O czym chcesz poczytać na blogach?

Liroy

lafritikalenwullizzltrzeci.blog

Się lepiej ogarniać wszystkie sceny (scenę?) i hangary. W tamtym roku dałem trochę ciała, mimo że w pierwszym zapowiadałem się na takiego fajnego Kempowicza.

Aha, i jeszcze jedno oświadczenie. Będę lał po mordzie jeśli ktoś mi zada jakieś durne pytanie typu „kim jest Necro?” albo „czy Meth to ten co grał w tym filmie o ziole?”. Nie jestem żaden street fighter, ale naprawdę takie pytania mogę mnie wkurwić (aż chce się zaśpiewać utwór Liroya z poprzedniej notki – chciałem napisać z wczorajszego dnia).

Kończę tą notkę z racji, iż kończy się niedziela, czyli dzień pański, co dla niektórych. Dobrze, że nie poddańczy. Kończę, bo już ziomek w głowie pyta się mnie – „co ty piszesz?”. Głupoty, ale tak to jest zawsze jak ktoś 24/h napierdala. Lafritikal iż active czy coś tam – co? – no, spadam spać. To łatwo jest powiedzieć i jeszcze łatwiej zrobić.

Fan Club zespołu ZGR

Już jakieś koncerty promujące, jak będziecie promować płytę no i czy zagracie w Koszalinie jakiś koncert po premierze?
4P: Wiadomo że zagramy w Koszalinie koncert promujący płytę. Zorganizujemy go w krótkim czasie po premierze - damy trochę czasu słuchaczom by zapoznali się z tekstami. Oczywiście będziemy starali się promować krążek po przez wspomniany już Internet, także wideoklipy -telewizja, prasa, radio - staramy się o patronaty medialne.
Onil: Będziemy starali się zorganizować trasę koncertową promującą płytę, może na początku podepniemy się pod trasę z Liroyem, ale to jeszcze nic pewnego.

Klip K.L.I.N który puściliście w sieć i ekrany TV był zapowiedzią płyty, czy to raczej luźny kawałek? Znajdzie się on na płycie?
4P: Był to zwiastun płyty - próbką naszych możliwości, chcieliśmy się przypomnieć, pokazać że Koszalin cały czas jest obecny na hip-hop'owej mapie Polski, że jesteśmy stąd i że też mamy coś do powiedzenia.
Onil: Ten kawałek to taka nasza wizytówka, znajdzie się on na płycie, ale to tylko mała próbka jak powiedział Przemo.

Słyszałem, że obraz który.

Zabiorę Cię właśnie tam, gdzie szczęsciu nic nie grozi... - Onet.pl Blog

miłość, pomyślność ! W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil... Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziesz...


Nieposłuszna (22:50)
0 komentarzy

20 grudnia 2007
LIROY - GRANDPAPARAPA
Grudzień 2007 to miesiąc w którym Liroy obchodzi swoją 25 rocznicę stania na barykadach Polskiego RAP'u

Z okazji tej rocznicy 21 grudnia 2007 roku premierę swą będzie miało bardzo szczególne 2 płytowe wydawnictwo LIROY "GRANDPAPARAPA (POWRÓT KRÓLA)". Pierwsza z płyt to zbiór 18 utworów Liroy'a z lat.

Blog beautyfulangel

Ciekawego się nie wydażyło w moim życiu więc zamieszczę rezultat mojej pracy na lekcji :P Jak mi się nudzi na lekcji (czyli prawie na każdej :P) to gdzieś z tyłu ma marginesach wypisuję różne fragmenty piosenek związane z miłością XD Więc teraz trochę ich tu powpisuję mam nadzieję że się wam spodobają :) :
1) "Miłośc . To ciekawe jak zmienia człowieka . To jak rwąca rzeka nieustannie drąży głazy . Każdy na nią czeka.Jak na stacji stoi , wypatruje . Skąd nadjedzie pociąg który wszystko wyprostuje ?" -jakie to dziwne takie fajne i prawdziwe a napisane przez Liroy'a :P Znaczy ja do niego nic nie mam do fajnie śpiewa :) ale to jakoś tak do niego nie pasuje .
2)"Miłośc jak to trudno wytłumaczyc. Tak trudno jest ją zdobyc a tak łatwo można stracic" -różnież Liroy'a XD
3)"To nie takie łatwe, to nie takie proste .Wytłumaczyc w kilku zdaniach to co teraz czuję..."- Liroy :P
4)"Wzajemna , szczera bez opamiętania - oto miłośc narodzona z mistrzowskiego powiązania. Duet książkowy do naśladowania , lecz opowieśc jest ciekawsza gdy swą rolę ma też amant . To melodramat , ale w życiu bywa. Mamy wolną wolę..

