O czym chcesz poczytać na blogach?

Lightroom 3

Fotografia czytaj i twórz

I męską) piękność, ale również dla wszystkich, którzy interesują się fotografią nie tylko czeską.

10:47, fotoczytacz
Link
Adobe Photoshop Lightroom 2 Podręcznik dla fotografów

Adobe Photoshop Lightroom jest narzędziem dedykowanym do przetwarzania obrazów cyfrowych, uzyskanych przy użyciu cyfrowych aparatów fotograficznych. Narzędzie to pozwala na łatwe zarządzanie dużą kolekcją zdjęć, a ponadto oferuje zaawansowane mechanizmy, umożliwiające edycję fotografii - zarówno tej.

Zaznajomisz się z techniką obróbki zdjęć w module Develop oraz zasadami efektywnej współpracy z Photoshopem. Poznasz funkcje edycji fragmentu zdjęcia, jego kadrowania oraz przygotowania do druku. Lightroom kryje w sobie wiele praktycznych narzędzi i niezwykłych możliwości, które każdy fotograf uzna za przydatne w codziennej pracy, a z tą książką wykorzystasz je wszystkie. Szybko, łatwo, i przyjemnie!

10:40, fotoczytacz
Link
poprzednie
1 , 2 , 3 , 4 , 5
 

Blog boipfoto

Również jakieś wspólne
cyfrowe zainteresowania.
Rozdział Zadowala
Fotograficzne Techniki
Wolące SUROWE przeciw
Klatka Histogramów
Zrozumienia JPEG
Białemu Bilansowi w Zarządzanie
Koloru Fotografiki Natury
Fotografujących Obrazach do Złożonej Późniejszej
Przesłony i Rozważań
Przechowywania Lightroom
2
cha p t er 1: Myśląc Cyfrowo ¦
Fotograficzne Techniki
Z nadejściem cyfrowej fotografiki, trochę ludzi błędnie myślało, że oni nie musieli być jak sumienny w polu; oni założyli, że oni mogliby “szprycować” obraz
w Photoshop. Faktycznie nic nie mogłoby być bardziej szkodliwe do jakości twoich obrazów
niż.
22
23242526272829
30

Księga gości
 
O mnie
boipfoto

Dema Krakow Z odmętów niepamięci

O tym łomocie całonocnym to już mi jest niedobrze. Oprócz chałtury dostałem pełną płytkę Rawów z portretami od kolegi powoli się przez to przegryzam mam na dysku Raw Therapee i wtyczke do Gimpa każdy z nich ma swoje plusy i minusy kumpel pożyczył mi płytkę z Adobe Bridge ale jestem na razie na etapie poznawania interfejsu myślę że do końca tygodnia mi z tym zejdzie jeszcze mi Lightroom został ale co za duzo to niezdrowo zostawię sobie go na później tzn jak już obudzony w środku nocy będę wiedział jak coś zrobićw tych trzech pomienionych wcześniej to się zabiorę za kolejną zabawkę Pamiętam jakiśczas temu Adobe uruchomiło fajny program sprzedaży oprogarmowania tzn w założeniu to fajnie wyglądało im dłużej trwało tym więcej fajnych elementów.

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz »

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. Adres TrackBack

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Picia.


hołmLightroom 3,2- miód.

19.lutego.2012 Koments. (0)Może sie rozkatam tym wpisem, ale wątpie. Jestem bardzo ograniczony sprzetowo, moja D40-stka jest syfem, ale nie stac mnie na coś lepszego póki co. Generalnie taka pucha+ kit to straszna demotywacja do pstrykania. A tu jakieś dwa lipne pstryki z ferii