O czym chcesz poczytać na blogach?

Lindemann

Chore klipy

“Ein Sturm kommt auf”

12 Lipiec 2011

Dziś prezentujemy materiał wyprodukowany w latach ’90 za naszą zachodnią miedzą. Ci, którzy pamiętają czasy VIVA Zwei zapewne zapytają, czy od teledysku można chcieć czegoś więcej? Oto Rammstein – Seemann.

Reżyseria: Lazlo Kadar

Rajesh:

Kiedy ogląda się ten teledysk, nie można się oprzeć wrażeniu, że coś jest nie tak. Jest laska – podwalina każdego klipu. Są członkowie zespołu, jest mrok. Jest jeszcze lekarz z okresu epidemii dżumy (mówiąc prościej: człowiek-ptak), ale to nie on tutaj mąci. Jest coś jeszcze… Może chodzi o to, że statek płynie po piasku? Nie, to po prostu jakaś zbyt głęboka metafora.

Zaraz, wokalista mi coś przypomina…

Martius:

- Till jest do kogoś podobny…

- No bez kitu.

- Ale do kogo…

- No nie wiem.

- Ananas.

- No kurwa ananas.

Basista pogrążony w zadumie nad wszechrzeczą.

Till Lindemann jako Woody Woodpecker.

AVE ANANAS!

Dlaczego ciągle zapominamy,że to nie my tu rządzimy

Chciałabym przedstawić wam mój ukochany zespół-Rammstein

 Jest to niemiecki zespół grający tanz metal,powstał na początku 1993 roku.Na pomysł stworzenia zespołu wpadł Richard Kruspe, do którego dołączyli Christoph Schneider i Oliver Riedel. Następnie przyłączyli się Till Lindemann, Paul Landers oraz Christian Lorenz. W takim składzie zespół gra do dziś.Koncerty Rammsteinu pełne są efektów pirotechnicznych. Zespół przygotowuje stroje i zachowanie na scenie (odgrywanie scen obrazujących teksty piosenek). Stałym elementem podczas wykonywania utworu "Rammstein" był płonący płaszcz noszony przez wokalistę, który nawiązuje do katastrofy, o której opowiada ów utwór, jednak w czasie trasy promującej album Reise Reise został on.

Angels of Fate

Taki mdły i w ogóle. Ja tak bardzo lubiłam nasz blok, ech... Założę się, że wcale nie będzie cieplej...
A na dodatek dziś był ostatni dzień rekolekcji. Jutro idę normalnie do szkoły i będę miała kartkówkę z biologii. Nie chce mi się tego uczyć, ale chyba muszę się już za to zabrać...
Mitane 2004-03-25 16:33:40
skomentuj (5)


Evgeni Pluszenko - King on ice :D
Wczoraj był ostatni etap mistrzostw świata w łyżwiarstwie figurowym solistów. Panowie wykonywali program dowolny. Uwielbiam ten sport. Lubię oczywiście go oglądać, a nie wykonywać bo na łyzwach to ja chyba z sześć razy byłam w życiu :D Trzecie miejsce zdobył Stefan Lindemann z Niemiec, drugie, jeden z moich ulubieńców, Brian Joubert a pierwsze........EVGENI PLUSZENKO!!!!

Jego program był genialny! Jouberta też! Uwielbiam patrzeć jak oni śmigają po lodzie :D Moim ulubieńcem był Alexei Yagudin (Jagudin), ale wycofał się z występowania w konkursach i przeszedł na zawodostwo... No ale jest Pluszenko i Joubert, których mogę podziwiać!
Ps1.:Jak ktoś lubi Pluszenko to jest taka fajna stronka o nim po angielsku www.kingonice.com, sa na niej ciekawe animacje, zdjęcia itp.
Ps2.:Pozdrowienia dla Melulu :D Oby twój przyjaciel przejrzał na oczy :D
Mitane 2004-03-26 15:36:11
skomentuj (2)
:(

Ever Dream Of Me

Rammstein (często zapisywane skrótowo jako R+) – niemiecki zespół grający muzykę z gatunku industrial metal. Powstał na początku 1994 roku, jego nazwa pochodzi od amerykańskiej bazy lotniczej (Ramstein Air Base) w Niemczech, położonej obok miasta Ramstein-Miesenbach, w której miała miejsce katastrofa lotnicza, o której zespół nagrał utwór o tej samej nazwie. Publiczność na koncertach skandowała słowo "Ramstein", dlatego zespół przyjął je jako swoją nazwę, ze zmienioną pisownią.

Na pomysł stworzenia zespołu wpadł Richard Kruspe, do którego dołączyli Christoph Schneider i Oliver Riedel. Następnie przyłączyli się Till Lindemann, Paul Landers oraz Christian Lorenz. W takim składzie zespół gra do dziś.

 

15:11, arianrhod76
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 24 stycznia 2010
Delain

Delain - holenderska grupa muzyczna wykonująca.