O czym chcesz poczytać na blogach?

Limoncello

Kiss yourself me in the mirror and tie black rose into your hair... - Onet.pl Blog

Jestem zmęczona tym gównem

Nie zaprzeczaj, jesteś stratą czasu

Jestem zmęczona tym gównem, nie pytaj czemu


Nienawidzę cię teraz

Więc odejdź daleko ode mnie

Odchodzisz tak długo

Potrafię zrobić to lepiej, potrafię zrobić to lepiej

Hej! Hej ty!

Znów się odnalazłam

Dlatego odchodzisz

Potrafię zrobić to lepiej, potrafię zrobić to lepiej


Jesteś taki gówniany

Nie mogę znieść sposobu w jaki postępujesz, nie mogę tego zrozumieć

Nie sądzę że sobie z tym poradzisz

Jestem ponad, ponad tym

Wypiję tak dużo Limoncello ile zdołam

I zrobię to znów.

wkra blog

Wymagań, chcieliśmy zjeść w miejscu, które nie zabije nas ceną (zapłacić trochę więcej niż zwykle, bo na to będziemy mogli sobie pozwolić w czasie tegoż obiadu), w którym zmieści się 20-30osobowa grupa tak by albo mieć osobną salę, albo zająć cały lokal. By przy okazji wyglądało sympatycznie. A reszta wyjdzie w praniu.
  No i półtorej godziny łaziliśmy zanim gdzieś weszliśmy. Albo za duże, albo za małe, albo za drogie. Trafiliśmy w końcu do Rusticoni - włoskiej knajpki na wilczej i muszę przyznać, że się nam podoba. Potencjalne Miejsce. Pyszne Ravioli, sprawna i bardzo miła obsługa, ładne wnętrze, ceny takie jakie planowaliśmy.I jeszcze dostaliśmy po kielonku zchłodzonego Limoncello. Mniam! Takich miejsc będziemy szukać. :)wkra 2005-09-27 09:28:39
skomentuj (0)O jedzeniu

  Zrobiłam sobie dziś na kolacje tosty. Takie klasyczne, z serem, wędliną i ogórkiem kiszonym.
NIE BO W GĘ BIE !! Od miesięcy nie jadłam :)
  Jak widać, bycie na diecie ma zalety, nawet w nieoczekiwanych miejscach. Nigdy nie sądziłam, że tak zasmakują mi zwykłe tosty.


wkra 2005-09-27 21:35:46
skomentuj (2)Do what they say

Się muszę do nich przyzwyczaić. No i po roku działania Brianowi musiałem załatwić części zmienne. Nic nie jest wieczne, ale nie można marudzić na nowe słuchawki, bo działają bez zarzutu;)
We got a problem 2006-01-18 19:02:30
skomentuj (6)


Zimno i nudno
Wszystko mi odmarza. Kompletnie, koszmarnie, potwornie wszystko. Zima mnie zabija. Jak ostatnio pomyślałem o tym, że kiedyś było zielono, ciepło i ładnie, to myślałem że pęknie mi serce. Kiedy będzie wiosna?! To zaczyna zakrawać o nienormalność, kiedy mnie jest zimno i myślę o wiośnie. Ja, zwolennik chłodu i wierny fan śniegu, mam już serdecznie dość.
Pourodzinowo nie został mi ani jeden chips, a zapas Limoncello został mocno nadszarpnięty. Ale nie żałuję. Znerwicowany byłem jak mucha grająca w golfa na rosiczce. A jak się moja nowa klasa ze starymi znajomymi nie polubi? Jak utworzą dwa wrogie sobie obozy? Na szczęście nic takiego się nie stało i urodziny uważam za udane. Próbowano ukraść mi kota oraz lampę. Zlizywano galaretkę z obrusa i pochłaniano ciastko na czas. Tak, to były wyjątkowo śmieszne urodziny :P
I nie mam kompletnie pomysłu co dalej pisać. Mam aktualny spadek weny pisarskiej i wszystko zaczęte leży nieruszone. Bałagan, jaki mam w notatkach koronerowych mnie poraża.
We got a problem 2006-01-22 13:02:35
skomentuj (5)

Zimny sadysta (mrozu ciąg dalszy)

Blog o Avril i o mnie : D - Onet.pl Blog

Pozdrowienia dla wszystkich!! piszcie durzo komentarzy!!
AVRIL Nie daje rady

 

Kanadyjska gwiazdka punk-pop (choć naprawdę nie wiemy, skąd ten pierwszy człon gatunku, który wykonuje) Avril Lavigne twierdzi, że owszem, czasem zdarza jej się przyjść do studia pod wpływem alkoholu, ale wówczas nie nagrywa ballad ani miłych piosenek.

 

W jednym z ostatnich wywiadów Avril przyznała, że spora część pracy nad jej ostatnim albumem została wykonana "na diecie" złożonej z wódki, limoncello, ginu i piwa, lecz podczas samego procesu nagrywania artystka była trzeźwa. Nie byłabym w stanie zaśpiewac ballady czy nawet utworu w średnim tempie pod wpływem alkoholu - mówi Lavigne.

 

Piosenkarka dodaje też, że nigdy więcej nie pojawi się podpita na scenie, bo wtedy - jak sama mówi - nie daje rady. Nie mogę występować nawet po jednym drinku. Mylę słowa, zapominam całe frazy. Nie daję rady.