eternal.blog

skomentuj (2)

Da student. 2002-09-06 19:46:05

Fizyki ale student :P
a co! ha!
blog lisu gotowy. czeka na test it out.
A za oknem blyska... brrr.. kiepska pogoda. W sam raz na robote..

skomentuj (5)

Party 2002-09-08 21:07:06

Imprezownia w Turzny. Dorzynka mega party 2002 :D hyhy. ale fajnie bylo, troche wiesniacko ale loozik. przynajmniej ludzie jacys tacy inni, zmiana klimy.
dzien uplynal pod znakami duzych ilosci alkocholu, starych przebojow Liroya, malutkiej lampce i stadzie komaroof :P
a potem wszyscy poszli spac...

nie powiem. podobalo mi sie. nawet bardzo, a nie spodziewalem sie...

skomentuj (1)

Stats 2002-09-09 11:48:35

Niezle, niezle. Dziennie ok. 20-30 odwiedzin :)
Chyba musze czesciej pisac jakies ciekawe notki, bo tak raz na dwa, trzy dni to Was widze nie zaspokaja, Waszych zadzy :PP hyhy.
Postaram sie je ujarzmic... :)
a tymczasem zmykam po moja pieknosc. papenz.

skomentuj (1)
.

malutka15 blog

W tym samym czasie co Savane i Śnieżynkę. Jest on moim przyjacielem, chociaż ostatnio się z nim pokłóciła. Jest on bardzo miły, dobry, sympatyczny. Bardzo go lubię i lubię z nim rozmawiać ( tylko ze teraz za bardzo nie moge z nim rozmawiac ponieważ po ostatniej kłótni Flesz mnie zablokował i do tej pory mnie jeszcze nie odblokował:( ).Bardzo bym chciał zeby on mnie odblokował. Ale mimo tego ze dał mi ignora bardzo go lubię i chyba nie przestanę go lubieć.:)Pozdrowienia dla niego;).HURAAAAAA Flesz mnie odblokował:)))))))))))))))))))))))))))))))))LIROY!!!
Liroya znam od niedawna, ale tez go bardzo lubię. Ostatnio Liroy był bardzo smutny, ale mam nadzieje ze już mu sie hymor zmienił :). Liroy jest bardzo fajny, miły i sympatyczny.OSAMA!!!
Osama hmmmmmm co by tu napisać o Osamie?
Osama jest bardzo fajnym kolegą i bardzo go lubię :) Chocież ostatnio bardzo mało rozmawiamy ostatnio, a nawet jak juz rozmawiamy to trudno nam jest znaleśc wspolny język ;) ale mimo to go bardzo lubię.OKOCIM!!!
Okocim jest tez bardzo fajny. Ale.

Nie jestem kiepski....

słodkopyskatką Anna Muchą i super profesjonalnym Piotrem Fronczewskim. A jedna wokalistkaaktorka przejechała do redakcji, żeby mnie poznać. Bo wzmiankę o jej płycie napisałem korzystając z materiałów promocyjnych i miała żal, że nie porozmawiałem z nią osobiście. Rozżaloną była Katarzynę Skrzynecką, która teraz reklamuje pasztety... W pracy dziennikarskiej trafiłem też do Trójmiasta. Centrum Gdyni. Pytam o drogę dwóch wyrostków. Do Liroya? jeden bez wahania wskazuje mi ulicę. Rząd kilkupiętrowych kamieniczek ze sklepami w parterze. Wchodzę do studia tatuażu. Postawny koleś z misternym rysunkiem na ogolonej czasce szkicuje wielkiego smoka na plecach małolata. Domyślam się, że to Tomek Skoczypiec jeden z najlepszych tatuatorów w kraju. Pytam o.