O czym chcesz poczytać na blogach?

Leśniczówka

Fotożary Blog

w dniu 28 Kwiecień 2011

Leśniczówka Kosobudki to jedno z piękniejszych miejsc w woj. lubuskim. Oddalona od Torzymia o około 10km w lesie z dala od dróg i miast. Przez leśniczówkę przepływa rzeczka Pliszka, która wije się przez lasy swym korytem niczym pełznący wąż. Pięknie tu jest i spokojnie, można odpocząć psychicznie i fizycznie, choć to drugie będzie trudne ze względu na chęć zwiedzania.

 • Moja kolej – moje miasta
 • Niezwykłe samochody
 • Tomasz Czech Photography
 • Zachwyty panny Natalii
 • ZOOPARK
 • Żary i okolice

Najpopularniejsze wpisy

 • Spacer Aleją Wojska Polskiego (3)
 • Zbliżenia
 • Cult Style 2011
 • Na budowie Tesco
 • Tesco na Dekorze
 • Dekora
 • Park Mużakowski (2)
 • Leśniczówka Kosobudki
 • Zlot samochodów Cult Style Rothenburg 24.04.2010

jeleniogórski klub kolarski - Onet.pl Blog

Starosta – pan Piotr Mówiński.

 Dzień 26 sierpnia – Gmina Cekcyn przyjazd do Leśniczówki Jelenia Góra, spotkanie z leśniczym i jego rodziną, przy kawie.Nasze spotkanie i rozmowa dotyczyła głównie objechania Polski szlakiem wsi i leśniczówek Jelenia Góra. Tutaj uzyskałem pieczątkę imienną do dziennika podróży z napisem Leśniczówka

Jelenia Góra oraz propozycję noclegu, z której skorzystałem. Na zakończenie spotkania zrobiłem wspólne zdjęcie z rodziną leśniczego oraz otrzymałem ponowne zaproszenie w przyszłym roku, wraz z grupą rowerzystów do Leśniczówki.

 

powiem-wam-cos.blog


Mały: Właśnie. Nie stawiaj sobie zadań, których i tak nie wykonasz :)

Na wiosce same katastrofy. Najpierw kura sąsiada zginęła z ręki taty psychopaty (mojego, niestety). Jak stwierdził, „kij mu z ręki wyleciał i kurę trafił, totalnie wbrew jego woli”. A co do samej kury, to jak się wybiera grzebanie w ziemi w okolicach mało zrównoważonych ludzi, to się potem tak ma. Trzeba myśleć :P
Cholernie mi żal tej kury :/
Poza tym leśniczówka się spaliła. A my chcieliśmy to podziwiać. I się widokiem rozkoszować. No co, Neron też podobno się cieszył, że sobie mógł popatrzeć na płonący Rzym :P (gwoli wyjaśnienia – leśniczówka od dawna była niezamieszkana i przeznaczona do rozbiórki). Do akcji wkroczyła zawsze zwarta i gotowa (i zawsze pijana, a jakże) OSP.

"Phi, ide oglądać gwiazdy."

skomentuj (8)

Ohne.

WYMIARKI Bory Dolnośląskie Turystyka Rowerowa Leszek - bloog.pl

styczeń 2008r Jesień Mirek na szlaku Francja .
Kier Dąbrowa Łuz.Potok >
kier Sanice Jazda była niemożliwa. Na szlaku Dewizówka Silno Małe Park Iłowa WYMIARKI . WYMIARKI Parafia Witoszyn D. Gmina Wymiarki Herb Wymiarki wiatrak Holender Witoszyn D. Pieczęć Parafi św. Michała Witoszyn D. Góra Czarownic Lutynka-Wymiarki Mateusz w Wieży GŁ.Przewóz Stado Jeleni Wymiarki był sobie DOM??? Kier. Przewóz Szlak Zielony Spalona Leśniczówka. Piwo od Martina Niemcy Wymiarki Strzelecka-szkoda zabytek i do rozbiórki poszedł. Epitafia Podrosche Cmentarz . . Martin Mateusz Podrosche. Przewóz Wieża Głodowa Park Przewóz. + Mamo.... Nie wiem co ze sobą począć Tak późno się wszystko rozumie Chciałabym , byś tu znowu była Lecz sprawić tego nie umiem. Mogę teraz tylko wierzyć Że jest niebo i Ty tam będziesz Lecz i tak ,tego nie rozumiem I wypatruję Ciebie wszędzie. Chcę Mamo byś wiedziała.

OPOWIADANIA - Onet.pl Blog

moje ostatnie posty
 • Lalka (Stephen King; 04.01.2012)
 • Leśniczówka (Stephen King; 23.12.2011)

Siedzieli w dużym pokoju. Było ich czworo. Tomek, Kasia, Karolina i Michał. Trojka rodzeństwa mieszkająca w starej leśniczówce. Mama - Małgorzata i tata - Andrzej siedzieli w kuchni przyrządzając kolacje. Dom był położony w głębi dużego lasu. Do najbliższej wioski jechało się jakieś czterdzieści piec minut. Droga była niewygodna, a w.

Sierpniowy Kot - bloog.pl

Pana, z kompleksem na punkcie naszego premiera, władzy w ogólności, a wszczególności na punkcie niemców. Nie fajnie się z nim jechało - był irytujący do granić naszej wytrzymałości.) Jechaliśmy samochodem jeszcze pół godziny za miejscowość Koronowo, za wioskę, za osadę... Dosłownie na koniec świata. Na mapie od nawigacji satelitarnej wyglądało to tak - wielka niebieska plama (jezioro) z małym zielonym cypelkiem wcinającym się do jej wnętrza, a na tym cypelku leśniczówka! Cudownie!

Leśniczówka - absolutnie wspaniała! Trzy 4-osobowe pokoje z łazienkami. Każdy urządzony w innym klimacie. Kolorowo, pachworkowo, makatkowo... Na ścianach drzeworyty autorstwa zaprzyjaźnionego z leśniczym, artysty-myśliwego. Poroże jelenia obwieszone lampkami choinkowymi, no i kominek...Zaczęliśmy się bawić około 19tej, a skończyliśmy (ja i Marcin) około 3 nad ranem. (Padałam z nóg, w końcu miałam ranną pobudkę.