O czym chcesz poczytać na blogach?

Liber

Thelemita

Psyche opozycyjnych wobec somy[czy raczej jej braku]), jak i "zaborczymi" archetypami bogiń,

b) modelowo staroeonicznego przykładu "ostatecznego rozwiązania kwestii libidalnej" w sytuacji silnej projekcji na archetypowy obiekt "zewnętrzny", czy też głebokiej potrzeby kompensacji własnego wizerunku...

c) co da się rozciagnąc szerzej na podobne mechanizmy formuły mistycznego samopoświęcenia, niekoniecznie zwieńczone okaleczeniem czy też ingerencją w naturalną manifestację własnej seksualności, niezależnie od psychofizycznej płci Maga (Vide Liber AL II:26,27)

d) ... "specyficznie" potraktowanej natury oraz mechaniki "żywiołów" manifestujących się na ścieżce Aspiracji, co może zainteresować świadomych istoty tego procesu w ujęciu pewnych przekazów inicjacyjnych* wystepujacych w Nurcie 93  ;) 

e) doskonałego wyeksponowania formuły jej "przeciwnej"**, zasygnalizowanej przykładowo w "The Red Goddess" Petera Grey'a.

Więcej dodawać nie muszę.

Kto zechce, ten sięgnie po tę pozycję i wyrobi sobie własne zdanie.

Ciao!

* tak w ujęciu.

skotish.blog

Dywany do samolotu (ej gościu)
Na razie nie wyżyje ze zwrotów
Jestem gotów by zebrać jak kościół na ofiarę
Żyć na swoją miarę, szyjąc swoją gwarę
Zobaczysz transparent WLKP rap potęga
Przysięgam, będę się o to starał
przy okazji co zarobię to gitara
Nie ma co się oszukiwać właśnie zaczynają się
żniwa
Pora w sianie popływać, jego zapach jest słodki
(słodki)
Chodź to szopki, tam składuje snopki
To są moje zarobki, mojej pracy pochodne
A banknotów nie podrę, jeśli wpadną mi w garści
Jak Włodi Liber nie pogardzi
Jeśli z hip-hopu starczy, bym nie musiał żyć na
sępa
Zrozum przekaz jaki niosę teraz w zębach

Ref.

[Doniu]
Różowy okular i ciemne maserati
Ciuchy od Versace (to Pantonio Rosati)
Witamy najchudszego producenta w tym kraju
Prosimy na bankiet, tak do Royalu (many, many)
To Kris MC, a to MC Liber
Pan Owal zaraz będzie, możemy nabić dzidę
Czeki są już wystawione no i wszystko ustalone
Tip top zaraz będzie wypłacone (a reszta?)
Ja banan na ryju i łapa na sianie
Ale budzik przerywa.

But most of all i like Your Kiss =*

Za nia gdzies...nie zbadany, zapomniany kanion, w Polsce slonce zaswieci dzis jak nad Hiszpania, uzyj ramion - podejdz blizej i sie przytul kotku, aniele jestes celem wszystkich w tym osrodku, a laleczki-seniority robia tylko marne tlo, jestes filią piekna jedna na milion sto, wlasciwie sie nie dziwie, wiesz jak na mnie dziala to, rusze gdy uslysze gong, bede walczyl jak Tong Poo, ostro na Ciebie pojde bez oslon, na wszystkie fronty, czyniac Cie boginia moich swiatyn (aniolku) dla Ciebie potne tych kolkow jak drwal, jak OeSTeR tych ze stolkow i niech zyje bal, wiec sie chwal z kim spedzilas te wieczorne pory - Mez, Liber Liber, Mez oto wzory i milkna upory, chcesz zaspiewam Ci jak Piasek, ale na ten balet wybierz sie bez masek, jeszcze nie wiem kiedy wybuduje basen, ale na to nie licz, nie jestem R.Kelly, wez to sobie szybko rybko przelicz, polski raper, jezdze Fiatem albo Autosanem, bejbe nie No
Limit, tylko polski lejbel - prosto z WLKP - dla wszystkich fajnych babek () dla wszystkich fajnych babek

Ref. 2x2004-02-05 18:53:05 skomentuj (5)


...:::LIBER - SKARBY:::...

Tak to się kręci: pobudka, marsz

Powieszona miło�ć ...

Nawrocona :P buahahha :P na bank :P mine jush sie nie da nawrócic :p ale cicho :p piszem ta notke bo nie mam co robic :p a z drugiej strony to nie wolno zaniedbywac bloga :) nio i sobie tak mysle ze opisze w skotecie moj czas nawracania :P ale tlyko tak w skrocie :p bo tto za duzo opisywania ;p pwoem tak w sobote siem dopiero zaczeło mi podobac :P jakis chłopaczke siem caly czas na mien lampił ;| i Monia go nazwala Amantem : buahah :P yy najrorsze było to ze tlyko do kosciołą trzeba było chodzic :p tzn nie było az tak zle tlyko rano najgorzej połgodiznna modtliwa :P ale przyam siem ze wtedy Ja MoNai i Liber wygorzystywalismy ten czas i spalismy :P yyy...no ale ogolnie to bylo luzik :p no i dobzre :P Liber siem za panienke przebrał :P no i ja okazałam siem najbardizje inteligentniejsza osoba z calej grupy będących tam ludzi bo pierwsza odgadłam o co chodzilo w pewnej zabawie :p ale musze pzran ze było ciezko kilak razy zgadawałam :p ale wkoncu siem udało :p yy..potme ja byłąm na dyskotece na zakonczenie Monia z Brenii i Alibi tlyko chwilecze a ja zostałąm do konca i miałąm wracac autobusem o 21.13 a dotarlam do domu o 24.20 :p luz :p ale powiem ze było fajnie zi nie załuje ze soatałam :p bo fajnie.

Cały świat hip-hopu!

Pochodzi z Oborników WLKP (zresztą jak reszta zespołu) koło Poznania. Studiuje informatykę na w Poznaniu w Akademi Rolniczej. Kuzyn Krisa (Krzysztof Piotrkowski, również członek Ascetów) zaczynał wraz z zespołem w 1999 roku, nagrywając pierwszą demówkę "3xlak". Negatywne recenzje z jakimi spotkał się ten krążek zadziałały jednak mobilizująco. Lato, 2000 r. - ze studia w Obornikach wychodzi kolejny krążek "Nazwij to sam", tym razem produkcja znacznie dojrzalsza technicznie i merytorycznie, na pewno oryginalna, zwiastująca pozostanie grupy na scenie rapowej. W tym czasie Liber poznał Meza, działającego wtedy pod szyldem Lajnera, czego efektem był wspólnie nagrany numer. Z kolei do "Umiejętności", innego kawałka z tej legendarnej płyty powstał nawet klip, nakręcony własnymi siłami kamerą VHS.
12:37, liber23
Link Dodaj komentarz »
na szczęście!!

już się pogodziliśmy z Matą:D i Doniem(:!

już myślałem.

wiersze - moje mysli - Onet.pl Blog

Moi AUTORZY - Sienkiewicz Reymont B.Prus
  • H Rogowski


11 maja 2010
Targi Książki Warszawa

http://www.libernovus.pl/ksiazki/burzliwe-lata Czyta aktor - Eugeniusz Korczarowski,


Henryk Rogowski... Z Wydawnictwem Liber Novus zaprezentujemy Państwu, między innymi, powieść wydaną w Stanach Zjednoczonych.