O czym chcesz poczytać na blogach?

Licencja na wychowanie

nieSamotniWsieci..Julia i Michał

2010-04-03
z Michałem ktory nie lubi być nazywany Michałem

ja-(..)i dziewczyny piszczą i sikaja po nogach na twoj widok?

Michał-no z tym sikaniem to nie wiem

ja-moj pies na moj widok sika

Michał-no wiesz.. wybacz ale ja Ci szacunek i miłośc bede okazywał odrobinę mniej oscentacyjnie :D

ja-jeszcze fiutek.
2010-04-03
świat seriali
nie oglądam seriali;/
choć od kilku tygodni jestem zakochana w "licencji na wychowanie"
dziś bylam z mała eM na targu kupiłyśmy hiacynty ,ziemię , koszyczki wiklinowe i mamy w domu wiosnę:))
robiłyśmy dziś Marzannę i planujemy jutro pojechać nad rzekę.

Nie wierzę, że kobieta jest gorsza od mężczyzny, a tragedia karą za grzechy. - bloog.pl

Doświadczeniem i praktyką. Jednak w czasie wywiadu, wyłapałam bład merytoryczny, który nagminnie jest powielany. Nie można mówić, a już na pewno nie powinno to wyjść z ust pedagoga czy psychologa, że istnieje coś takiego jak złe wychowanie. Zły - może być wpływ socjalizacji, ale wychowanie, które jest jego składową z samego założenia jest ukierunkowane i zawsze w swym odziaływaniu pozytywne (dobre).

 

Kolejna sprawa, że tak dorzucę.

Których występują problemy wychowawcze. Ważne też jest, że program łamie stereotyp, że wyłacznie rodziny dysfunkcyjne i patologiczne mają problemy z dziećmi. Jak widać występują one również w rodzinach "normalnych". Program jest na licencji brytyjskiej, a polskie wydanie nie odbiega jakościowo od oryginału, czego nie można powiedzieć o innych programach. SuperNiania udziala porad w oparciu o doskonała znajomość psychologii rozwojowej, wychowawczej, postaw rodzicielskich oraz.

Alojzy Majchrzak. Światopogląd, polityka, wybory.

Jak leci. Chodzi mi przede wszystkim o małżeństwo Waśniowskich i ich oficera prowadzącego. Od wywiadu do wywiadu czuwa nad nimi Krzysztof Rutkowski – ni to detektyw ni to mecenas lub inaczej – adwokat bez dyplomu lub detektyw bez licencji. Wiadomości są zdominowane przez tą trójkę, to znaczy dwójkę skrzywdzonych
Skomentuj
Skomentuj

Wolę, żeby Polska była bezwstydna!

Czytając tematy najnowszych wiadomości uderza mnie ogrom tragedii eksponowanej w tytułach. Rocznica tragedii.
  Nieba ciąg dalszy
 • Kategorie

  • Bez kategorii
  • Inne
  • Jestem za
  • Kategoria główna
  • Kłopoty z demokracją
  • Moi ulubieńcy
  • Nauka i wychowanie
  • Nie dać z siebie robić, nie powiem kogo!

 • twój tytuł

  Nowe biuro...i nowych znajomych. i z drugim dniem pracy o jednego pracownika mniej, dziennikarz się doczekał, ze też ja trafiam wciąż na ułomych. zyczę dziennikarzowi wszystkiego dobrego, w końcu stanie sie kiedys moim kolega po fachu, jednakże do licencji ma drogę daleką. no nic. wtedy też, będzie pracodawcą, chyba, bo jeśli będzie chciał pracowac u kogoś, będzie miał kłopot. stało się dla mnie jasnym, juz jakiś czas temu, ze żaden potencjalny pracownik, nie będzie mi robił.Natomiast "nieruszanie się" szkodzi mnie. diety nic nie dają...dałyby papierosy ale, tu z kolei kardiologowi nie będę śmiała się w nos, nie wiolno to nie wolno, chociaż wciąż mi się wydaje, ze nie skonczyłam jeszcze palenia. z uwagi na BaśKę, plany długości mojego życia, zmieniłam. Maciek kocha mnie po staremu, pewnie wcale nie pamięta, ze kiedys szczupła byłam, no byłam, ja też juz własciwie nie pamiętam, wciąż mi się wydaje, ze to co jest teraz, zawsze było...a z.Wolnego brak. i znów weekendu nie przedłużę, poniedziałek akt, wtorek akt, wtorek umowa przedwstępna a potem, to już chyba padnę. dziennikarz przychodzi do pracy...co zrobic z człowiekiem, który pracowac chce ale nie wie jak i zasady są mu obce? wychowac chyba...bo wyrzucic jakos sie nie dał, bo postanowił a moje wyrzucanie psu na budę się stało, rozbawił mnie...zgubił jednak, gdzies po drodze, butę. juz nie zarzuca mi, ze chcę miec rację. ano chcę, zwłaszcza we własnej firmie...i.

  Wrzuć na looz :).... idą święta

  P, Mateusz, Igor, Karol(zmulony chłopak)Borys, Damian no i ja Michał :D, Martyna, Marta P, Marta G, Baska, Basia, Kamila, Aska, Olka, Elka, Dorota, Sara(wymieniłem tych co lubie). Moja wychowawczyni to postrach całego gimnazjum pani B. :P jej  pseudo(nie kumaty: przezwisko) Banan, Jadzia Chemik. Jak się domyslacie uczy chemii. Smiesznych nauczycieli mamy z.Czwartek 8:55-11:30
         1. Geografia
         2. Muza/Plastyka
         3. WOS/Wychowanie do zycia w rodzinie
                 
  W końcu ustąpił, Zenon G. znów zaczął rozmyślać. "Za dużo myślę" - pomyślał. Po długim rozważaniu jakim sposobem zabić swoją ofiarę, zdecydował się na drastyczniejsze metody - na użycie prawdziwego pistoletu. Ponieważ takowego nie posiadał, postanowił go kupić. Jednak pani Halina M. w sklepie spożywczo - przemysłowym powiedziała, że Zenon G. potrzebuje do takiego zakupu licencji. Po chwili namysłu, (Zenon G. stanowczo za dużo myśli) poszedł do swojego przyjaciela, Mieczysława Ż., ponieważ jako jedyny z klatki posiadał diabelski sprzęt zwany.

  Reality is wrong, Dreams are for real.

  Od szkół – mówił także.

  Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu orzekł 3 listopada, że wieszanie krzyży w klasach to naruszenie “prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami” oraz “wolności religijnej uczniów”. Orzeczenie to wydał w związku ze skargą na obecność krzyża, złożoną przez obywatelkę włoską pochodzącą z Finlandii.

  No właśnie, krzyże w szkołach, urzędach i innych miejscach publicznych. Patrząc na sprawę obiektywnym okiem nie sposób się nie zgodzić  z decyzja Trybunału. Bo czyż każdy z nas nie ma zapewnionej przez konstytucje wolności wyboru własnych przekonań, własnej religii, wiary? Czyż urzędy państwowe, szkoły i inne.

  Które powinno stać na straży tej wolności nie dopuszczając ŻADNEJ (nie tylko Kościoła Katolickiego) instytucji religijnej do ingerencji w osobiste życie obywateli.

  ——————————————————————————————————————————–
  Licencja Creative Commons:

  Promuj ten wpis: