O czym chcesz poczytać na blogach?

Less is more

I do not have to justify the way I live my life

 

cieszę się urlopem, wracając z pracy w żłótym autecku głośniej niż głośno Less is More, śpiewałam najmocniej jak się dało, że ..znam ten stan gdy nieustannie mi brak,nienasycenie.., uchylony szyberdach, wiosna.

...

Ten festiwal... no ale jak sie dwie noce z rzedu wraca o 3-4 nad ranem i spi 8 godzin... ale warto bylo:) w piatek poszlysmy z marta na 15, ogladalysmy polskie zespoly- less is more bylo beznadziejne, przed scena ze 20 ludzi tylko a facet sie produkuje jakies miny robi pozy dziwne, i to bylo wkurwiajace- nie mowiac juz o tym ze muza mi sie nie.

fashionmagazineblog.wordpress.com

Rozmaite rozcięcia) sprawiają, że wcale tak minimalistycznie nie jest. Kolekcja została odszyta z dobrej jakości dzianin, szeleszczących poliestrów (które podszyto dzianiną) i materiału podobnego do pianki z ciekawą, wytłoczoną fakturą..Znosząc opóźnienia, zatęsknię do tego środowego, pochmurnego dnia osłodzonego watą cukrową. I chociaż hasło “Less is More” jest jeszcze bardziej sfatygowane niż słowo “minimalizm”, to muszę przyznać, że mało kto opanował tę zasadę.

karramba’s blog

Michael DeMonaco\’s blog

 • one day one snap
 • PROJEKTY KUCHNI
 • Przemek Brzozowski
 • sanpasquale
 • Sin Palabras
 • Tolika\’s Weblog
 • Uzar News
 • walldesign
 • WordPress.com News
 • Ochotę coś robić”. zresztą przyjaciół od mądrych cytatów mam wielu, bo inny powtarzał za to często “less is more”.  o proszę już 149 słów, a jak piszę wypracowanie z angielskiego to zawsze ledwo 200 wychodzi.

  W ciemność patrząc, ulatniam się.

  Boję się.


  annette 2011-03-06 11:06:59
  skomentuj (0)
  always remember

  You cannot make someone love you. All you can do is be someone who can be loved. The rest is up to them.

  No matter how much I care, some people just don’t care back.

  It takes years to build up.

  Do not make you a decent human being.

  Our background and circumstances may have influenced who we are, but we are responsible for what we do.

  Maturity has more to do with experiences you’ve had and what you’ve learned from them- and less to do with how many birthdays you’ve celebrated.

  You should never tell a child their dreams are unlikely or outlandish- nothing is more humiliating and.

  Szymon w Peru

  Big room. I find Lima very bizarre: funny buses, chaos on the roads, all the people smaller than me, the clouds covering the city all the time and prices which are more or less the same as in Poland. Anyway, I feel like a child. Everyone is taking care of me. They explain what should I do, where should I go (or rather where shouldn’t I go unless I want to be robbed), they help me by taking a taxi and.