O czym chcesz poczytać na blogach?

Leprechaun 6

jacqueline | e-blogi.pl

tupack
klęska organizacyjna 2011-04-27Moja matka o 6:08 wpada zdenerwowana do mojego pokoju i oznajmia: spóźnisz się na pociąg, miałaś wstać osiem minut temu! Myślę, że tym samym budzi nie tylko mnie, ale również wszystkie nasze koty, psa i sąsiadów (ojciec śpi,.

Zderzeniu dwóch atomów o odpowiedniej energii aktywacji.Jakiś czas temu miałam sen. Sen o tym co znajduje się na końcu tęczy. I wcale nie było tam wielkiego garnka pełnego złota, którego pilnował legendarny Leprechaun, a jedynie zielona trawa, kropelki rosy i dużo, dużo słońca. I teraz po jakimś czasie myślę, że coś jeszcze... Lubie myśleć że szczęście w najczystszej postaci.

Skomentuj [1]

Absurdus vulgaris - Raul Duke

Słowiańska fantazja
Słowianie to ludzie z fantazją, a gdy w grę wchodzi wódka to słowiańska fantazja przechodzi najśmielsze ludzkie wyobrażenia. Dowiódł tego pewien rosyjski żołnierz z Uralu, który postanowił wyskoczyć do sklepu po wódkę samobieżnym działem przeciwlotniczym.
Więcej »

10:36, raul_duke , Absurdus vulgaris
Link Dodaj komentarz.
Swoich przebywających na emigracji rodziców. Odtrącony przez miejscową ludność, niepotrafiący natknąć się na ślad rodziców wskutek braku ich adresu i nieznajomości języka angielskiego, chłopiec schronienie odnajduje w lesie. Poznaje Leprechaun'a irlandzkiego skrzata o paskudnie trudnym charakterze, który po zdarciu z niego ostatnich oszczędności oraz wyłudzeniu kilku przemyconych z Polski butelek piwa i paczek papierosów, zgodził się ugościć go i pilnie strzec.

Żaden dzień sie nie powtórzy,nie ma dwóch podobnych nocy..dwóch tych samych posałunków...jednakowych spojrzeń w oczy

And breathe on my neck

I don't care, I swear
I'm too thru with you I am
You don't mean nothing to me
So go ahead and be with your friend

Free as a bird, yeah, yeah
To catch me is to catch a leprechaun
Hold on to your rabbit's foot (...)
Catch a four leaf clover

Massive Attack Horace Andy

"(...)don't be ashamed
to open your heart and pray
say what your soul sings to u
.
Stanisław Jerzy Lec

"Koncert miał dziwnie nieskładne brzmienie:
wpierw grały zmysły, potem sumienie."

Jan Izydor SztaudyngerKomentuj (0)


30.07.2008 :: 16:18
"Jedz mniej, bramy raju są wąskie"
Archibald Joseph Cronin

"Pomidory i oregano czynią potrawę włoską, wino i estragon – francuską. Kwaśna śmietana zamienia ją w potrawę rosyjską, a cytryna i.

SMOCZA BIBLIOTEKA

  (2) komentarzy
 • 1932 - Robert E. Howard - Conan Barbarzyńca

  Robert Ervin Howard

  Conan Barbarzyńca – opowiadania (1932 – 1936, 1967)
  Godzina Smoka (1935)

  Surowe czasy, surowy klimat, surowa powieść. Miłośnik fantasy nie znajdzie tu smoków (chociaż pewno gdzieś w tle przemknie jakieś grendelowe potomstwo), spotkać może za to ducha Beowulfa albo Eddy. Gdzieś tam, na końcu tęczy, zasiądzie Leprechaun z garncem złota albo któryś z Tuatha De Danaan. Miesza tu bowiem Autor mity Wysp Brytyjskich i Skandynawii wraz z historią tych ziem tuż przed powstaniem Anglii. W przeciwieństwie do Słowian Celtowie i Germanie zachowali swoje.