O czym chcesz poczytać na blogach?

Levis

ymasalla.wordpress.com

Tibi levis-, pero que poco a poco nos íbamos haciendo a él, hasta sentirnos de nuevo cómodos, quién sabe si tanto como antes. Y que tal vez fuera un proceso similar el que nos invitaba a abandonar la tierra. Que, poco a poco, íbamos recibiendo algo que provenía del exterior y, aunque asustados, acabábamos dirigiéndonos hacia ese algo desconocido, como lo fuera un día la tierra.

Ideas así de delicadas desarrollaba Lhasa al micrófono entre canción y canción, hace 4 años. Ahora, no sé. El 1 de enero pasó al lado oculto, espero que sin demasiado miedo. Sit caelum tibi levis.

Get a fucking job

enero 12, 2010

-Get a fucking job!! – me berreó aquel hombre trajeado sin parar su marcha, cuando me.

Miłość jak tlen... - Onet.pl Blog

Go, choć często nie zgadzamy się w różnych sprawach. Jest facetem, a nie chłpaczkiem któremu dupy w głowie.
   Jest 22:48 i coraz szybciej nieubłagalnie zbliża się godzina 0, w której będę musiała wstać, tłuc się obskurnym tramwajem przez pół miasta do pracy, której zupełnie nie mam ochoty wykonywać. Powiem Wam szczerze. Jestem chyba samotnikiem w tej sprawie. Nie ma to jak pracować samemu. Ale chyba się już powtarzam co do tej kwestii. Od przyszłego tygodnia więc rozpoczynam nowe poszukiwania. Szukam po prostu pracy która nie będzie kosztowała mnie skrzywienia kręgosłupa lub innej choroby zawodowej której mogę nabyć w wieku 25 lat.
spontaniczna (22:51)
1

05 stycznia 2010
Levis
   Chyba jednak Levis nie jest dla mnie odpowiednim miejscem pracy. Chyba zrezygnuję, chyba poszukam czegoś.

W kręgu gwiazd - Onet.pl Blog

Znane laski mają słabość do sportowców.
Nic dziwnego. Ci kolesie są bajecznie bogate, nie łażą za nimi hordy paparazzich, fantastycznie wyglądają i... są w doskonałej formie;-)


                                         Nicole Scherzinger i Levis Hamilton    
  Nicole i młodszy od niej o 7 lat milioner, kierowca Formuły 1        Levis Hamilton, planują zaręczyny jeszcze w te wakacje.


Kate Hudson i Alex Rodriguez  
Nowa zdobycz Kate to były facet Madonny-baseballista A-Rod. Hudson miała też romans z Lancem Armstrongiem.


Eva Longoria i Tony Parker
Eva i Tony Parker (koszykarz) pobrali się 07.07.2007. Siódemki.

miss.blog.pl versja. 2

;)Bo ja mam Eryczka a Marlenka... no wiecie... Już widać jej brzuszek. Wygląda słodko. Poza tym wróciła do Piotra który powiedział, że zaopiekuje się nią i dzieckiem. Uważam, że to słodkie tym bardziej że to prawie na pewno nie jego dziecko. No ale nie ważne :D Wakacji z Erykiem nie bede opisywać bo jak się pewnie domyslacie były NIEZIEMSKO BOSKIE.

Może powiem co kupiłam sobie w sobotę! Znó byłam na dużych zakupkach :D Powiem to co pamiętam

1. Jesienną kurteczke Esprit
2. Płaszczyk Chanel (okropnie drogi ^^)
3. Spodnie, Spodnie, Spodnie (Levis, Levis, D&G)
4. Spódnica do ziemii granatowa (taka falbaniasta, śliczna) z Cubusa :D
5. Kilka bluzeczek z h&m
6. i mnóstwo innych drobiazgów :D

Nie pamietam to bylo strasznie dawno.

No ale nie wazne ;)

Nie chce mi sie juz pisac, Eryk zrobił kolacyjke!!!

KOCHAM CIĘ MÓJ MISIACZKU =** ZAWSZE BĘDZIEMY RAZEM ERYCZKU =****

Marlenka nie przejmuj się! Wszystko będzie dobrze! Kocham Cie skarbie =*

By miss dnia 2005-09-29 o godzinie 18:46:22
skomentujesz?
Zrobiło to już (7) osóbek :)


krzysztofprendecki - Onet.pl Blog

Z ul. Mickiewicza na ul. Kościuszki. Remonty trwały całą wieczność. To tu przekonania o wyższości kapitalizmu nad socjalizmem można było nabrać w przyspieszonej lekcji ekonomii. Po jednej stronie stał sklep obuwniczy, z wystawą, na której zalegały zakurzone pudełka, z wynudzonymi ekspedientkami i tymczasowym brakiem towaru, bo jak coś wartościowego „rzucili” (bardziej Chełmek niż but) było z miejsca rozbierane. Po drugiej stronie rynku był zaś Pewex, z nastawieniem na odzież i potężna kolejką za powiewem „innego świata” – Zachodu (przebój nad przeboje jeansy Levis). Przerób był taki, że przymierzalnie nie wystarczały i panie przyglądały się nowej garderobie i okazywały swe wdzięki po okolicznych bramach, ku radości lub speszeniu okolicznych mieszkańców.

W ostatnich latach narzekaliśmy, że sporo knajpek jest bezklimatycznych, a jednym staraniem właścicieli jest wstawienie mebli i zaopatrzenie baru jakby klub był tylko skrzyżowaniem sklepu meblowego z podświetlonym kontuarem. Zrzędziliśmy też na ogródki, że nie ujednolicone kolorystycznie parasole,.

Ostry Dyżur- Emergency - Onet.pl Blog

Ostry Dyżur
Serial TV wykreowany przez Michaela Crichtona jest dramtem osadzonym w świecie medycznym oddziału intensywnej terapii w jednym ze szpitali w Chicago. Jest jednocześnie poruszającą kroniką życia i śmierci wplecioną w losy pracowników szpitala i jego pacjentów.

16 lipca 2008
Big Brother 2
 Z zabawy wykluczyliście Robercika Romano ;)
  ---------------------------------------------------------------  

Mark Greene nr.1

Doug Ross nr.2
Susan Levis nr.3
John Carter nr.4
Peter Benton nr.5

stopit blog

Stawkę minimalną oraz dobre warunki pracy, ale woli przeznaczyć zyski na reklamowanie swojej marki, odcinając się od części procesu fabrycznego wytwarzania produktów i jakiejkolwiek odpowiedzialności za pracowników którzy de facto realizują pracę zleceniową.
Robotnicy w strefach wolnego handlu nie są w stanie odłożyć choćby części wynagrodzenia za pracę. Za tak małe dochody ledwo opłacą noclegownie, najedzą się czy utrzymają rodziny. Bywa ze zatrudniane są również dzieci...
Kupując produkty takich firm jak np.: Philips, Nike, Reebok, L.A.Gear, Adidas, Gap, IBM, Disney, Levis, Wal - Mart, General Motors, przyczyniasz się do niesprawiedliwości i wyzysku.
Warto również  sprawdzać informacje odnośnie kraju w którym wytwarza się dany produkt ( jak np metka czy nalepka na sprzęcie). Znaczna ilość towarów ogólnie na polskim rynku wytwarzana jest przez półniewolniczą tanią siłę roboczą. Szczególnie na święta półki w sklepach oblegane są przez tanie chińskie produkty.
Są jeszcze inne grzechy korporacji :
Shell: http://czsz.bzzz.net/czarny/node/161  
Nestle:.