O czym chcesz poczytać na blogach?

Libido

Na Temat

Temat: estrogenu.

Jego produkcja jest uzależniona od specjalnego hormonu płciowego uwalnianego przez przysadkę, zwanego w skrócie FSH. Najwyższe stężenie tego hormonu następuje w dniach płodnych. Hormon ten nie pozostaje bez znaczenia także dla wyglądu – pod jego wpływem organizm produkuje kwas hialuronowy, który spłyca zmarszczki. Skóra nie tylko wygląda młodziej – estrogeny pobudzają także tworzenie się w skórze kolagenu, dzięki któremu jest ona bardziej elastyczna, jest ona również gładsza i cieplejsza niż u mężczyzn.

A jaki wpływ ma on na naszą aktywność seksualną? W tym czasie kobiece libido jest najwyższe. Mamy ochotę na seks, co zwiększa nasze szanse na poczęcie. Obniżenie tego hormonu może mieć wpływ na brak odczuwania chęci współżycia. Nie tylko estrogen jest odpowiedzialny za odczuwanie większego popędu w tym czasie, lecz również wspomniany wcześniej – testosteron.

Testosteron poprawia sferę życia płciowego, zwiększa libido, a także wrażliwość sfer erogennych. Poprawia nastrój i napięcie mięśniowe, dzięki czemu kobiety odzyskują chęć do stosunków płciowych. Przywraca zainteresowanie seksem, libido i możliwości przeżywania orgazmu, również dzięki większej.

Dziwny jest ten świat

Że jest to konieczne aby zapobiegać zapładnianiu dziewic. To też tłumaczy dlaczego wcześniej twierdzili, że samogwałt jest szkodliwy. Jasne jest, że ktoś kto zaspokaja się SAMOGWAŁTEM raczej nie będzie szukał dziewczyny.

W żadnym wypadku nie wolno gwałcić się przed lustrem.  Człowiek podświadomie podkochuje się w tym kogo widzi podczas doznań erotycznych. Nie patrz na swój wytrysk żeby się nie spedalić! Tylko że potem będziesz musiał szukać spermy. He, he, he. PAMIĘTAJ!!! Masturbacja spedala!!!

W necie są reklamy powiększania penisa. Nie licz na to! Samogwałt niszczy nie tylko kutasa ale też libido. Powiększenie nic ci nie da jeśli nie będziesz miał libido. Poza tym taka operacja to cholerny ból  i ryzyko powikłań to się może naprawdę b. fatalnie skończyć!

Kiedyś tj. Jakieś 100 lat temu nie było techniki takiej jak dziś ale sex musiał smakować dużo lepiej dlatego bo nie było pornografii.

Źródło: http://in.geocities.com/onanizm2/

Blog Kasi

Mięśnie pochwy… Kochankowie mogą się całować i pieścić oraz utrzymywać kontakt wzrokowy.

Odpowiedz
10. Kamila - Marzec 24, 2009

Około 80 proc. kobiet z niedo­czynnością tarczycy odczuwa problemy w życiu erotycznym. Pierwszym ich objawem jest właśnie zmniejszenie popędu sexualnego. Podobnie zresztą przedstawia się sytuacja u męż­czyzn. 80 proc. ma osłabiony poziom libido, a u przeszło 40 proc. pacjentów pojawiają się zaburzenia wzwodu. Zatem pytanie o popęd płciowy jest zasadne. Leczenie polega na wyrówny­waniu niedoborów hormonów tarczycy. Dzięki temu zwiększa się również synteza testostero­nu w organizmie, a to powo­duje przywrócenie normalnego poziomu libido.

Odpowiedz
11. Zuza - Marzec 25, 2009

KOŁYSKA

Mężczyzna leży.

bezmajtek.blog

Podwójnie, nie dorośniesz do pięt sobie sprzed trzech lat. A może to kwestia różnicy między Doktorem Poetą, a Dziadem. Tego nie udało mi się wyeliminować i nie sądzę, żeby było to wyjątkowo szkodliwe. Zawsze jest coś erotycznego – powtarzam, bo wiem – zawsze i wszędzie. Jeśli polecą elektrony, zrobię wszystko na najwyższych obrotach i Doktor Poeta powie, że mam Bożą Iskrę. I nikt nie będzie wiedział, że wszystko to, co robię w związku z jakimkolwiek mężczyzną, choćby był nie wiem jak mądry, daleki, żonaty czy utytułowany – będzie miało ten lekki, słony smak. Maleńka filia libido mieści się dokładnie w środku mojego mózgu i to tym maleńkim libido patrzę, rozumiem i czytam. Każdy wariant uwielbienia – dotyczący tekstu, F., Doktora Poety, K., a nawet Naczelnego, każdy wariant dowolnej emocji powstaje w tej właśnie komórce libido. To napisało za mnie licencjat i to nie było w stanie napisać magisterki, bo sczezło w konfrontacji z Dziadem.

Spać. Jutro uprać wszystkie ciuchy, które się nie nadają do pralki i zadzwonić wszędzie tam, gdzie strach dzwonić. Po to odwaga. Gdybym mogła, zamówiłabym także odrobinę bezczelności i trochę więcej polotu.

ciastkowo - krakersowo - Onet.pl Blog

ojej.

Load up on guns and bring your friends.
It`s fun to lose and to pretend.
She`s over bored and self assured.
Oh no, I know a dirty word.

Hello, hello, hello, how low?
Hello, hello, hello, how low?
Hello, hello, hello, how low?
Hello, hello, hello,

With the lights out it`s less dangerous.
Here we are now. Entertain us.
I feel stupid and contagious.
Here we are now. Entertain us.
A mulato, an albino,
A mosquito, my libido. Yeah.

I`m worse at what I do best
And for this gift I feel blessed.
Our little group has always been
And always been until the end.

Hello, hello, hello, how low?
Hello, hello, hello, how low?
Hello, hello, hello, how low?
Hello, hello, hello,

With the lights out it`s less dangerous.
Here we are now. Entertain us.
I feel stupid and contagious
Here we are now. Entertain us.
A mulato, an albino,
A mosquito, my libido. Yeah.

And I forget just what I taste.
Oh yeah, I guess it makes me smile.
I found it hard, it was hard to find.
Oh well whatever,.

takie moje pitu pitu

Płeć. Może dlatego kobietom nie bardzo zależy co się urodzi, a faceci mają takie parcie na płeć. A może tylko mi się tak wydaje...

No i znowu hematokryt mi spadł i hemoglobina, ale przynajmniej krzywa wyszłą poprawnie ;)

17:13, moniakowo
Link Komentarze (2) »
czwartek, 03 listopada 2011
wróciło

moje libido. We wtorek rano. Przywitało mnie rano miłym snem. Podniecającym. I rzecze do mnie:

- wróciłam/łem(?) do ciebie.

- dawno cię nie było. Trochę się stęskniłam.

- to co dawaj męża będziemy odrabiać zaległości.

Męża w łóżku nie było. Leżał sobie na kanapie przed telewizorem. Coś tam sobie zajadał. Jeszcze w piżamie cały czas. Więc ja się zakręciłam i do niego tak:

- wróciło moje libido...

- jak to wróciło?

- no obudziłam się i jest. Może do sypialni skoczymy, nadrobimy trochę straconego czasu??

- nie mam siły. Za godzinę jadę na budowę...

Czarcie igraszki
Seks i pigułki

Kwiecień 4, 2008

Mogą obniżać libido! W dodatku nie wystarczy z nich zrezygnować, by apetyt na seks natychmiast wzrósł.

Pigułki to najpewniejsza i najwygodniejsza metoda antykoncepcyjna. Ale mogą obniżać libido, czyli ochotę na seks.

Bierzesz pigułki? Nie myśl, że wystarczy z nich zrezygnować, by apetyt na seks natychmiast wzrósł. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Bostońskim wykazały, że efekt obniżenia libido trwa nawet przez wiele miesięcy po zaprzestaniu przyjmowania pigułek. Naukowcy badali stężenie w organizmie kobiet substancji, zwanej SHBG (rodzaj białka). Substancja ta hamuje wytwarzanie “podniecającego”.