O czym chcesz poczytać na blogach?

Lionel richie angel

mialoniewiacwoczynam blog

:)

 

Hello miss beautiful

Don't know why but while watching you, i am thinking that i know you from so long but then i am realising that it is not atall possible because you are an angel and you must be living with other angels in some eden and i am a normal human who lives on this earth but as everybody is having dreams about a beautiful angel So, you are my dream girl and it would be a great pleasure for me.

, że wszyscy skojarzą motyw... ja wierze , że mogę latać... :) szok... to tyle jeśli chodzi o rozpoczęcie dnia :)


skomentuj (0)
2009-01-09 20:42:02 >> bez zbędnych słów

Lionel Richie "Say you , say me"  hm i jeszcze " hello"
skomentuj (0)
2009-01-09 21:49:44 >> Definicja miłości ?

Kocham Cię więc zamknę Cię w.

Michael Jackson - **HOME - bloog.pl

Kategorie
  pijanym kierowcom w telewizji i radiu. Jackson kontynuował swą działalność charytatywną – w 1985 wspólnie z Lionelem Richie napisał hit "We Are the World". Singiel, przeznaczony na cele.

  I'm not cute! - Onet.pl Blog

  Nicole Richie (właściwie: Nicole Camille Escovedo) urodziła się 21 września 1981 roku w Berkeley, w Kalifornii. Jest amerykańską aktorką i piosenkarką. Jej biologicznymi rodzicami jest były członek zespołu grającego z Lionelem Richie - Peter Escovedo i asystentka Lionela. Nicole w wieku trzech lat została została nieformalnie adoptowana przez Lionela Richie i jego żonę Brendę. Sześć lat później adopcja została sformalizowana. Nicole do.
  Red Hot Chili Peppers...
   
  ...kalifornijski zespół grający funk-rock z punkowymi wpływami.
  W 1973 roku jedenastolatek Anthony Kiedis opóścił swoje rodzinne miasto Grand Rapids i wyjechał z ojcem do Los Angeles. Tam, w szkole podstawowej zaprzyjaźnił się z Michaelem Balzary - Nowojorczykiem australijskiego pochodzenia. W 1978 roku Anthony i Flea założyli swój pierwszy zespół - Los Faces. Za jakiś czas połączyli siły z.Znlaeźć. Teraz o US5

  US5
   
   
  Zespół US5 składa się z 5 chłopaków. 2 pochodzi z Ameryki, 2 z Niemiec i jeden z Wielkiej Brytanii. A oto skład zespołu: Chris Watrin, Izzy Gallegos, Jay Khan, Richie Stringini, Michael Johnson. Wspólna przygoda chłopaków zaczeła się w konkursie na boysband "Big in America". Niedługo potem wydali singiel "Maria", który uzyskał status złotej płyty w Niemczech i Ameryce. Wszyscy.

  Testmbu's Blog

  Swoje prawa! Po co emigranci zmieniaj± imiona? Forum: Jak tanio wysłać paczkę Wyniki marcowych konkursów więcej informacjiPolecamy:GalerieWasze artykułyUżytkownicy: AngliaUSAGaleria zdjęć W USA kwitn± wi¶nie 7 km rozrywki Katedra w Lincoln Zdjęcia marcaCiekawostkiTłusta Gioconda w reklamie hamburgerów Jedni.

  –>
  MuzykaGaleria zdjęć Pogodny Piasek Lionel i AkonInformacjePolskie wokalistki na sprzedaż Co planuje Doda z Radkiem? Co przysięga Gosia? Maryla odrzuciła propozycję Fani ofiaruj± jej nerkę Zaskakuj±ca.

  TelewizjaGaleria zdjęć Ci±ża w Londynie W internacieInformacjeBo liczy się jury, a nie gwiazdy Nowy serial medyczny Gwiazda "Angel" nie żyje Perfidne praktyki Tomasza Lisa? Kochamy "Kocham Cię Polsko" Oficjalnie: Koroniewska mam±! To nie jest telenowela! Woli być naga, ale….I konkursyMuzykaFilmImprezyKsi±żkiExtraStreisand The ConcertsMatt Kowalsky – CodeP.J. HarveyDiana Krall – Quiet NightsBeatallica w Polsce !Lionel Richie – Just GoMamma Mia! Kids Poci±g z mięsem na DVD! Kampania U¶miechuNajlepszy sposób na kryzys… >>> SprawdĽPola NadzieiDesire –.