O czym chcesz poczytać na blogach?

Lepsza szkoła

A-licta blog

Czy ktoś był na tyle wytrwały, żeby do tej pory sprawdzać, czy jest na moim blogu coś nowego. Pewnie nawet ja bym tu nie zaglądał, gdyby nie to, że mam tu prawie wszystkie linki do stron, które odwiedzam.
      A tymczasem zaczęła się szkoła. Nie będę już nawet narzekał, przynajmniej na razie - i tak nie mam nic innego do roboty, więc już chyba lepsza szkoła niż nic. Szkoła mobilizuje do działania, podsuwa zadania i problemy do rozwiązania. Niestety zaraz potem zanudza na śmierć godziną wosu i historii. Toteż uważam, że powinna wyglądać zupełnie inaczej. Szkoła to nie powinno być miejsce, do.

Sad angel book...

Spać o 1 i dzisiaj nastąpił punkt kulimnacyjny mojej złości GDYŻ poszłyśmy złożyć dzisiaj z Tuyetą papiery do VIII L.O. (okazało się że mam 81 pkt z egzaminu z czego jestem bardzo dumna i postanowiłam że złoże do jakiejś dobrej szkoły)ale to jest szkoła drugiego wyboru, a szkołą pierwszego wyboru jest IV, więc bardzo sympatyczna pani wicedyrektor która przyjmowała podania totalnie za to nas zjebała mówiąc że VIII to jest lepsza szkoła od IV więc dlaczego na 2 miejscu i Tuyecie powiedziała że wogóle nie potrzebnie przyszła bo i tak się tu nie dostanie i zmarnowała sobie podanie a mi jeszcze strzeliła bulwersa że mam samo podanie (nie wiem na co ona liczyła chyba że będę miała.

Pink girl - bloog.pl

:D Jutro też nie idę do szkoły. A w piątek były dni otwarte w bielanach! Tak koszmarnie na pokaz! Jakieś przedstawienia, zajęcia, filmy - szmery bajery !!! żal. To tylko tak na pokaz. Bo jak w sobotę byłam w 23, to jakoś tak nie było, a wszyscy wiedzą, że to lepsza szkoła! Tylko pokaz talentów, i zwiedzanie szkoły. Trwało dłużej jak w bielanach (tzn ja i tak byłam krócej), i lepiej było. A ten cały Daniel, kolega z Karoo klasy, chłopak Ka$ki, to .. on kiedyś był ładny. Teraz ... gash ! Wolę nie mówić. Tzn nadal.

Fallen Angel...

Tak to już jest...

"Do tych nalezy dzień jutrzejszy co nowych pragna zdobyczy" A.Asnyk

No bo tak to juz jest...jeden etap sie kończy a drugi zaczyna, nadchodzi kres przyzwyczajeń, powstaja zmiany, częstokroć na lepsze...Szkoła średnia=>etap zamknięty...zobaczymy co będzie dalej. Jednak tęsknota zostaje...za beztroską, znajomymi, ogółem za tym co wiązało żywocik przez cztery lata nauki w LO...cóz zrobic...przechowywać wspomnienia...o tym jak było, o tym ż ebyło.

No Roads left but one...

Mi 3 z historii (to nie jest tragedia, ale biorąc pod uwagę, że powinnam mieć jak najwięcej punktów za oceny na koniec, do liceum i te sprawy), ale muszę to poprawić na 4... dobrze by było mieć 5 na konic, bo średnia w górę, więcej punktów na świadectwie, lepsza szkoła... no więc podchodzę do babki, a ta mi mówi, że muszę zaliczyć cały semestr w takim razie (bo z dwóch sprawdzianów miałam 3, z jednego 2 i z jednego 5, ale to tylko dlatego, że miałam pytania i nawet nie wiem czy wpisała te oceny, bo sie na wszystkich.

Happy Biała Friends ....

Wlasnej 15-letniej córce:)bylo spoko...:). Po lekko chwiejnym powrocie do mieszkanaka na 4 pietrze...umylem sie i probowalem zasnąc. Natepnego dnia nastepna impreza... Tym razem bez udzialu osob doroslych;p;p, ale za to w tak zajebistym miejscu, ze trudno znalezc lepsze(szkoła angielskiego w postaci duzego domku z ogrodkiem, altanką i pobliskim sklepem wielobranzowym....:) na przedmiesciach lublina...). Moze lepiej nie bede pisal co tam robilem i ile pilem bo to malo wazne...Napisze tylko, ze gonily nas dresy i, ze sobie uszkodzilem.