O czym chcesz poczytać na blogach?

Liga hiszpańska

bnjk blog - bloog.pl

Umiejętności są warte czasem ponad 50 milionów euro, tyle aż muszą zapłacić kluby które chcą ubiegać się o takie nazwiska jak Kaka czy Casillias nie mówiąc już o Ronaldo który wart jest drugie tyle. Drugim elementem ligi hiszpańskiej jest cudownie grająca Barcelona. Obecny mistrz liga hiszpańska tworzy znakomitą rywalizację dla Realu a jej gracze preferują fantastyczną technikę która onieśmielają swoich przeciwników. Same te dwie drużyny powodują, ze liga hiszpańska jest jedną z najbardziej popularnych lig na świecie.

Podziel.

EbI SmOlArEk

Że teraz przynajmniej będzie miał czas na przeprowadzkę z hotelu.
Ebi przynajmniej będzie miał trochę czasu na przeprowadzkę - powiedział "Gazecie" Włodzimierz Smolarek
Podobno jeszcze pięć godzin przed meczem Ebiego nie było w składzie?
- To prawda. Hiszpańska federacja nie przysyłała do klubu certyfikatu Ebiego i jeszcze chyba o czwartej po południu prezes mówił mu, że usiądą razem na trybunach. Ale w końcu papiery przyszły.
Syn znów jest lepszy od Pana. Pan nigdy nie zagrał w lidze hiszpańskiej...
Badania lekarskie, których wynik odgrywał znaczącą rolę. Ebi przeszedł jednak badania bezproblemowo tym samym potwierdzając, że jest w doskonałej dyspozycji.
Zapytaliśmy Ebigo o wrażenia, plany związane z nowym klubem.
"Jestem bardzo zadowolony z transferu. Liga hiszpańska zdecydowanie różni się od niemieckiej Bundesligi. Czeka mnie tutaj ciężka praca, ale jestem na nią gotowy. Racing jest bardzo dobrym klubem i mam nadzieję, że będę mógł zaprezentować się w nim z jak najlepszej strony. W niedzielę czeka Nas mecz z.

Podkarpacka Liga Trampkarzy Starszych - PLTS

Księga gości
 

w piłkę kopane

Nieudany występ na austriackich boiskach i pierwsze zgrzyty w stosunkach z Beenhakkerem. Ebi źle zniósł ławkę rezerwowych w spotkaniu z Chorwacją i od tego czasu znów wbił sobie do głowy konieczność udowadniania czegoś. Sobie, trenerowi, dziennikarzom, kibicom... Wymarzona wcześniej liga hiszpańska przestała mu odpowiadać i ponownie postanowił zmienić otoczenie. Wielu odradzało mu wyjazd na Wyspy, ale on zamiast wyciągnąć wnioski, wolał się obrazić i w akcie desperacji wyprzeć ojczystego języka. Zgodnie z wyssanym z palca obyczjem, zaczął raczyć polskich.