O czym chcesz poczytać na blogach?

Lioness

A.T.O.M. - inna historia. Tu granicą może być jedynie Twoja wyobraźnia! - Onet.pl Blog

Troszkę (On już ma powyżej 8 lat, bądźcie tolerancyjny co do niego, bo i tak dużo potrafi!!!). Nie wiem co dokładnie z nim jest, ale na pewno nie za ciekawie. W sobotę miałam go już, ale mój kochany brat oczywiście musiał pierwszy go włączyć i znów się zepsuł. Ma się to szczęśćcie... Teraz korzystam z okazji, że musiałam iść do kawiarenki internetowej przeczytać jakieś materiały na konkurs i to piszę. Obiecuję, że jak tylko będę miała kompa z powrotem od razu dam nową notkę, teraz niestety już nie zdąrzę. Mogę tylko zdradzić, że przez ten czas wiele myślałam i będzie coś ciekawego na temat Dragona. A Axel I Lioness się pogodzą. Jeśli dam radę to uzupełnię teraz opisy wątków. Tylko od razu uprzedzam, że I seria kończy się happy endem.

Także jeszcze raz sorrki. Mam nadzieję, ż e rozumiecie.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę Wam żebyście nie mieli takich problemów jak ja teraz.

Buźki

12 Przekroczyliscie średnią krajową :)

You're my whole live. - Onet.pl Blog

Było w nim pełno zdjęć. – Pewnie go niepoznałeś jeszcze. – Wyjęła jedno zdjęcie, a pudełko odłożyła na miejsce obokniej. – Miał na imię Matt. – I wręczyła mu fotografię do ręki. Była na niejśliczna dziewczyna, w wieku gdzieś 15 lat. Ubrana w czarną sukienkę bombkęsięgającą jej przed kolano. Miała pofalowane włosy i grzywkę na bok. W jejdużych, zielonych oczach można było zobaczyć, jak bardzo była szczęśliwa. Obokniej, obejmując ją stał wyższy trochę od niej chłopak o czarnych włosachpoukładanych żelem w misterną fryzurę. Ubrany był w czarny garnitur. Obok niegostała blondynka jego wzrostu, a przynajmniej tak to wyglądało przez obcasy. Niezachwycała wyglądem tak jak tamta, lecz też nie można było powiedzieć, byczegoś jej brakowało. Patrzyła smutnym wzrokiem na szczęśliwą parę. – To nabalu na zakończenie gimnazjum. Liza jest uzdolnionym fotografem. – Powiedziała ironicznie.

- Niestety już zdążyłem go poznać… - Odpowiedział chłodno. –To chłopak Lioness.

Król Lew - Nowe Przygody - Onet.pl Blog

Lew był nowy, wszedł do jamy tuż za Simbą. Wszyscy chociaż  przemoknięci do suchej nitki byli uśmiechnięci. Nala podeszła do Simby i zapytała o co chodzi, po chwili ujrzała w całej okazałości młodego lwa i zrozumiała w jednej chwili kim on był.
- Kopa!! - krzyknęła - Mój synu, ty żyjesz! - i naraz wszystkie pozostałe lwy zaczęły go witać i ściskać.
Tej nocy Kopa mógł spać spokojnie. Był szczęśliwy, że jego bliscy radowali się z jego przybycia. Po wielu dniach wędrówki i wielu latach nieobecności mógł pogrążyć się we śnie tuż obok swojej rodziny. Na Lwiej Skale.
Laani Lioness (16:58)
Pustka
Zderzenie Serc
Dzień za nocą. Noc za dniem. Mijały sekundy, minuty, godziny, a Kopa wciąż biegł. Zdyszany i zmęczony, lecz szczęśliwy, że wraca do domu.
W końcu zauważył znajomą trawę, poczuł ten przepiękny zapach porannej rosy. Wiedział, że nareszcie.

raptile BLOG

14:59, mihax
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 22 stycznia 2006
Mam
Ściągneło mi sie już MoZeZ + 1Bonus...i właśnie teraz gdy to czytasz leci mi akurat CD raptila......Ale przjdźmy do rzeczy. Wykonawca - Raptile Tytuł płyty - MoZeZ Data wydania - 2005 rok ilość utworów - 14 + 1 BONUS Spis utworów(według kolejności na płycie): 1.Fight Back //HiT\\ 2.Get outta my face [ft. The Game] 3.DA sympthomy (orginal) //HiT\\ 4.Da sympthomy [RmX] [ft. Da Lioness] 5.Bario 6.Smack Dat Bitch 7.Don't forget it 8.My Girl [ft.Da Lioness] 9.Handz / up / Skit 10. Handz up 2005 11.Body Language 12.Whatchallwant 13. nie wiem:/ 14.Giving up is hard ++BONUS++ Bonus1, 15. Da unbeatables [ft.Da Lioness]//HiT\\ | ----------------------------------------------------------- ft = Feat , Featuring // itp.,itd. ----------------------------------------------------------- Uwagi: Pierwszy raz słysze ,,Da lioness'' myśle że to dziewczyna raptila z ktorą śpiewa ''My Girl'' [ang.Moja dziewczyna] więc dlatego ona tam jest na ft. _________________________________________________________________________________ A więc polecam.

♥♥♥Samantha Paine i jej nowe historie!♥♥♥ - Onet.pl Blog

                                               ***************KONIEC***************


No to na tyle! następna część będzie najprawdopodobniej podczas przerwy świątecznej i mam zamiar w następnym umieścić wątek z drużyna Alpha ;) jak już wspomniałam Lioness dostanie ode mnie 15 komci ale dam je  tez podczas przerwy chyba ze uda mi sie wczesniej :D

                        No to narka!!!

Samantha (20:04)
134 To już rekordy ;-)