O czym chcesz poczytać na blogach?

Like a g6

Bez maski

I to ile go miałam... mogłam bardziej się przyłożyć, ale cóż. Mam w zapasie drugi. A do tego czasu nauczyłam się znowu nowych rzeczy. Decoupage na tkaninach, któego nigdy wcześniej nie próbowałam i scrapbooking. Poznałam też inne rzeczy, ale niezbyt wpadły mi w "oko". Chwalę się moją pierwszą scrapbookigową pracą:

Zdjęcie nie jest robione przeze mnie, ale przez moją 'nauczycielkę', która kierowała moją pracą. W tym tygodniu nadrobię wszystkie szkolne.

Je lubić, o nie. Po prostu- bez względu na upodobania odczuwamy szacunek do ich utworów, czasem zgłębiamy się w teksty. Nasz mózg pracuje zupełnie inaczej gdy słuchamy Edyty Geppert "Jaka róża taki cierń" ( przykładowo) niż gdy jest to np. " Like a G6".

Jaki wolicie typ muzyki, jakie utwory, co odczuwacie, czy macie swoje "rozruszniki"?

Cheryl Cole - news - bloog.pl

             GALLERY

 

 

 

       

 

338 - CHERYL KUPUJE DOM W LOS ANGELES?


Far East Movement, popularny amerykański zespół electro, znany najbardziej

z ostatniego hitu "Like a G6" opublikował wiadomość na oficjalnym blogu,

twierdząc, że pracował z Cheryl i Will.i.am:

,,

Zawsze na czas

Nocy. Ale to oczywista oczywistość ;))

 

Co mi chodzi po głowie? Ano to żeby zmienić dzwonek w telefonie...jakimś dziwnym trafem opętał mnie ostatnio kawałek zupełnie nie w moim guście muzycznym, a mianowicie... Far East Movement "Like a G6".

Obejrzałem przed chwilą "Hostel" Tarantino. Spodziewałem się czegoś innego, ale mimo to rozczarowany nie byłem. Nie wiem czy to wina klimatu czy tego, że początkowy wątek erotyczny przechodził w motyw przemocy.

Jestem z lekka.

When I Look At You. - Onet.pl Blog

Moje włosy których wszyscy mi zazdrościli chociaż nie wiem dlaczego. . Po perfumowałam się , musnęłam usta błyszczykiem i po chwili zadzwonił dzwonek do drzwi 
Otworzyłam je a w nich ujrzałam szkolną gwiazdę, Justina Biebera.
- Moja ciocia kazała Ci to dać - powiedział i wręczył mi notatki po czym zmierzył mnie wzrokiem i przegryzł swoje malinowe wargi.
Jestem u celu . Weszłam po betonowych schodach i otworzyłam wielkie drzwi z napisem 40/40 . W holu stali ludzie i śmiali się w niebo głosy . W powietrzu unosił się zapach nikotyny . Czym prędzej weszłam na główną sale . Akurat leciała piosenka Like a G6 . Pełno ludzi na parkiecie i przy stolikach . Zapowiada się świetnie . Uśmiechnęłam się sama do siebie i pognałam do przystojnego barmana . Zamówiłam jakiegoś drinka i nagle poczułam czyjeś dłonie na biodrach , a  potem usta na.

5 pln na dzień

Się na zepsutą/[brak mi słów,terminów] marchew. Bo tak jak i po tej marchwi wczoraj tak i dziś bolał mnie brzuch. Całe szczęście ze dzisiaj po zjedzonym obiedzie, przestał…
Czuję się względnie najedzony i czuję w kościach a dokładnie klatce piersiowej jak organizm walczy z resztkami nikotyny(tak tak tak… resztki będą jeszcze nawet do paru lat).
Mam nadzieję ze po dzisiejszym nie paleniu, jutro będę w stanie pójść pobiegać, już 2 tygodnie minęły jak.

Zamieszczone w kategoriach g5pln

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi