O czym chcesz poczytać na blogach?

Liam payne

My judgement's clouded like tonights night sky... - Onet.pl Blog

Harry oddał swoją dziewczynę w ręce jej koleżanki i wsunął dłonie do kieszeni spodni, spuszczając wzrok na ziemię.

- Podcięła sobie żyły i w sumie wiem tylko tyle – powiedział ściszonym głosem, wzruszając ramionami. – Liam ją znalazł i zadzwonił po pogotowie, ale było już za późno na jakąkolwiek interwencję.

- Liam? – spytał łamiącym się głosem Niall, patrząc uważnie na przewodniczącego.

- Tak, Liam – odpowiedział Harry i skinął głową na siedzącego na krawężniku niedaleko nich Payne’a. – Liam Payne, to ten nowy uczeń – dodał, widząc pytające spojrzenia chłopaków. – Niczego od niego nie wyciągniecie. Jest w takim szoku, że w ogóle się nie odzywa. Już od jakiś trzydziestu minut siedzi tak i gapi się przed siebie – powiedział, patrząc zatroskanym wzrokiem na Liama, który siedział z podkulonymi pod brodę nogami.

BTR - story ; > - bloog.pl

-A co tam. Robie to i to.-rzuciłam po czym zabrałam się za szykowanie dla siebie sniadania.Kiedy jedzenie było gotowe, zalałam sobie Cappucino, położyłam wszystko na tacę i poszłam z tym do pokoju. Tam włączyłam poranne wiadomości i zaczęłam jeść.
-W dzisiejszych wiadomościach: "Wypadek na drodze", "Liam Payne i jego nowa rodzina", "Samobójca z Nowego Jorku" oraz "Kinowe nowości.- mówiła prezenterka. O cholera! Będa gadac o Liamie! Stwierdziłam, ze muszę to zobaczyć.
-Na naszej głównej autostradzie zdeżyły się dwie ciężarówki. Pojazdy są zmasakrowane a kierowcy zgineli na miejscu..Z chłopców z Big Time Rush Jamesem Maslow. I teraz rodzi sie pytanie: Jak rodzeństwo Payne dogaduje sie z nowa mama i siostrą? Oraz co łączy Jennette Payne z Jamesem? Postaramy sie tego dowiedzieć. A teraz nowosci kinowe...-mówiła kobieta a ja zaczęłam krztusić sie tostem.
-Jenn ,wszystko gra?-spytał Liam, który wszedł właśnie do salonu.
-Nie uwieżysz. Gadali o nas w wiadomosciach.-rzuciłam.
-Jak to? -spytał zdziwiony chłopak.
-Zaraz ci to cofne. Patrz.- powiedziałam i razem z Liamem.

One Band .. One Dream - Onet.pl Blog

i w ogóle tylko ze tutaj ładniej dziewczyna to sobie zrobiła : DIRCTIONER FOREVER ; *

Teraz Mi dziewczyny odpowiedzcie który chłopak z One Direction Wam sie najbardziej podoba :
Niall Horan , Zayn Malik , Liam Payne , Luis Tomilson , Harry Styles ? Mi Oczywiście NIALL


Without ; *
Gerra
6 komentarzy

One Direction - Onet.pl Blog

Boysbandu,,One Direction" przysiada się. Opowiada, że naszyjnik chciał wysłaćswojej siostrze pomylił adres, gdyż niedawno się przeprowadziła, mówiteż że naszyjnik zrobiony jest na zamówienie i dlatego chce go odzyskać. Oczywiście wynagrodzi cito i znając już twój adres przyśle ci prezent godny ciebie.Zadowoleni jecie kolacje. Liam Zadowolony odwozi cie do domu. Niepytał o adres. Bardzo serdecznie ci podziękował. Na drugidzień ktoś dzwoni do drzwi. Przed swoim nosem widzisz piękneczerwone róże. Zza róż wyłania się Liam przebrany za kuriera. Zaczynasz sięśmiać. Zapraszasz go do swojego pokoju. On wyciąga z kieszenipiękną bransoletkę. Mówisz że.Obok chodnika. Twoja suczka stoi obok psa swojej rasy. Podnosisz się i podajesz rękę nie znajomemu. Bardzo go przepraszasz, on jednak nie przyjmuje przeprosin tak łatwo i chce wybrać się z tobą na kolacje. Wachasz się, nie znajomy to wyczuwa i mówi że się od ciebie nie odczepi dopóki się nie zgodzisz. Śmiejesz się i w końcu się zgadzasz. Przedstawia się jako Liam Payne. Kilka miesięcy się spotykacie jako przyjaciele, wasze psy również się zaprzyjaźniły. Wybierasz się ze swoją suczką do weterynarza na badania kontrolne, po badaniach okazuje się że będzie miała małe szczeniaczki. Cieszysz się bardzo dzwonisz do Lima aby mu o tym powiedzieć. Po powrocie do domu Liam przygotował kolacje. Jesteś zaskoczona. Liam klęka.