O czym chcesz poczytać na blogach?

Lider dance

piniadz.wordpress.com

W niedalekiej przyszłości pragnę zorganizować w jednym z rzeszowskich klubów casting do zespołu. Ubolewam nad tym, że w moich stronach nie ma żadnego reprezentanta tego gatunku. Chcę to zmienić i mam nadzieję niebawem coś ruszy do przodu (o ile w każdym z klubów nie powiedzą mi, że nie chcą mieć z tą muzyką nic wspólnego).

Wktótcę niespodzianką dla fanów zespołu Lider Dance będzie wywiad z Marcinem Madajskim. Do tego… Kolejne “inwestycje” pojawiły się na horyzoncie. Jak na razie jednak nie będę zdradzał o co chodzi. Będzie na pewno ciekawie i zabawnie. Jakość tego na pewno potwierdzi, że będzie to współpraca z Nawrotką.

More to follow

Etiennette Wiśniewska - Onet.pl Blog

3 KILKA KOMENTARZY

27 października 2007
...::: Oficjalna strona Michała Wiśniewskiego na trzecim miejscu :::...

W rankingu na najlepszą oficjalną stronę internetową gwiazd polskiego show biznesu, organizowanego przez serwis www.pudelek.pl, oficjalny serwis lidera Ich Troje, Michała Wiśniewskiego - www.michalwisniewski.eu uplasował się na zaszczytnym trzecim miejscu. Strony lepsze od lidera Ich Troje posiadają jedynie:

-.

W Polsce już na stałe. Lider Ich Troje przed wyborami zapowiedział, że jeżeli wybory wygra Prawo i Sprawiedliwość opuści ojczyznę, stało się jednak inaczej, wygrała Platforma Obywatelska, tak więc Michał z Rodziną zostają w Polsce.

 

*******************************************************************************

 

Marta Wiśniewska otwiera szkołę tańca w Oleśnicy. Zajęcia rozpoczną sie już 9 listopada, wiek nie gra roli. Mandaryna planuje także otwarcie kolejnej szkoły tańca "Mandaryna Dance Studio" w Gorzowie Wielkopolskim.

INFODISCOPOLO - Onet.pl Blog

Noc NOWOŚĆ
 Fanatic - Selavi (Disco Polo 2009) nowość
 Masters - Żono moja
 Masters - Pijemy Wasze zdrowie NOWOSĆ
 Masters Wybacz mi
 Vexel & Dj Shmaichi - Gorące piękne ciała
 Vexel - Nasze serca
 Vexel - Oszukalas NOWOŚĆ
 OLA LI OLA LA-VEXEL
 MAXX DANCE - wszystko co w nas 2009 - TELEDYSK
 Spike & Maxx Dance - Bez Ciebie NOWOŚĆ 2009
 Maxx Dance - Pragniesz mnie
 Maxx Dance - Czas Na Zmiany
 VERDIS - KŁAMIESZ, KŁAMAŁAŚ

31 marca 2010
Mister Night
   

 Mister Night to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce zespołów w branży Disco Polo. Pochodzi z Podlasia, a konkretnie z Suwałk. Od samego początku (1993 r) liderem i głównym wokalistą jest Ryszard Kochanowski. W 1999 roku do formacji dołączyła Joanna Kochanowska (wówczas Plaga ). W tym składzie zespół istnieje do dnia dzisiejszego.
W zależności od potrzeb dobierani są też inni muzycy.
        W swoim dorobku artystycznym grupa Mister Night ma na koncie wydaną w białostockiej firmie ,,Green Star” kasetę oraz.

365 dni - Onet.pl Blog

1.
     Sportowa niedziela.

     F1 na mokro, sucho i pół mokro i pierwszy raz kiedy nie wygrywają Red Bull'e. Tour de France i kuriozalne potrącenie dwóch uciekających kolarzy przez wóz reporterski telewizji francuskiej przez co stracili wszystko a mogli być liderami wyścigu. Nasza wygrana w siatkę i pierwszy medal polskich siatkarzy w lidze światowej, tym bardziej cenny, że zdobyty w mocno osłabionym składzie. A do tego wszystkiego mistrzostwa świata kobiet w piłkę nożna. Poziom lepszy niz naszych ligowych kopaczy ale przekręty takie same. Skrzywdzone przez sędziego Brytyjki przegrywają z Francuzkami a oszukane przez sędziego.

                6:30 Onkologia. Miejsc do lekarza brak. Najbliższy możliwy termin 26.07.11 albo w piątek ale trzeba przyjść i stanąć w kolejce do rejestracji ok. 5:00 rano. Mają pięć miejsc dla pierwszych pacjentów. Jak będę miał fart to się załapię a jak nie to będę musiał poczekać do wyznaczonego terminu. Żyć nie umierać.

