O czym chcesz poczytać na blogach?

Leśna przygoda

Tylko dla dziewczyn - bloog.pl

To ją wydam. Tutaj wklejam mały fragment. Żebyście powiedzieli co myślicie. 

Wyszłam z domu i ruszyłam w drogę. Gdy się obejrzałam, Debby już nie było. Coś zaszeleściło w krzakach za mną. Trochę się przestraszyłam, ale gdy odwróciłam głowę nic tam nie było. Słyszałam sapanie i kroki. Za każdym razem, gdy odwracałam głowę,.

Nie polecam:

Pet Party. Może to lubice, ale po pewnym czasie się nudzi. A poza tym czy warto grać w taką grę, w którą już nikt nie gra? PP stało się niemodne.

Leśna przygoda. Wchodzicie jest wszystko super, świetnie. Nudzi się po dwóch dniach. Codziennie trzeba wyrywać chwasty, których nie wyrwiemy bez energii. Energii nie mamy bez.

SURVIVAL - blog poświęcony sztuce przetrwania - Onet.pl Blog

Przed oczami. Chwilami je zamykałem, biegnąc na ślepo, na wyczucie...
W pewnym momencie usłyszałem z tyłu krzyk kolegi "źle, w lewo! Ona mówi że z powrotem i w lewo!". Spojrzałem na lewo. Kawałek niżej, trochę mniej stromo, biegła zboczem niewyraźna droga/ścieżka leśna. "Drogą?" zapytałem. Po chwili odkrzyknęli mi, że tak. Na przełaj przeciąłem kawałek zarośniętego zbocza i biegłem dalej drogą. Po chwili za sobą usłyszałem krzyk kolegi (biegł teraz razem z dziewczyną niedaleko za mną) "w jakimś ogrodzeniu! po prawej!".
Jedno czy dwa zdania, które przypominają całą powiązaną sytuację i pozwalają teraz, z tego, co jest w głowie i tych skrawków tekstu stworzyć jakiś obraz obozu. Czym wkrótce się zajmę.
Jest jeszcze jedna... niecodzienna... przygoda do opisania szczegółowo. Pojawi się jako oddzielny wpis w dziale "relacje".

Wakacje dobiegają powoli (powoli, powtarzam) końca, a ja czuję się jakbym przesiadywał jesienio-wiosnę w ciepłym domu. Z tym, że nie czuć ani nadchodzącej zimy, ani nadchodzącego.

Herd of Forest Spirits - Onet.pl Blog

 

 »» Regulamin Stada
 »» Hierarchia
 »» Nagrody i kary
 »» Opowiadanie Stadne
 »» Leśna Polana (główny czat)
 »» Polana w Sercu Gęstego Lasu (czat.
Lbem, Meledeine krecaca sie u jej stop powtorzyla gest siostry. Wszyscy ozyli slyszac owa sygestie, byc moze nie byla ona wlasciwa, ale byla bardzo prawdopodobna.
~
Od tamtej chwili czas mijal jak z bicza strzelil. Cale stado wspolpracowalo w przygotowaniu ekipy ratowniczej. Po krotkiej naradzie jednomyslnie ustalono, ze w jej sklad powinni wchodzic Siwa, jako, ze wiedziala najwiecej o owej grupce ludzi no i byla szpiegiem, Scytthe jako medyk, nie mogli byc przeciez pewni tego w jakim stanie zastana Pirit, oraz Neko, ktory.

Dolina gwiazd - Onet.pl Blog

O autorce
Mam na imię Marta i jestem dwunastolatką. Opowiadanie "Dolina gwiazd" to już nie moja pierwsza przygoda z pisaniem. Wcześniej tworzyłam też wiersze, opowiadania i książki. Jestem.

Wychodzili opaleni ludzie. Nieliczni turyści wracali do hoteli, pensjonatów i obozowisk. Sezon turystyczny już minął.

Eleonora minęła stoiska z pamiątkami i słodyczami. Przyjrzała się lasowi, gdzie w dole, wśród skał, płynął chłodny strumień. Świeża, leśna woń uspokoiła dziewczynę. Nastolatka już zdążyła zjeść obiad w restauracji i zwiedzić miasto. Od godziny rozglądała sie za ośrodkiem, w którym mogłaby nocować. Przysiadła zmęczona na ławce. Zdała sobie sprawę, że zapomniała o zakwaterowaniu. Była.