O czym chcesz poczytać na blogach?

Leśny dwór

jaga.blog

Co wymieniliśmy pedały - zaśmiał się mój kolega mechanik. Wkurzyłam się i zagroziłam rowerowi złomowaniem, na co ten jeszcze radośniej zaskrzypiał. I tak już skrzypiał całą drogę - do Skarszewa, Dębnicy Kaszubskiej, Nadleśnictwa Leśny Dwór i spowrotem do Słupska. Bezczelny. Przy okazji zepsuły się przerzutki - rozregulowane. Tym sposobem rower zafundował sobie kolejny dzień remontu. Przybył kolega mechanik i rozebrał gnojka na części przy użyciu młotków,.

amor

Uczniowie smiali sie, radowali się, cieszyli i w ogóle nazwijcie to jak chcecie. Była to dla nich nowa przygoda czyli coś wspaniałego. Dotarli na miejsce drogą leśną pełną błota, krzaków, i Bóg wie czego tam jeszcze. Mimo tego wszyscy sie czesali (czyt. cieszyli =)! W pokojach były schizy itp. Dziewczeta z klasy F.

Siema! Dzisiaj dokładnie o godzinie 9.05 rano mam autobus który powiezie mnie na dworzec :). Razem z klasa wybieramy sie do Mrozów do ośrodka "Leśny Dwór" :). Mam nadzieje że bedzie super i w ogóle. :> Będziemy sie bawić na maxa na ogniskach, dyskotekach i w pokojach :]. Hia hia... :> Napakowałam calą.

Blog AS1029296

Wypowie to słowo:''S******Joanna''i wręczy mi świadectwo.Ale niechcę usłyszeć z ust pani:''Dowidzenia. Mam nadzieję że będziecie mnie odwiedzać''.O.To niebędzie fajne zdanie.Ja nieccę odchodzić od p.Halinki W*****.Powód jest taki że w czwartej klasie będzie mnie uczyła pani która wydaje się na bardzo straszną .Naszczęście od przyry(przyrody)będzie pani z moich mażeń.Niemówmy o szkole.Ja wyjeżdżam na kolonie nad jezioro do Mrozów ośrodek''Leśny dwór''.Piszcie komentarze jeśli jedziecie na te kolonie na 3 turnus.Tylko podajcie swój wygląd żeby na zbiórce mogłam cie ropoznać.

Gee's B.L.O.G.

Tak wyglada chyba raj..."
Kolejny tydzien wakacji stał się historią. Kolejny weekend... Piatek - Under. Skład podstawowy - ja, Madzia, Krzysiu, mój brat, Agnieszka i Śpiaca Królewna tj. Paweł. I tak troche se wyszłysmy z Madzia na dwór i poznałysmy Mateusza i Przemka. I siedzimy na ławce przed Underem, i przyszła Aga z Pawłem i moj brat. I na innch ławkach ekipa tez siedziała. A ze ławki mokre były to nie siedzielismy tak jakby sie to podobac mogło panom.Madzia i ten no... jak on miał...? Paweł chyba. Niewazne. Wazne ze odprowadzili mnie do domu. Położyłam sie spac koło 4 rano. W głowie Helikopter W Ogniu. Poduszka mi sie wwiercała w głowe ale jednak jakos zasnęłam. O 8 rano jakis jebak leśny zaczął wiercic udarówka. Mój mózg = szyba rozbita młotkiem. Ale twardo spie dalej... 14 budzi mnie kac gigant. Chwała partii nie boli, tylko suszy. Sms do Parówy - cos w desen: jesli masz litosc to daj klucze od garazu - musze sie.

Bjedrąkowo.w.paski.blog - Onet.pl Blog

Bo ogień zgasł,
Ciągle burza trwa,
Nagle feria barw i mnóstwo świec,
Ktoś na skrzypcach gra,
Gotyckie odrzwia chylą się
I skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich
W brylantowej mgle.

Zawirował z nami dwór,
Rudych włosów płomień,
Nad górami lecę, lecę z nią,
Różę trzyma w dłoni.

A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój,
Nagle ptaki budzą mnie
Tłukąc się do okien
A po nocy przychodzi dzień,
Mnie......Już tylko Ciebie mam"
07. "Ona.. chwyta mnie w locie i.. powstrzymuje czyny by, zaplatani w niebo snów, nie wypełnilismy się dniem"
08. "I love to dance when you make me dancin'.. love is inity"
09. "Niech Ci się przyśni leśny skrzat, niech Ci się przyśnię ja.. tylko zaśnij"
10. "
I could stay awake just to hear you breathing, watch you smile while you are sleeping while youre far away dreaming.."
11. "A.

Sundelleselar - Onet.pl Blog

Będzie miał do mnie  żal o to że bez słowa uciekłam z Ellesmery. Muszę mu wszystko wyjaśnić..przeprosić za ten stracony czas...
  
Aven - Najra, poczekaj tutaj . Zrobię mu niespodziankę.

Aven- Aramil!Wyjdź na dwór!,Mam dla ciebie niespodziankę !
Aramil- Aven?,Nie mamy czasu na żadne niespodzianki,dobrze wiesz po co tu jesteśmy.W każdej chwili może ktoś nas rozpoznać i na nas donieść .
Aven- Och! . Wyłaź i nie marudź! ... Z resztą ta.255 lat
Moce: lubi robić duże kule ognia,posługuję się również mieczem,umie także rzucać uroki na drugą osobę,ma także pas ochraniający ją przed truciznami.
Amulet: pierścień
Znamię: na plecach ,ognisty wąż
Rasa;Elf Leśny
Charakter: tajemnicza,opanowana,opiekuńcza,ufna(czasem za bardzo),silna,od śmierci matki bezlitosna w walce,skryta,przyjazna,piękna,zawsze chodzi z gracją,dumna,odważna.
Lubi: Ludzi którzy chętnie służą pomocą,ma słabość.

Blog maniaz

Komentarzy: 0 Letnia zmiana lecz zaraz wstawie swoją maskotkę czyli konika ale raczej w lecie 2011-08-01 Więc postanowiłam że mój bloog raczej będzie bardziej leśny i zielony !
Tak zostanie na jakiś czas. Co o tym myślicie bo , mi szczerze się podoba perspektywa lasu.

Wczoraj byłam na koniach w Paruszkach nie zbyt mi się podobało to znaczy jezdzić było fajno , ale pani nie zbyt mi przypadła do gustu , a i prawdopodobnie na jakiś czas zmieniam stajnie .Więc , albo będę jezdzić do Śmiłowa , bo wyczytałam że fajna stajnia tam się mieści.Albo pod Czciankę.Ale , chyba wybiorę Śmiłowo... Tq znaczy to jest.