Levante real

Z lini bocznej boiska

Oceniając te dwa spotkania, w którym Real zgubił punkty, można było zauważyć przede wszystkim to, że tempo rozgrywania piłki było bardzo wolne. To właśnie żółwie tempo było widoczne nawet wtedy, gdy Blancos tracili gola z Levante, a później z Rayo.

W końcu jednak maszyna Mourinho zaskoczyła, wskoczyła na właściwe tory i nie da się ukryć tego, że duży udział w tym miała drużyna Rayo. Tak, to właśnie dzięki temu, że rywale wbili Królewskim szybko bramkę poczuli wiatr w żagle, wiarę w to, że dzisiaj można pokonać Real i to jeszcze na Bernabeu. Jednak gracze Rayo zapomnieli o tym, że Real Madryt to nie mały grzeczny chłopiec do bicia, zapomnieli także o tym, iż Real to mistrz kontrataków.
Wydawało się, że gol Cristiano Ronaldo na 1:1 w.

:: my i nasze schizy ;>       :: varjatki.blog.pl

:evil: =D
Tak jeszcze pozostając w sporcie, to powiem, że śmierdzący Madryt =P [tym razem jednak dla odmiany Atletico, a nie Real ;P ] dziś zremisował z Levante jakimś :roll: Zero - zero ;P Wiem tylko, że Jesper grał ;) Mógł zostać w tej Anglii, a nie się po Hiszpanii szlaja =P Cały długi wywiad z nim mają, ale ja nie szprecham do hiszpańsku :lol: =P Wow, nawet jakaś fota jest =D Ale i.

:::::..... Visca El Barca ! .....:::::

(Szkocja) - AC Milan (Włochy)
PSV Eindhoven (Holandia) - Arsenal Londyn (Anglia)
OSC Lille (Francja) - Manchester United (Anglia)
AS Roma (Włochy) - Olympique Lyon (Francja)
FC Barcelona (Hiszpania) - Liverpool FC (Anglia)
Real Madryt (Hiszpania) - Bayern Monachium (Niemcy)
Inter Mediolan (Włochy) - Valencia CF (Hiszpania)

Pierwsze mecze odbędą się 20 i 21 lutego, zaś rewanże 6 i 7 marca 2007 roku.
(85’ Ezquerro), Gudjohnsen, Ronaldinho

Werder: Wiese –Fritz, Naldo, Martesacker, Wome (80’ Hunt) –Frings, D.Jensen, Borowski, Diego –Almeida (71’ Klasnić), Klose

20. Levante 22 13 17 - 40

2008-01-31 Niestety "Żółte Łodzie Podwodne" uległy "Królewskim" 3:2.W 9 minucie meczu Real objoł prowadzenie po strale Robinho,krótko trwała radość piłkarzy z Madrytu ,bo już w 16 min. meczu wyrównał Giuseppe Rossi. Do przerwy niewiele działo się na "Santiago Bernabeu'. Dopiero w 53 min. meczu prowadzenie.