O czym chcesz poczytać na blogach?

Linia życia

Wróżbiarstwo - bloog.pl

I nazwiskiem. Z tej liczby wynikają cechy człowieka, jego możliwości rozwoju czy kariery. Można również stworzyć częściowy horoskop numerologiczny na dany dzień czy rok. Wtedy określany jest potencjał, jakim dysponujemy w danym momencie życia. Ale bardzo ważną cechą numerologii jest jej możliwość odczytania za jej pomocą przyszłości. Ta gałąź numerologii wykorzystuje pojęcie synchroniczności czasu. Oznacza ono, że moment, w którym zadajesz pytanie, zawiera na nie.Dwie wyraźnie zarysowane linie pozwalają przypuszczać, że dwukrotnie zdarzyły nam się (lub zdarzą)  silne przeżycia związane z drugą osobą. Częsty przypadek to dwie linie kontaktu, z których jedna jest krótsza. Jeśli ta krótsza linia biegnie ponad linią głowy, oznacza to, że wpływ naszego partnera na nas zaczyna się przede wszystkim w sferze duchowej. Jeśli zaś krótsza linia rysuje się poniżej głównej linii kontaktu, oznacza to fascynację natury zmysłowej,.

Blog mikelkay

10 Chiromancja 2007-11-19 Chiromancja

Jeśli lewa dłoń Harry`ego może być tu jakąkolwiek wskazówką, zostało mu już prawdopodobnie niewiele życia na tym świecie. Przynajmniej tak to wygląda, kiedy profesor Trelawney zaczyna zajęcia z chiromancji, ogłaszając wszem i wobec, że linia życia Harry`ego jest najkrótsza ze wszystkich, jakie kiedykolwiek w życiu widziała. Nie ma to jak takt...
Chiromancja( od greckiego cheir, „ręka”, i manteia, „wróżba”)to skomplikowana metoda.

Podręcznik do Wróżbiarstwa

- znak kogoś, kto ma prawdziwy talent instynktownego rozumienia.

14. Via lasciva - u niektórych jest oznaką uczulenia na narkotyki i alkohol, u niektórych znak kłopotów, wynikających z ich nadużywania

15. Linia Marsa - oznaka wojowniczości.

16. Linie sympatii - oznaka ciepłego serca.

17. Pierścień rodziny - oznaka silnych więzów rodzinnych.

18. Bransoletki (rasceta) - oznaka.I fizyczną krzepę, jaką masz do dyspozycji na co dzień.


Znaki szczególne:

Okrąg - rzadki znak. Osoba, na której dłoni się znajduje, przynajmniej część swojego życia spędzi na kręceniu się w kółko.

Kwadrat - symbol ochrony. Bez względu na to, gdzie się pojawi, właściciel może czuć się spokojnie. Będzie jak kot, spadający zawsze na cztery łapy.

Krzyż

M.M.

Smukłych palców, tajemniczych linii papilarnych, które kryją jakąś niesamowitą zagadkę.. może w nich zapisana jest przyszłość, wszystkie pragnienia, sens życia.. spragnione uczuć ostatnie miesiące.. ostatnie chwile..

Długa linia życia i głowy.. linia serca.. krótka linia przeznaczenia.. może oszukałam przeznaczenie.. może jeszcze mnie szuka..

Fascynacja dłońmi, dłońmi, które nie są moją własnością.. które kiedy tylko mnie dotknęły sprawiały,.

Powoduje stany poddepresyjne i nieukninione przy tym skutki diet, które nieraz doprowadzają do skrajnego wyczerpania i odwodnienia organizmu. Raz na jakiś czas ma napady głodu. Umie zrazić do siebie jak i przyciągnąć swoją pozorną chęcią życia. Dusza towarzystwa, kryjąca się za maską niespełnionej życiowo dziewczynki, co nieraz doprowadza ją do nieokiełznanego szału. Jest niewolnicą swojego ciała, która ulatnia się w jej poezji. Lubi postwić na swoim, ale w związkach.