                7:30 – Danka poszła na kontrolę do swojego onkologa.

syrenkek-swiat.blog.onet.pl

Lizaki. Jest najmniejszy z całej paczki przyjaciół. Jest także straszną niezdarą i strasznie bojaźliwy. Jego idolem jest Sportacus, ponieważ sam raz nazwał się "Sportasłodycz" i uratował Robby'ego Zgniłka.


Stingy – trochę rozpieszczony chłopak. Ważne jest dla niego to, ile czego posiada i jak powiększyć zawartość swojej skarbonki. Chciałby być liderem grupy jak Trixie, ale mu to nie wychodzi, ponieważ chce mieć swoich sługusów.


Trixie – mała psotnica. Spontaniczna i uparta. Sieje zamęt w miasteczku. Przebojowa Trixie zawsze namawia dzieciaki do złych wyborów. Jest szczera aż do bólu, nigdy nie boi się powiedzieć tego czego inni nie mogą.

Milford Dobrowolski - burmistrz Leniuchowa..później chodziłam trochę po lesie byłam nad jeziorem         (co prawda nie kąpałam sie ale nogi moczyłam , ale nie kąpałam się bo nie miałam stroju)

później byłam na ognisku gdzie piekłam kiełbaski, było to nad jakąś rzeką.

mam nadzieje, że będę jechała nad morze, bo tata powiedział, że w lipcu pojedziemy.
       

a na dzisiaj mam zaplanowane urodzinki koleżanki Wiktorii.   


  papa do zobaczenia w następnej notatce! 

Szlak Kajakowy Jana Pawła II          (właśnie to widziałam)

  
  sorka że rozmazane!!

a teraz z h2o:
 

przepraszam że nie pisze o you can dance ale mi się to znudziło!!!

Moje 20 lat.

Dwóch lat szukałem dla siebie dobrej pracy i odpowiadałem na nieliczne jeszcze wtedy anonse prasowe. Pisanie CV i listów motywacyjnych miałem już wtedy „w jednym palcu”. W końcu znalazłem i ja. Po kilku nietrafionych propozycjach, których nie przyjąłem, wreszcie dostałem zaproszenie na ciekawą rozmowę. To była duża ogólnopolska firma, jeden z liderów w handlu papierem do druku i pisania, w części wykupiona i nadzorowana przez światowego giganta w tej branży. Przeszedłem pozytywnie kilkustopniowe kwalifikacje, rozmowy z właścicielami, zarządem, menedżerami z zagranicy. Wiedziałem, że będzie dobrze i było. Nadawaliśmy na tych samych falach. Miałem potrzebne im doświadczenie i wiedzę. Byłem przygotowany.W domu sielanka. Dzieci rosły jak na drożdżach. Stać nas było na opiekunkę do dzieci. Nota bene, cud nie kobieta. Terenia stała się dla nas, wraz ze swoim mężem, drugą rodziną. Nasi rodzice mieszkali w innych miastach, na miejscu zaś była ciocia Terenia i dziadek Kazik. Dzieci ich uwielbiały i traktowały jak superatę. Mieli dodatkową trzecią babcię i trzeciego dziadka. Danka miała satysfakcjonująca pracę, ucząc dzieci języka polskiego w szkole podstawowej z przedwojennymi tradycjami, w F. Dzieci ją uwielbiały (i tak ma do dzisiaj). Mogliśmy sobie pozwolić na generalny remont naszego mieszkania, które niby nowe, ale nie było wykończone w standardzie, jaki byśmy sobie życzyli. Z komunikacją w F nie było wtedy najlepiej, i dlatego przez.

Anna Lewandowska - Sękulska

Komentarzy: 1 16 maj -Spotkanie Dyrektorskie !!!!!!!!! 02 maj 2007 16 MAJA O GODZ.16.00 W WARSZAWIE SZKOLENIE DYREKTORSKIE DANUSI JAWŁOWSKIEJ DLA CAŁEJ GRUPY.
CHCĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ CAŁA MOJĄ GRUPE.
DZIEWCZYNY SZYKUJCIE SIĘ!!!

Komentarzy: 0 Spotkanie liderów odbyło się - wprowadzamy system Sarpio- 30 kwietnia pierwszy nasz POM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 24 kwiecień 2007 Tak jak napisałam wyżej ruszamy z Sarpio, wierzę w sukces tego procesu, liczę na to że moja grupa bardzo się zaangażuje i bedzie miała wymierne efekty.