O czym chcesz poczytać na blogach?

Lexmark

karolak

Features to help customers meet their sustainability goals, including models with built-in two-sided printing to reduce paper usage, Eco-Mode to reduce power consumption and Quiet Mode to minimize environmental noise. The family also offers best-in-class1 toner capacity with access to extra-high-yield cartridges that print up to 36,000 pages2, which means customers replace cartridges less frequently. For cost-conscious customers, the extra-high yield cartridge enables them to lower their cost per page. To ensure busy workgroups to run smoothly, Lexmark offers one-year service guarantee on site with a next-business-day response3.

Additionally, the Lexmark T650 family offers advanced security features, from network security to user-access restrictions, that help customers proactively track and identify potential risks and protect information from unintentional exposure. The Lexmark T650 family offers an alphanumeric pad for easy PIN authentication, plus disk encryption and wiping.

Lexmark X650 MFP series
For workgroups that rely on copying, faxing and scanning, the durable new Lexmark X650 Series of monochrome laser MFPs offers the benefits of a departmental copier in a compact and affordable device.

All of the Lexmark X650 Series MFPs come equipped with built-in two-sided printing and can.

białczyński | oficjalna strona Czesława Białczyńskiego

2004 Fundacja przeprowadzi cykl szkoleń, akcję informacyjną uświadamiającą zagrożenia i udostępni możliwość pobierania ze swojego wortalu oraz ze stron www organizacji współpracujących programów softwere zabezpieczających internet.

Rok 2003 to czas wielkich przekształceń i formułowania nowej drogi. Wiele projektów zaplanowano jako cykliczne, inne są projektami wieloletnimi. Realizacja wielu z nich zależy od pozyskania sponsoringu lub wsparcia z różnorodnych funduszy. Wiele tych projektów wiąże się z Unia Europejską i jej programami pomocowymi.

W związku z cyklicznością projektów takich jak Święto Sztuki czy Lexmark European Art Prize, albo Wystawy Kolekcji Toma Podla Fundacja obsługiwała je na bieżąco w ramach przygotowania imprez na rok 2004 przez cały rok 2003.

Działania Fundacji w latach 2004-2005

Rok 2004

 

Nawiązanie nowych kontaktów z organizacjami

Rok 2004 przyniósł nawiązanie wielu interesujących kontaktów. Najszacowniejsze z instytucji, które możemy zaliczyć do grona naszych aktualnych partnerów to Royal Academy z Londynu, Uniwersytet Coventry, Goethe Institut, British Council, Safer Internet Action Plan w Zurychu, a.

Artykuły tematyczne

Walorom, drukarki produkcji Lexmark, zyskały sobie miano, najbardziej popularnych drukarek atramentowych, zaś same tusze do nich przeznaczone, przez swoją niewysoką cenę schodziły ze sklepów komputerowych niczym świeże bułeczki. Mimo, iż cena w tamtych czasach nie była zbyt wygórowana, to jednak drukarka swoją wartość miała, toteż i mało kto ryzykował użytkowanie regenerowanych tuszy, tym bardziej, że znanych było wiele przypadków całkowitego uszkodzenia urządzenia, właśnie spowodowanego używaniem wadliwie wykonanego zamiennego, nieoryginalnego pojemnika z tuszem.
Tak, więc większość użytkowników decydowała się na tusze Lexmark 14N0849 czy też nawet na całe zestawy tuszy barwnych, do drukarek kolorowych, o nazwie Lexmark 014N0901E, które może i nie należały do najtańszych na rynku, jednakże dawały pełną gwarancję jakości wydruku oraz bezpieczeństwa drukarki.

FC GRUNWALD

Na który większość z nas czeka od zeszłego sezonu – Drukarnia Classic. Drukarze w tym sezonie nie zachwycają, ale na pewno nie można ich lekceważyć – w tabeli są wyżej niż my (8 meczy, 16 punktów), co nie znaczy że nie utrzemy im nosa:) Musimy od początku zdobyć przewagę na boisku i przypieczętować to jakąś zdobyczą bramkowo, bo nie chodzi o to żeby cisnąć i nie strzelać bramek, tylko właśnie cisnąć i te bramki zdobywać:) Wiem, że to pięknie brzmi, ale niestety na ogół bywa tak, że drużyna która w I połowie gra mocnym pressingiem i nie zdobywa przewagi, w II połowie siada…Tak było z nami w ostatnim meczu z Lexmarkiem (do połowy 1-1, ostatecznie 7-3 dla Lexmark), podobnie wyglądała sytuacja w zeszłym sezonie własnie z Drukarnią Classic. Miejmy nadzieje, że jutro napiszemy zupełnie inny scenariusz:) Także proszę o pełną mobilizację, bojowe nastawienie i chęć pokazania dobrej piłki, zagrania dobrego meczu…

Widzimy się jutro około 18 na promienistej. Jeżeli pogoda znowu nie sprawi nam psikusa odwiedzi nas Cypis z aparatem i będziemy mieli robione zdjęcia na stronke. Oprócz tego jutro na poważnie zaistnieje Fc Grunwald TV - cały mecz będzie nagrywany, szykujcie się też na jakieś wywiady:) Miejmy nadzieje, że odwiedzą nas też.