O czym chcesz poczytać na blogach?

Lian li

Czarny nefryt

Zostawione na palenisku, po ostatniej wizycie. Płomień szybko zaczął lizać grubsze kawałki drewna i w izbie zaczęło rozchodzić się przyjemne ciepło. Pod jedną ze ścian, w specjalnym odgrodzeniu, stały włócznie qiang, kije gun, złowieszcze halabardy guan dao, widły macha, partyzany san jian liang ren i siejące grozę łopaty chanzhang, na ławie leżało kilka łuków, dziesiątki strzał oraz trzy lśniące jaskrawo szable dao. Ai brał do ręki różne narzędzia walki i przypominał sobie pracę w kuźni nad nimi, kiedy to wykonując zamówienia wielkich panów, poborców i żołnierzy, zawsze coś.

Rozmiękczonym przez deszcze i szybko poczuł zmęczenie. Zwolnił zatem i przemykał etapami, odpoczywając i przyglądając się bliższym i dalszym drzewom. Wiedział, że wszędzie jest pełno węży, a jego zapach, nawet osłabiony przez jad, może przywabić tygrysy, wilki lub panterę. Dopiero, gdy zobaczył w dali ciepłe światła licznych domów i górujących nad nimi wież pałacowych, stanął na czarnym głazie, wziął szeroki oddech i utkwił swój wzrok w domostwie zarządcy. Tylko w jednym pokoju płonęły ognie, a resztę spowijał gęsty, nieodgadniony mrok. Ai zacisnął rękę na rękojeści miecza i ruszył powoli przed siebie.

Leki na wszystkie choroby

Pobudzenie kory mózgowej. Owoc palmy Sabal zawiera zespół lipidowosterolowy, który działa przeciwobrzękowo, blokuje aktywność androgenów i hamuje transformację testosteronu w dihydrotestosteron.

Skład preparatu opiera się na 5 substancjach czynnych: wyciąg z cytryńca chińskiego, wyciąg z drewna Muira Puama, nasion liany (Guarana), wyciag z owoców palmy Sabal oraz cynk. Przyjrzyjmy się dokładniej właściwościom substancji aktywnych, które mają w znacznym stopniu zwiększyć możliwości seksualne.

- wyciąg z cytryńca chińskiego – cytryniec chiński jest pnączem, wywodzącym się z Azji Wschodniej i od setek lat używany w lecznictwie.

| 25 Luty 2011 o 9:55 am

osobiście poleciłbym cupido max, ale to także raczej dla większości nie podziała

Odpowiedz
 • Mogil

  Ostatnio wszedł do aptek Liderin i tego używam, bo moim zdaniem lepszy od penigry

  Odpowiedz
 • siatkarki siatkarze - Onet.pl Blog

  I grają technicznie. Grają typową, brazylijską siatkówkę, są silne, dynamiczne i mają bezbłędną technikę.

   

  Pani najbliższe dni…

   

  - Jadę do domu do rodziców, do Warszawy, liczę na kilka dni wolnego, pozałatwiam kilka swoich spraw przed wyjazdem do Włoch. Czekam na męża, który wierzył we mnie i wraca po zakończeniu igrzysk. Potem razem jedziemy do Włoch. Muszę się skontaktować z trenerem, bo chyba czekają nas jakieś zawody klubowe w Brazylii. Nie będę leżała do góry brzuchem, bo musimy się.
  Się na pozycji 5. Na czele rankingu znajduje się natomiast Brazylijka Fabiana ze skutecznością obron wynoszącą -  67, 65%.  
   
  1. de OLIVEIRA Fabiana (BRA) -67.65
  2. CARDULLO Paola (ITA) - 62.92
  3. ZHANG Na (CHN) - 61.60
  4. MESA Liana (CUB) - 60.27
  5. ZENIK Mariola (POL) - 59.21
  6. SANO Yuko (JPN) - 57.48
  7. KABESHOVA Ekaterina (RUS)- 56.00
  8. DAVIS Nicole (USA) - 55.66
  9. VALERO Maria (VEN) -51.14
  10 .CEBIC Suzana (SRB)- 50.00


  madzialenka (19:00)

  Na początku było słowo...

  Malowanych pamięcią twarzy widzę tylko kilka obrazów przedstawiających dłonie. Wiem. To ci, którzy pojedynczym gestem potrafią zmieniać moje nastroje. Ci, których palce szarpią właściwe struny. Delikatnie i z wyczuciem, co nie znaczy, że w ogóle nie boli. Ci, którym pozwalam dotkąć głębiej, wskutek czego bywam bezbronna. A tym samym mogę stać się naprawdę silna.
  Pozostałe karty są puste.

  /dopisek odautorski 00:39/
  Z pustaków zbuduj sobie domek.
  /dopisek odautorski 00:40/
  A na ścianach będą dłonie.


  Saevitia 2010-01-11 23:47:55
  skomentuj (1)  Gęstwina

  Najgorsze są liany. Pnącza domysłów i niedomyśleń.
  Gdy skojarzeniem jesteś w stanie powiązać wszystko ze wszystkim, gdy dla dowolnych dwóch punktów stwarzasz sensowny ciąg przyczynowo-skutkowy.. to największe oczywistości zaczynają wyglądać podejrzanie.
  Tak trafia się do przeklętej gęstwiny.
  Przedzieram się przez nią i badam wytrwale, bo życie wymaga interpretacji. Na potrzeby życia wybieram. Pod palcami przesuwa się szybko przędza prawdopodobieństwa, a ja dotykiem - bo dotyk jest poddanym intuicji - ustalam chwilową odpowiedź. Okraszam czasami dodatkową analizą, ale momenty zbyt szybko się wymykają, by racjonalność w takiej formie mogła.

  Wybierz się do świata Pandory... - bloog.pl

  Nagle słońce przykrył im tajemniczy cień. Cień Ikrana...

  Na Ikranie tym siedziała Taronyu - Łowca, napięła łuk i postrzeliła pilota.

  Samson zaczął spadać, niżej i niżej. Avatary panikowały, Norm starał się wymyśleć jakiś plan, gdy nagle...

  Samson zatrzymał się w powietrzu, ogonem do góry. Jeden z avatarów wyleciał bocznymi drzwiami i tyle go widzieli. Basia wyjrzała i widok ją zaszokował. Helikopter nie spadał bo przytrzymywał go Ikran Taronyu, która wcześniej postrzeliła pilota.

  - Nie obciążajcie helikoptera! - powiedziała Basia.

  - Okej, ja spadam!!! - krzyknął kolejny avatar i wyskoczył prosto na najbliższą lianę.