O czym chcesz poczytać na blogach?

Leszcze

Blog tomala72

2006-03-01 Grupa "LESZCZE Z WOŁOWA" jest profesjonalnym zespołem muzycznym zajmującym się oprawą wszelkiego rodzaju imprez takich jak: wesela, studniówki, bankiety, festyny, imprezy plenerowe i inne.

Trzyosobowy skład muzyków gwarantuje, że każde wydarzenie muzyczne i uroczystość będzie niezapomniana dla wszystkich gości. Atutami "LESZCZY są różnorodne style muzyczne, jakie zespół wykonuje, dzięki czemu doskonale spełnia oczekiwania zarówno starszej jak i młodszej publiczności. Po prostu LESZCZE grają dla wszystkich. Repertuar zespołu jest różnorodny i atrakcyjny, składający się z przebojów polskich, zagranicznych i biesiadnych. Grupa dysponuje profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym. Gramy przeważnie na Dolnym Śląsku( pochodzimy z Wołowa woj. dolnośląskie), ale jeśli zaistnieje taka potrzeba zagramy również poza granicami naszego województwa! Teraz trudno już o wolny termin w naszym kalendarzu, dlatego prosimy o szybki kontakt.

Komentarzy: 0

Plaża w kuchni

Jajka, sól, pieprz, oliwę i majonez i ucieramy na jednolitą masę.

Natkę drobno kroimy i wsypujemy do farszu, mieszamy.

Napełniamy pomidory po brzegi farszem

Tagi: pomidorowe
10:42, rapakulec831
Link
środa, 18 stycznia 2012
Leszcz zapiekany z grzybami i serem

Składniki

 • * 2 duże filety z leszcza
 • * sok z połowy dużej cytryny
 • * kilka łyżek mąki
 • * 3-4 łyżeczki papryki mielonej słodkiej.
 • * 50 dkg pieczarek polnych
 • * kawałek pora
 • * 30 dkg sera żółtego
 • * do smażenia: olej
 • masło
 • * do smaku: sos sojowy jasny
 • sos chili
 • sól

Sposób przyrządzenia

Filety podzieliłam na mniejsze kawałki usuwając przy tym większość ości - czyli wszystkie, które zauważyłam.

Sok z cytryny zmieszałam z 3 łyżkami sosu sojowego i 1 łyżką sosu chili - mieszanką skropiłam rybę - odstawiłam na bok, na czas.

!...::: Le Parkour :::... ! - Onet.pl Blog

Bo byłem chory. Nienawidze być chorym, ponieważ trzeba przepisywać zeszyty, wlóc sie po tych lekarzach. Ostatnio zajołem się ściąganiem filmów z Aresa. Ściąglem sobie Straszny film 1,2,3. Najfajniesza jest trójka czyli parodia RINGU. "you have seven days...". Jutro trzeba iść do szkoły. Znowu nauczyciele... pozdrowienia dla pani Skoczylas. <lol2> zostawie to bez komentarza."PROSZE CHODŹ DO PANI DYREKTOR!" Ale w sumie ciesze sie, że ide do szkoły bo nudze sie w domu. A w szkole to mam kolegów i kolerzanki:) Już nie chce mi sie pisać tej notki. Bo nie mam o czym napisać... :-)
Pozdrowienia dla mojego
Dla Dyrona
Dla Pakci
Dla Leszcza
Dla Grzyba
Dla Kozy
Dla Delci
Dla Ludzi z mojej klasy :)

Matek (14:03)
20 Nie no Suuper!!

04 stycznia 2006
Po Sylwestrze :)

Dostałem zaproszenie na.

Najwierniejsza partnerka z ich wilczego stada..To Dla Ciebie Aniołku..

Chcę stracić to co tak długo i z wielkim trudem odbudowywałam i to nie tylko ja, przez głupotę nie mogą zcierpieć dwie osoby, p.Tomek (kod7b)Aniołku..zdziałaj.. daj mi cieszyć się choćby najmneijszą rzeczą, dodaj mi sił..Wierzę w Ciebie..


NIe jest łatwo mówic tak, kiedy on mowi nie..


P.S. Napisała Mała Pao z oczami w rozpaczy.. (nacieszcie sie, napisałam MAŁA ! Mowcie tak do mnie , mi to już zwisa..)
Napisała Różyczka dnia 2006-02-20 20:55:44
skomentuj (3)


..
Dziś dostałam książkę od Leszcza "Nowe wyznania egzorcysty.."ale to nic w tym co chce powiedzieć. Ciekawska Pao(to nie pseudo, to moj skrot od imienia:P)zajrzała do książki odrazu, przewertowała kilka kartek..i znalazła w niej taką pocztówkę..To nie była zwykła pocztówka,choć na taką wygladała. Leszczu nawet nie wiedziała o niej.. Przeczytałam ją..czułam się tak jakbym dostała znak.. jak w Alchemiku dwa kamienie: Urim i Tumim, tak i ja dostałam znak. Słowa Pana.. skierowane własnie do mnie.. Od Czewy.. czekałam na to bardzo długo i wierzyłam że dostanę ukojenie.. w bólu.Stało się to..
Odwaga...to nic innego, jak tylko siła pozwalająca pokonać.