O czym chcesz poczytać na blogach?

Liechtenstein

Stowarzyszenie Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej

Fot. Andrzej Rusak

 

10:17, spbk , Wieści
Link Dodaj komentarz »
środa, 28 maja 2008
OFICJALNE OTWARCIE!

Szanowni Państwo

W dniu 31 maja o godz 12 odbędzie się uroczyste otwarcie lokalu naszego Stowarzyszenia, na które to wszystkich serdecznie zapraszam.

Z poważaniem

Grzegorz Naumowicz

Projekt został zrealizowany przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Nie wyobrażamy sobie życia bez sportu

Drużynę, w której występują zawodnicy z polskiej ligi. Parę dni temu Liechtenstein ograł przecież Litwę (również 2-0), w której to składzie było aż 5 zawodników z naszej ligi: Skerla i Kijanskas z Jagiellonii, Panka i Sernas z Widzewa oraz Labukas z Arki. Nie chcemy nic mówić, ale te wyniki (na pewno w większym stopniu wynik Litwinów niż Estończyków) niejako świadczą o sile naszej mocarnej Ekstraklasy… Ale oczywiście nie można nie pogratulować zawodnikom z Liechtensteinu oraz Wysp Owczych. Gratulujemy waleczności, ambicji i przede wszystkim nieustępliwości, bo piłkarzom z tych reprezentacji nie za często jest dane schodzić z boiska w roli wygranych. A może to właśnie graczy z tych ekip należałoby sprawdzić w naszej lidze? Przynajmniej bylibyśmy pewni, że dadzą z siebie wszystko i nie oddadzą meczu bez walki…  ;)

Poniżej bramki z wyżej wymienionych spotkań:

Tomash'n'Borley

Jako facet. Takie drobne zastrzeżenie dla tych, którzy uważają poprawność polityczną za największe z dóbr.

Skupię się też teraz jedynie na pozycji kobiety, podejściu do niej.

We wstępie wspomniałem o potępianiu, czy też raczej braku zrozumienia dla powszechności, legalności poligamii. Jakież to obrzydliwe- taki Abdullah, czy inny Said ma parę kobiet! Toć to świństwo w najczystszej postaci! Tak myślą ludzie w Polsce, Kanadzie, Francji czy Liechtensteinie. Szczerze, to ja jestem skonstruowany tak, że również nie wyobrażam sobie życia z więcej niż jedną wybranką serca. O co mi się zatem rozchodzi? O coś bardzo prostego. My myślimy, że monogamia, która funkcjonuje jako jedyna słuszna forma życia kobiety z mężczyzną to takie rozwiązanie, że innego właściwego nie ma. Że u nas jest fajnie. Co zatem myśli sobie wspomniany wcześniej Abdullah? Z nim jest bardzo podobnie. Brzydzi się tym co jest u nas. Dla.

Dom, w którym rzeczywistość boleśnie ociera się o fikcję. - Onet.pl Blog

 

- Łotwa (imię: Ravis) – siostra Lady Ptyś

 

- Rzym i Germania (imion: brak) – II Ojciec i mama Panny Drapichrustek

 

- Węgry i Austria (imiona: nie brak, ale bez XD) II Człowiek i mama Lady Ptyś

 

- Szwajcaria (

Panna Drapichrustek: a go po co opisywać?!

Lasy Ptyś: Bo go dużo używamy!) [imię: Vash] – zły, brzydki,śmierdzący, niemyty sąsiad ze strzelbą

 

- Liechtenstein (imię: brak) – Siostra Vasha, przyjaciółka Lady Ptyś

marcia.ownlog.com

Les Prairies de la Mer podobno 3 gwiazdkowy hihi tere-fere. Zwiedze Saint Tropez (hehe to mi sie kojarzy tylko z żandarmami i rzecz jasna w głównej roli Luis Define ;P), no i stary Grimaud. Potem Monako, Monte Carlo, perfumeria Eze i Cannes (moze kupie sobie cos jesli bedzie mnie stac hehe ale watpie rodzice skąpi heh). Nastepnego dnia Wycieczka do Wielkiego Kanionu du Verdon(ciekawe czy taki wielki). No i na koniec Szwajcaria: zwiedzanie Genewy, Lucereny i Zurichu aaa no i kilka godzin w Liechtenstein. Jak ja to wszystko przetrzymam i jeszcze czynny wypoczynek az sie boje pomyslec co to bedzie jak chce sie tylko poopalac i schudnac ;P. Ale i tka juz sie nie moge doczekac :). Kurcze troche przykro ze nic nie dostane chyba... znaczy sie w 90% nie eh.

"...Jestes jedynym powodem dla którego ja jestem...
Jesteś moimi wszystkimi powodami..."

Tylko w filmach męzczyzna moze stwożyć tak piekny dowód miłości.

Wszystko o Sergio Ramosie - Onet.pl Blog

Zobaczymy 27 września o godzinie 2045 .

- z powodu problemów pieniężnych Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej mecze pierwszej kolejki La Liga zostały odwołane. Odbyło się ono później. Zwycięstwo nad Realem Zaragozą Sergio zadedykował swojemu zmarłemu przyjacielowi Antonio Puercie.


- ostatniego sierpnia odbyło się zgrupowanie drużyny Hiszpańskiej. Treningi i przygotowania do meczu z Chile przyniosły rezultaty 3:2. Wynik nie zadowala fanów Mistrzów Świata, ale świadomość, że mogli przegrać doprowadzała mnie do szłu!!! Kolejnym wyzwaniem było spotkanie z Liechtensteinem. Zakończyło się ono 6:0 dla Mistrzów.

DODATKOWA PRACA

To pierwszy serwis, poświęcony rynkom pracy w całej Europie. Teraz  poznaniak czy mieszkaniec Kazimierza Dolnego, będzie mógł pod jednym adresem internetowym szukać pracy nawet z Majorki czy Bornholmu. Za pomocą jednego kliknięcia, Polacy sprawdzają, jaką pracę proponują pracodawcy poszczególnych krajów Unii Europejskiej, ale oferty będą także napływać z państw, będących poza wspólnotą. Jacy fachowcy poszukiwani są na Cyprze, jacy w Niemczech, a jacy w Norwegii czy Liechtensteinie lub Turcji? Aby się dowiedzieć i pracę dostać wystarczy w wyszukiwarce wpisać: praca.eu.

Na razie portal składa się z zagranicznych ofert pracy, zlecenia, umieszczanych przez pracodawców całkowicie za darmo i przy współpracy Portalu Praca.eu z zagranicznymi agencjami rekrutacyjnymi oraz europejskimi firmami.