O czym chcesz poczytać na blogach?

Liga angielska

- bloog.pl

Ostatni wpis w księdze:

  • data: 05.03.2007 22:49:39
  • autor: kacap27
  • treść: juz cie dodalem...

Kategorie

  • wszystkie
  • Liga Angielska
  • Liga Niemiecka
  • Liga Polska
  • TOP 6

Głosuj na bloog

zobacz wyniki

Ulubione blogi

barca-sport blog by michaell

Pucharów europy. Na najnowoczesniejszym stadionie świata rozegrano final LM gdzie FC PORTO zdeklasowało AS MONACO(moja klasa oprócz sokola,mnie i palki byla za zabojadami(a zeście sie z nas śmiali))
W pucharze UEFA bez problemów wygrała CF VALENCJA natomias w ligach angielskiej,hiszpańskiej i niemieckiej zwycięzały kolejno Arsenal,CF Valencja i Werder Brema. W nieświatowej ale jednak lidze polskiej wygrała już WIsła Kraków która przez porażke AS Monaco nie zostanie rozstawiona pod czas losowania nastepnej edycji LM co.

Z Woleja

Przy tym upierał bo licencja jakby nie patrzył jakaś taka bardziej groclińska niż kolejarska) miał tą odrobinkę szczęścia, która daje nam zasadne szanse na awans do grupy Ligii Europejskiej. Do tej pory zawsze obrazek był ten sam. Obrazek bynajmniej dla mnie najbardziej bolesny. Oto on: trener rywali, po wygranym meczu z naszą drużuną mówi.

Arshavin 4-4 Fabiański

 

Liga angielska po raz kolejny serwuje nam mecz kapitalny. Właśnie teraz czwartą bramkę Pepe Reinie strzela Andrei Arshavin, nowy as Arsenalu Londyn. Festiwal strzelecki rozgorzał.

STS - zakłady bukmacherskie, sportowe

Najfajniejsza. Dominujący dział to ogólna rozmowa odnośnie futbolu. Pierwszy dział niższej rangi to tylko oraz wyłącznie krajowej ligi futbolowej, tzn. lig od Ekstraklasy, drugiej ligi i aż do najsłabszego szczebla. 2 dział podrzędny zespala wątki związane z ligami innych krajów, a są to między innymi: liga angielska, liga szwedzka, liga włoska, liga białoruska, liga bułgarska oraz inne, także te najbardziej oddalone. Trzeci dział niższej rangi to europejskie puchary umieszczone w jednym miejscu, tj. LM oraz Liga Europejska. To najmocniejsza grupa europejskich.