O czym chcesz poczytać na blogach?

Lgbt

Natalia Julia Nowak

Na początku 2012 roku, udowodnił, że nasz Naród potrafi się zjednoczyć.


Rewolucja 2012

Sprzeciw wobec tego dokumentu wyrażały wszystkie grupy społeczne: narodowi radykałowie, narodowi demokraci, słuchacze Radia Maryja, czytelnicy Frondy, poplecznicy Janusza Korwin-Mikkego, entuzjaści SLD, miłośnicy Ruchu Palikota, wyborcy Platformy Obywatelskiej, anarchiści, liberałowie, chadecy, komuniści, kapitaliści, feminiści, deiści, teiści, ateiści, dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy, mężczyźni, kobiety, heteroseksualiści, LGBT, artyści, studenci, inteligenci, robotnicy, bezrobotni… Wszyscy, jak jeden mąż, buntowali się przeciwko planowanemu zamachowi na swobody obywatelskie.

Prawdziwym Polakiem był wówczas ten, kto miał negatywne zdanie na temat ACTA. Zdrajcą - zwolennik tej umowy międzynarodowej. Nie było istotne, do jakiej grupy/kategorii społecznej należy osoba X. Liczyło się tylko to, że jest ona wrogiem ACTA oraz jednym z uczestników masowej, wirtualno-realnej rewolucji. Nie przypominam sobie, żeby Naród Polski był kiedykolwiek wcześniej tak zjednoczony. My, Polacy,.

Mr. Cedric

12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
O autorze
  • barryy
Ostatnie wpisy
  • Europejskie badanie LGBT
  • Actors (Aktorzy)
  • Rock Hudson - ukrywając swój ...
  • .

Blog Igiego

W panice na widok dwóch trzymających się za rękę mężczyzn, lecz np. Podświadomie skrzywiona mina. Geje na swoim portalu, gaylife.pl stworzyli nawet listę homofobów w polityce. Swoją drogą – administracja Redwatcha za tropienie komunistów jest ścigana po całym świecie. Autorów tej listy nikt nie ściga. Przyznam – niektórych nazwisk się na tej liście spodziewałem, innych nie. A można na nią trafić za naprawdę dziwne „przewinienia”. Otwiera ją Roman Giertych, za „mowę nienawiści oraz inicjatywy legislacyjne przeciwko środowisku LGBT „. Cóż – trafił tam zgodnie z jego własnym światopoglądem, aczkolwiek znalazł się tam obok co najmniej dziwnych nazwisk.

Parę cytatów wraz z nazwiskami:

  1. Janusz KORWIN – MIKKE (UPR, Gdańsk)
    Za mowę nienawiści wobec środowiska LGBT

Culture Nook

Skomponował muzykę i zaśpiewał teksty napisane przez internautów i Michała Zabłockiego. Przebojem albumu stała się „Maszynka do świerkania”, 4 mln odtworzeń na YouTube. „Debiut” pokrył się dwukrotnie platyną, a Czesław został nagrodzony trzema Fryderykami. Wejściówki w cenie 40zł (przedsprzedaż) i 45zł do nabycia m.in. w ALE JAZZ przy ulicy Pomorskiej 10. Więcej informacji na temat koncertu znajdziesz na oficjalnej stronie klubu.

¤ W miniony poniedziałek rozpoczął się Przegląd Filmów LGBT w łódzkim kinie Cytryna. Potrwa on do niedzieli. Na piątek zaplanowano pokaz produkcji zatytułowanej „Pokój Leo”. Więcej informacji na temat samego przeglądu i program na kolejne dni znajdziesz tutaj.

¤ „Noc Reklamożerców” w Silver Screen. Podczas przeglądu nie obowiązuje żadna cenzura. Prezentowane są reklamy dotychczas zakazane, najbardziej szalone, śmieszne, mądre i na swój sposób wyjątkowe. Koneserzy docenią na pewno wstrząsające australijskie reklamy na rzecz bezpieczeństwa,.

Neuromemy

W wielu krajach do dziś społeczną normą są rodziny poligamiczne. W cywilizacji śmierci zwyczajne są takie bezeceństwa jak samotne rodzicielstwo lub "przyszywani rodzice" z dziećmi z poprzednich małżeństw.

Po trzecie lesbijki i geje mają dzieci i wychowują je od dawna. Wielu naukowców bada jak te rodziny funkcjonują i nie dostrzeżono nic zdrożnego.

Okraska protestuje też przeciwko terrorowi "politycznej poprawności" który przejawia się tym, że nie pozwala się na merytoryczną krytykę idei praw LGBT, a w ogóle walka o prawa gejów nie ma sensu bo rzeczywistej akceptacji nie da się zadekretować.

Następnie redaktor Ostatniego Prawdziwego Lewicowego Pisma w Polsce wyjaśnia o co powinna walczyć dziś lewica. Prawa pracownicze i państwo opiekuńcze to idee, które od kilku dekad są w odwrocie, a zdaniem Okraski istnieje odwrotna zależność między postępem we wdrażaniu praw gejów a zachowaniem praw socjalnych. Tak się jednak składa że wśród tych kilku państw, w których geje mają faktycznie pełnię praw obywatelskich, łącznie z.