Lionel messi

Blog messi3766

Według mnie najlepszym piłkarzem jest Lionelo Messi. Z moich źrodeł wychodzi na to, że Lionel Messi chce zakożczyś swoją kariere. Zawodnik Barcelony,Lionel Messi, przyznał w wywiadzie dla hiszpańskich mediów, ze chciałby grać w.

Gwiazdy Futbolu

Nie dość, że poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa w ważnej imprezie, to został także królem strzelców rozgrywek. Dobre występy w młodszej reprezentacji nie mogły zostać niezauważone przez Jose Pekermana, który docenił kunszt Messiego i postanowił dać mu szansę w narodowej drużynie w spotkaniu przeciwko Węgrom. Niestety debiut okazał się nieudany, gdyż po bezmyślnym faulu na jednym z zawodników węgierskich ujrzał czerwony kartonik. Co ciekawe, losy Lionela w reprezentacji potoczyły się dokładnie tak samo jak Diego Maradony. Mimo złego wizerunku w towarzyskiej konfrontacji z Węgrami, Leo nie załamał się, a wręcz przeciwnie: jego forma z każdym dniem rosła, co wydawało się.

:::::..... Visca El Barca ! .....:::::

Z Deportivo 2:1 2007/04/01 W meczu 28. kolejki Primera Division FC Barcelona pokonała u siebie Deportivo La Coruna 2:1.
Pierwszego gola strzelił Argentyńczyk Lionel Messi, który wykorzystał świetne podanie od Ronaldinho, wpadł w pole karne i pewnym strzałem pokonał bramkarza.

Drugi gol dla broniącej tytułu Barcelony padł w 51. minucie, a jego autorem był Kameruńczyk Samuel Eto'o. W.

W samo okienko, czyli Patryk Bielak prezentuje..

Bramki, ale Ronaldo nie trafił z rzutu wolnego przyznanego po nieprzepisowym zagraniu Davida Villi.

W drugiej połowie Blaugrana nie zwalniała tempa. Siedem minut po wznowieniu gry, Xavi dostał idealne podanie w tempo od Messiego, ale strzelając za pierwszym razem trafił w bramkarza, a przy dobitce w boczną siatkę.

Jednak już w 55. minucie było 3:0. Leo Messi prostopadle podał do wchodzącego w pole karne Villi, a ten spokojnie posłał piłkę w.

Żółte kartki: 33’ Valdez, 35’ David Villa, 45’ Messi, 81’ Puyol – 33’ Cristiano Ronaldo, 36’ Pepe, 51’ Xabi Alonso, 57’ Casillas, 72’ Ricardo Carvalho, 73’ Sergio Ramos, 75’ Khedira

Czerwone kartki: 92’ Sergio Ramos

Sędzia: Iturralde Gonzalez

Tagi: Cristiano Ronaldo David Villa FC Barcelona Gran Derbi Lionel Messi Real Madryt Sergio Ramos