O czym chcesz poczytać na blogach?

Lilo i stich

Tydzień filmowy - Onet.pl Blog

Losu, takimi jak, na przykład, brak pieniędzy. Kiedy ojciec Van Wildera postanawia wstrzymać dopływ gotówki, Van natychmiast odnajduje się w nowej sytuacji i zakłada firmę "Naturalni korepetytorzy", oferująca usługę dzięki której przeciętny mężczyzna przeobraża się w "dzikiego samca".

CZWARTEK, 20:00,.

28.05.-03.06.
SOBOTA, 10:35, TVP 1
Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha - animowany
Przed wylądowaniem na Hawajach wszystkich 626 eksperymentów, Stich wiedzie rajskie życie. Pomaga Lilo pójść w ślady jej mamy, gdyż dziewczynka przygotowuje się do wzięcia udziału w wielkim konkursie tańca hula. Życie wydaje się beztroskie i wręcz idealne....

Zwariowany Świat Miłosza i Darii - Onet.pl Blog

Kupili nowe.
I tyle zostało z mojego podchwytliwego pytania. Zakasował mnie na amen, a myślałam, że się zająknie, że zapomniał dać, albo wymyśli inną wymówkę.
Mimcio obsługę wszystkich przycisków i pokręteł  ma oczywiście opanowaną do perfekcji, nie omieszkał.Żeby tego smutku w ostatnich dniach było mało, odszedł jeden z Miłoszka chomiczków. Pewnie wcześniej o nich nie wspominałam. Miał dwa, nazywały się Lilo i Stich. Dla niewtajemniczonych powiem, że Mim nadał im takie imiona pod wpływem bajki. Od jakiegoś czasu Lilo zaczęła chorować i niestety wczoraj skończyła swój.

can't stop growing old...

,którzy odwiedzaja tego bloga...mam nadzieje ,ze troche was jest ale nie zamierzacie sie ujawnic a jesli nie to trudno kazdy ma jakies zludzenia,nie musi byc was duzo ,ale i tak was pozdrawiam!!!!!!!!!acha i od paru dni nie jestem afro(chociarz i tak na mie mówią mimo że tego nie nawidze)tylko......NEMI!!!!!!!!wiec no..macie odemnie.......................
nie wiem dlaczego..siadłam teraz przed komputerem i zaczęłam płakać.co sie ze mną dzieje?nie rozumiem...wczoraj oglądałam bajkę...lilo i stich.zaczęłam płakać,bo usłyszałam mądre słowa,które zapamiętam chyba na długo,mimo ,że usłyszałam je w bajce"ohana znaczy rodzinaa w rodzinie nikogo.

erotyczne-rozmowy.blog

A Pan na czarno. Oddalam im PIT a oni znowu wrocili jak bumerang. Ze dostali PIT ze spoldzielni, bo tamto mieszkanie sprzedali i upili nowe. (tu nastapi przerwa, prosze o chwile zadumy nad tym, co ja moglam myslec w tej chwili, podpowiem : !@#$%^ !@#$%^&*.Ja dobrze wiem, ze u prababci mala sie przynajmniej pouczy. U babci Hani bedzie sie tylko bawila z wujecznym rodzeństwem. Ustalilam, ze te noc spi u prababci, a potem ja zdecyduje, czy moze na nastepna noc pojsc do Hanki. W tym wypadku babcia Hanka podjela. W niedziele kartka "dyscyplinarna" nie byla juz konieczna. Sasiadka zaprosila mnie na herbate. Razem z maluchami obejrzelismy "Lilo i Stich". Niezla bajka. Odprezylam sie i nie myslalam o tych smutniejszych sprawach. Spoldzielnia.

Wrocilam z.