O czym chcesz poczytać na blogach?

Lincolnshire

Praca w Anglii – Greatpoland.co.uk

PLATERS New! Scotland 6684 04.04.2012. Spawacz MIG New! Ashford 6674 03.04.2012. stolarz budowlany/ciesla szalunkowy New! Holland ( utrecht) 6664 02.04.2012. CNC frezer Heihenhaim New! Nijmegen 6665 02.04.2012. Kierowcy CE Holland New! Nijmegen 6666 02.04.2012. Nanny / Housekeeper New! Geneva, Switzerland 6667 02.04.2012. Live in Nanny with some housekeeping duties New! London 6670 02.04.2012. Poszukuje pracownikow budowlanych New! Wielka Brytania 6669 02.04.2012. Lakiernik Samochodowy New! Blackburn 6652 01.04.2012. Praca od zaraz New! United Kingdom 6653 01.04.2012. Praca dla Pielęgniarki, Lincolnshire, Wielka Brytania New! Lincolnshire

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Życie nocne grupy, które obrosło w legendę powtarzaną od Kensington po Copacabanę.

W tym czasie również, Freddie Mercury diametralnie zmienił swój sceniczny wizerunek, na ten, który pozostaje w pamięci wszystkich do dziś. W 1980 roku zainspirowany bujnym życiem nocnym nowojorskiej bohemy rezydującej w dzielnicy Lower East Side, Freddie zapuścił swoje słynne wąsy i objawiając upodobanie do  skórzanej garderoby, kompletnie zmienił image zespołu.  Ku zgrozie wielu fanów, którzy podobno nie ustawali w wysyłaniu Freddiemu maszynek do golenia!

 

Albumy wydane w latach 1977-1980 prezentują szczyt formy, artystycznych ambicji i globalnego sukcesu Queen - zespołu, który jak się dziś okazuje, stał się grupą najlepszych kompozytorów, muzyków i performerów wszechczasów.

 

info Universal

2011-06-15 18:44:50, skomentuj (2)


Brian i Kerry i Czerwone Strzały

Kerry i Brian odwiedzili dziś zespół akrobacyjny Royal Air Force Aerobatic Team w jednostce RAFu Scampton w Lincolnshire

Ze Mnie... Czyli o poczęciu i narodzinach Małego Dzieciątka - Onet.pl BlogWitam Wszystkich Miło i Cieplutko
Cześć Kochani jestem sobie Oliver, taki mały kochany chłopczyk. Urodziłem się W Wielkiej Brytanii, a dokładniej to Lincolnshire Boston w dniu 2 Września 2010 Roku.
Moja Mamusia To: Sarusia Szczepaniak

Konie-moja miłość-moja pasja - bloog.pl

01 września 2009 17:06

Z koni pociągowych upodobałam sobie shire. O nich:
SHIRE ( szajr)- Konie tej rasy są wysokie i niesamowicie silne.Shire jest jest prawdopodobnie najcięższym z angielskich koni zimnokrwistych.Może ważyć do 1219 kg i mierzyć do 178 cm w kłębie. Niektóre bywają nawet wyższe. Obwód klatki piersiowej wynosi do 2,4 m. Nazwa tej rasypochodzi od angielskich hrabstw (Debryshire, Staffordshire, Lincolnshire, Leicestshire), w których koń został wyhodowany. Konie shire często pracują w rolnictwie. W miastach były używane do ciągnięcia wozów z ... piwem.

Ten wysoki i bardzo silny koń jest w stanie ciągnąć ciężar PIĘCIOKROTNIE większy od jego własnej masy ciała. Konie shire są zwykle gniade, kare, skarogniade i siwe. mają często odmiany na kończynach, szczotki pęcinowe są
delikatne i jedwabiste, a ogony są zazwyczaj przycinane, co pozbawia je naturalnej ochrony przed owadami.
KOŃ  RYCERSKI
W czasach średniowiecza Shire zwany był " wielkim koniem Anglii". Jego wielkość i siła były idealne do noszenia rycerzy, którzyw ciężkiej zbroi mogli ważyć nawet do... 190kg!!!!!!!! Rasa była traktowana jako.

zgredkowanie na ekranie

Herbat bo mam po nich wymioty:)
Ale skoro nie ma we mnie herbaty to znaczy żem nudziarz:)))


djamaladdin 2005-02-10 06:43:31
skomentuj (11)


Z alkoholem przez świat

W Zanzibarze (Tanzania) alkohol można nabywać po okazaniu specjalnego dowodu. Władze wydają jednen z 4 rodzajów pozwoleń po przedstawieniu danych o wysokości zarobków rocznych, stanie rodzinny, po okazaniu świadectwa o stanie zdrowia i zachowaniu się pod wpływem działania alkoholu. Dowód A zezwala na kupowanie wszystkich rodzajów alkoholi; dowód B zakazuje picia mocnych trunków; dowód C upoważnia do kupowania i picia wina i piwa; zaś dowód D zezwala na kupno co najwyżej 3 kufli piwa.
Pewien Anglik z miasta Spalding (Lincolnshire) został ukarany grzywną w wysokości 5 funtów za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwym. Pojazdem którym „kierował” był wózek z półtoramiesięcznym” synkiem.
W stanach Tamiland i Gudżarat (Indie) które należą do oaz prohibicji zdarzają się także przypadki śmiertelnego zatrucia alkoholem lub nieoczyszczonym bimbrem. Na uwagę zasługuje szczególny rodzaj pędzenia bimbru: pędzony on jest w dołach wykopanych w ziemi, a dla przyspieszenia fermentacji zaprawia się go zdechłymi jaszczurkami.
Dyrektor banku w Brisbane (stan Queensland) podczas inspekcji natrafił na 4 urzędników krających w karty. Nacisnął więc guzik alarmowy. Ku jego zdziwieniu zamiast strażników pojawił się kelner niosący stałe.

Witajcie na moim bloogu!!! - bloog.pl

matka nieznanaojciec nieznany
Płećmężczyzna
Magicznośćczarodziej
DomSlytherin
Zajęciezałożyciel Hogwartu i Slytherinu

Salazar Slytherin – opisany jako "power hungry" ("głodny mocy") przez Tiarę Przydziału i jak wiemy "Przebiegły Slytherin z trzęsawisk". Trzęsawiska wschodniej Anglii to bagna wokół Norfolku, Lincolnshire'u, Cambridgeshire'u i przylegają do hrabstw, jednak nie wiadomo czy Slytherin w.