O czym chcesz poczytać na blogach?

Lira

Dziennik - LIRA SIAD! - czyli wychowywanie schroniskowej suczki

Się Lirze reagować przestrachem na jakiegoś człowieka. A to właściciela boksera, a to pani z miotłą. W tej chwili właściwie nie mamy w ogóle takich zachowań. Lira najwyraźniej poczuła sie pewniej. Jedynie wczoraj wieczorem naszczekała na kobietę, która siedząc na ławce tłamsiła psa krzycząc na niego i szarpiąc za kark. Pies piszczał, pani krzyczała, a Lira szczekała i się jeżyła. Zabrałem ją stamtąd jak najszybciej. Gdybym nie był z psami to pani by usłyszała pewnie ode mnie kilka gorzkich słów...
Dzisiaj natomiast spotkaliśmy akitę o imieniu Iru. Lira podeszła do niej, żeby się przywitać, a ta się zjeżyła i szczeknęła na nią ruszając w jej kierunku. Obie suczki były na smyczy. Lira nawet nie napięła smyczy, tylko zrobiła krok do tyłu, a Iru została na napiętej lince. Poprosiłem sąsiadkę, żeby poluzowała smycz i pozwoliła spokojnie suczkom się powąchać. Lira ponownie - jakby nic się nie stało - podeszła do Iru, zaprezentowała kilka sygnałów uspokajających i delikatnie ją powąchała. Iru - ciągle zjeżona - tym razem zniosła to spokojnie. Poprosiłem znajomą, żeby odeszła z Iru na luźnej smyczy.

Przeznaczenie Driady - Onet.pl Blog

Rodon dobył miecza szybciej niż inni i zaczął nim bezlitośnie siec swych wrogów, którzy uginali się pod jego ostrzem jak trzcina przy silnym wietrze. Jego niezłomność była najlepszą bronią jaką można posiadać przeciwko upiorom. Poza tym dla Pierwszych Strażników nie była to przecież pierwsza bitwa z nimi.

            Lira rzucała zaklęcia, które spowalniały wrogów lub niszczyły ich broń. Dzięki temu Lekan bez problemu pozbywał się kolejnych upiorów. W tej straszliwej rzezi ta dwójka wyglądała jak złączona niewidzialną nicią, każde ich działanie było wspólne i opierało się na wzajemnym zaufaniu i przewidywaniu swoich ruchów. Jeśli Lira wypowiadała jakieś zaklęcie Lekan  natychmiast znajdował się przy tej kreaturze, której miało ono sięgnąć. W bitwie bliźnięta były jak jedno ciało i umysł, przez co tak ciężko.

Magiczny Krąg i Jego Księżniczka - Onet.pl Blog

34 wojowników i strażników
Lira
O mnie
Nazywam się Lirena mam 17 lat, Skrywam w sobie wiele tajemnic, nienawidze ludzi za to co zrobili Ziemi. Jestem.

   Uderzył on tylko kilka metrów od furgonetki, Ayoki i reszta zasłonili oczy przed piaskiem.

   Gdy pył opadł ich oczom ukzały się postacie dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał piękne czerwone włosy i był ubrany w czrny garnitur w dłoni miał pistolet z którego lecił dymm- to pewnie z td wzioł się piorun. Drugi był wyższy od niego i miał szare włosy, a ubrany był w taki sam garnitur tylko szary.

 -Witaj Sakoki- powiedział szarowłosy z chytrym uśmiechem.

 

 

 

Lira (16:22)

Dolina domem dla wszystkich koni - Onet.pl Blog


6.Witamy nowych
7.Podział:
od narodzin do 1 roku-źrebie
od 1,5 do 2 lat-nastolatek
od 2,5 wzwyż-dorosły osobnik
Jak dołonczyć
W pierwszej notce piszemy:
1.Imie
2.Wiek
3.Data urodzenia
4.Moce
5.Czego szukam w stadzie
6.Hierarchia
7.Historia
8.Charakter
9.Fotka
10.I mozecie coś od siebie.

30 października 2009
Odchodzę
Proszę o usuniecie mnie z autorów.
Lira, Struna anioła (12:58)