną z tą niecodzienną muzyką, zdołałem pomyśleć jedynie "Verveile doch! Du.

sacrilege.blog.pl

Do domu, bo jest taka pogoda i nie chciało mi się targać w pociągu (a zresztą na święta spędzę w domu prawie dwa tygodnie, bo połączę - jak chyba połowa narodu - przerwę świąteczną i weekend majowy), deszcz szumi, słucham Lisy Gerrard i jakiś taki przybity jestem, zero ochoty na cokolwiek. Na dodatek znajomi doprowadzają mnie do szału swoją bezmyślnością i brakiem szacunku, więc cały czas chodzę podminowany, tak właściwie czekając na konfrontację. I nie.

Gdzieś daleko od wszystkiego

Dodaj komentarz »
wtorek, 15 grudnia 2009
zimowy wieczór........

Jestem wielkim fanem Lisy Gerrard, ale obiecałem sobie, że nie będę tutaj przedstawiał jej twórczości. Dlatego, że jakbym zaczął to pewnie wszystkie dodane notki wiązałyby się z jej muzyką....Kiedyś moim wielkim marzeniem było posłuchać jej głosu w.

odrosnę w rdzeniu drzewa

On New Year's Day /.../ W połowie lat 80 – tych Lech Wałęsa napisał list do lidera U2. Przywódca Solidarności dziękował za otuchę i wielkie duchowe i moralne wsparcie zespołu w tych ciężkich dla Polaków chwilach próby..

Antyradio
Audiosfera
Filharmonia Ślaska
Lisa Gerrard
PRdwójka
Rmf Classic
Sigur Ros