O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Lionel richie

gwiazdysylwunia.blog

...:Nicole Richie:...

piątek, 27.kwietnia.2007, 21:25
Nicole Richie (właściwie: Nicole Camille Escovedo, ur. 21 września 1981 w Berkeley, w Kalifornii), piosenkarka i aktorka amerykańska.

Jej biologicznymi rodzicami są były członek zespołu grającego z Lionelem Richie - Peter Escovedo i asystentka Lionela. Nicole w wieku trzech lat została nieformalnie adoptowana przez Lionela Richie i jego żonę Brendę. Sześć lat później adopcja została sformalizowana. Nichole do tej pory utrzymuje kontakty z.

Blog Kinius120

Nicole uraziła Paris 2008-01-17 Paris Hilton poczuła się bardzo urażona po tym, jak jej przyjaciółka, Nicole Richie, przekazała podarunek dla swojego dziecka na cele charytatywne.

Paris kupiła ekskluzywne i bardzo drogie łóżeczko dziecinne w luksusowym butiku Petit Treacute. Źródło cytowane przez magazyn Star twierdzi, że dziedziczka wściekła się, kiedy doszły do niej wiadomości o tym, co zrobiła Nicole.

Nie był to pierwszy, ani zapewne ostatni prezent, który świeżo upieczona mama oddała biedniejszym. Paris ponoć powiedziała Nicole, że "to nie jest coś, co można ot tak sobie oddać biednym". Nicole jak widać ma na ten temat odmienne zdanie.

Źródło dodało też, że Nicole nic po tym łóżeczku, ponieważ mebelki dla dziecka dostała już wcześniej od swojego ojca, Lionela Richie.

Nicole uraziła Paris 2008-01-17 Paris Hilton poczuła się bardzo urażona po tym, jak jej przyjaciółka, Nicole Richie, przekazała podarunek dla swojego dziecka na cele charytatywne.

Paris kupiła ekskluzywne i bardzo drogie łóżeczko dziecinne w luksusowym butiku Petit Treacute. Źródło cytowane przez magazyn Star twierdzi, że dziedziczka.

Młode kobiety o życiu, religii, miłości i ruchaniu mułów.

To i matura tez "nieruchana"?!

przepraszam za strasznie gupia notke mam nadzieje ze nikt sie na mnie ne obrazi albo jak mowia eskowcy "nie strzeli na mnie focha"
Caluski
-Kizia

Ps sprostowanie-tak goering byl gruby a nicole richie to corka lionela richie... adoptowana i prawie-biala ale kto patrzylby na takie szczegoly jesli chodzi o relacje corka-ojciec-piosenki-z-lat-80
skomentuj (4)


2005-02-10 00:19:52
W oczekiwaniu na wyjebanie 2
.

Michael Jackson - Onet.pl Blog

Dodatkowe siły policyjne, zablokowały ulice i ustawiły bariery wokół Staples Center, aby nie dopuścić w pobliże hali osób nie posiadających biletów.

Poza bliskimi i fanami na uroczystości pojawili się Stevie Wonder, Mariah Carey, Usher, Lionel Richie, Kobe Bryant, Jennifer Hudson, John Mayer i Martin Luther King III. Nie było natomiast byłej żony Jacksona Debbie Rowe. Jej adwokat powiedział, że w świetle tak dużego zainteresowania mediów jej obecność na pochówku byłaby niepożądana..

BLOG PRZENIESIONY ZE WZGLEDOW STATEGICZNO TAKTYCZNYCH

Rowerach to już na pewno spiewal norbi"
ja: "nie, to jaro"
dz: "a kto to jaro?"
ja: "chlopak kasi klich"
dziecko w kompletnej konsternacji

po kilku godzinach
"ej a liroy był w stanach?"
ja: "nawet ma pisenke z lionelem richie"
dz: "a kto to lionel richie?"
i tu nie wy3mując zaspiwałam "hello.."

poza tym tablica na moich drzwiach (umieszczona tam wbrew mojej woli) została uroczyscie odsłonięta (na cześć byłego mieszkanca, ktory to nie dość,.

Super blog o Paris Hilton i innych gwiazdach!! Welcome... :*:* - Onet.pl Blog

            Nicole i jej duży brzuszek:):)

Kobiety w ciąży są urzekające. Nicole Richie też!

Nicole jak na ciężąrną kobietę przystało, je całkiem sporo. Przyłapano ją nawizycie w jednej w pizzeri w Los Angeles. Wygląda uroczo.

Lionel Richie potwierdził niedawno, że córka spodziewa się syna! Gratulacje!
              

 .

youngwoman blog

Ze caly czas do mnie cos czuje. Ale ze to on ze mna zerwal wiec tak musi juz zostac. I ze placze przeze mnie... i sie zaplakani przytulalismy. I ze nie pojechal do Bulgarii...

naprawde cie kocham. bardzo. i tak juz na zawsze.

GOODBYE (Lionel Richie)

I wanted you for life
you and me
in the wind
I never thought there come a time
that our story would end
its hard to understand
but I guess i'll have to try
its not easy
to say.

Lionel richie hello

Ceadmil w Kurast


...................................
Piosenka na weekend:  "Hello" Lionel Richie

skomentuj (0)


Sirius_Black

2006
salvete

Hello, hello, isn’t me you looking for? :] Jak śpiewał Lionel Richie ;) Cóż, mamy lato w pełni- lato, które zapowiadano najchłodniejszym latem ostatnich lat :] Hmmm, cóż widać w tym kraju nawet przepowiadanie pogody kuleje- ale przy takim Rządzie co się dziwić :] Najlepszą mamy.

Lionel richie angel

mialoniewiacwoczynam blog

:)

 

Hello miss beautiful

Don't know why but while watching you, i am thinking that i know you from so long but then i am realising that it is not atall possible because you are an angel and you must be living with other angels in some eden and i am a normal human who lives on this earth but as everybody is having dreams about a beautiful angel So, you are my dream girl and it would be a great pleasure for me.

, że wszyscy skojarzą motyw... ja wierze , że mogę latać... :) szok... to tyle jeśli chodzi o rozpoczęcie dnia :)


skomentuj (0)
2009-01-09 20:42:02 >> bez zbędnych słów

Lionel Richie "Say you , say me"  hm i jeszcze " hello"
skomentuj (0)
2009-01-09 21:49:44 >> Definicja miłości ?

Kocham Cię więc zamknę Cię w.

music is oxygene - nowości - bloog.pl


Kate Ryan - Je'tadore  (swoją drogą nie wiem czy w refrenie nie jest "Ziuta Door!" zamiast "Je'tadore")
Kult - Gdy nie ma dzieci
Lady Pank - Zostawcie Titanika
Lady Pank - Na co komu dziś
Lionel Richie - Angel
Loona - Bailando
Madonna - Give it 2 me
Michael Sembello - Maniac
Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul
No Mercy - Where Do You Go
Poiner Sisters - I'm So Excited
Las Ketchup -.