O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Leopard

milenaaga

Sobie nawzajem może
zniknąć, mogą ponowniepowrócić do siebie i cieszyć się ich
wspólnąmiłoścą. 
Marichuy mówi że ona ma Blancęi pyta się go czy byłby gotowy pozostawić ją dla Marichuy, tennie wie co odpowiedzieć. Marichy
mówi Ojcu Anselmo żenie jest w stanie zaakceptować swojej matki, i mówi
że wieże jej matką jest Cecilia, Ojciec Anselmo jest zaskoczony. 
Leopardo
leży w domu i pije nagleczuje że ktoś go pieści. Okazuje się że to
Ivette go całuje imówi że nie może się bez niego obyć. Leopardo nie wie
corobić. 
ODCINEK 102 Juan
Miguel rozmawia z Rocio, nagleprzybywa Leopard który ich pozdrawia. JM
pyta się gdziespędził noc Leopardo, na to on odpowiada że jest
szczęśliwy boLily jest w domu, co wywołuje zdziwnienie u Rocio i
zazdrość uJuana Miguela. 
Cecilia ma dziecko Marichuy wramionach, cieszy sie że jest babcią. Candelaria pod nieobecność Marichuyopiekuje się chorym dzieckiem. Nagle Juan Miguel staje w drzwiach. Candelaria jest.

Dobry skre˛t repreze˛t:


/Sznoo e Leo e proijekt/ 22:57:07 2003-08-04
skomentuj (18)


NA KAZDY TEMAT
- Ty, a zobacz jaka tamta fajna! - Leo nieznacznie kiwnął głową, co przez postronnych mogło zostać odebrane jako element tańca, w którym nieustannie znajdowała się, nie zważając na ograniczenia, reszta Leopoldowego ciała. - Wybieram branke numer trzy! - taniec niespodziewanie się zakończył, Leo dynamicznie wstał od stolika i poszedł w określonym kierunku.
...minęło 15 minut...
- Zonk! - uśmiechnął się Leo siadając przy stoliku.


:)
/Sznoo e Leo e proijekt/.Muszę anulować...

sznurek: dlaczego???

leo: dowieziona z Warszawy, nie liczy się! :)


/Sznoo e Leo e proijekt/ 18:08:15 2003-08-20
skomentuj (15)
ZOSTAŁEM NA CZATACH
Podniecająca!: Mrau...
Leopard: mhm
Leopard: Bardzo podniecajaca?
Podniecająca!: Tak Kotku, chcesz sprawdzic?
Leopard: pewnie pewnie
Podniecająca!: Siedze teraz zupelnie naga i mysle o Tobie...
Leopard: Nie no, zaczyna się calkiem fajnie...
Podniecająca!: Poczekaj chwilke,.

80PIH’s blog

Na temat zamiarów Apple co do rynku netbooków/tabletów. Niektórzy twierdzą, że firma zamierza wprowadzić na rynek urządzenie bardzo przypominające iPhone’a.

Urządzenie miało by być jednak dużo większe od wspomnianego telefonu, posiadać 10″ touchscreen, być dedykowane grom oraz “spinać” wszystkie inne urządzenia Apple znajdujące sie w zasięgu Wi-Fi. Krążyły również plotki o pewnym anonimowym analityku, który wspomniane urządzenie rzekomo widział w akcji.
Minęło kilka tygodni i na pewnym francuskim blogu pojawiły się bardzo ineteresujące zdjęcia. Hmm czyżby OS Leopard miałby być systemem operacyjnym? Przecież widoczna na ekranie grafika – jak słusznie zauważył engadget – jest niczym innym jak ekran powitalny procesu instalacji OS Leopard.

Wędrując przez życie... - Onet.pl Blog

Nie wybaczą i z diabelnie dobrą pamięcią rzucą wam w twarz dawne przewiny.

ZDROWIE: "Huzarskie zdrowie". Te kobiety o nieco męskiej sylwetce są siłami natury, nie ulegającymi ani zmęczeniu, ani chorobie. Nie potrafią się zatrzymać, nieraz przekraczają granice rozsądku. Słabe punkty: wątroba, narządy rodne.

ZMYSŁOWOŚĆ: Ten typ charakteru zrobiłby wszyst­ko, aby nigdy nie było mowy o zwierzęcych popędach. Życie seksualne jest dla nich tematem tabu, zwłaszcza że bardzo nie lubią mówić o swoich intymnych spra­wach.

DYNAMIZM: " Ta, co atakuje". Cóż więcej można powiedzieć o tych niezrównanie zwinnych leopardach o ludobójczych pazurach?

TOWARZYSKOŚĆ: Przejawia się tylko wówczas, gdy wiąże się z zawodem bądź przekonaniami politycz­nymi, religijnymi czy literackimi.

PODSUMOWANIE: To kobiety-władczynie, pragną­ce zrobić z innych niewolników - czy to będą rodzice, przyjaciele czy pracownicy... nie mówiąc o mężu i dzieciach!

źródlo:www.imiennik.pl

 

Zastanawiam się, jak to z tymi imionami jest. Czy czlowiek "dopasowuje się" do wlasnego imienia? A może przy wyborze imienia coś rodzicami kieruje, jakaś tajemna sila? Z powyższym opisem zgadzam się prawie.

TechBlog

To jeszcze z możliwością wygrania nagród.
Dla tych z Was, którzy nie słyszeli i tym przedsięwzięciu, to krótko opiszę jak było w tym roku.
Do sieci LAN wpięto 3 komputery, każdy pod kontrolą innego systemu operacyjnego, a konkretnie to Windows Vista SP1, Mac OS X 10.5.2. Leopard oraz Ubuntu Linux 7.10. Konkurs podzielono na trzy etapy, w których w pierwszym można atakować komputery zdalnie, czyli bez fizycznego ostępu do komputera, w następnym etapie można usiąść przy wybranym komputerze, ale nie wolno instalować dodatkowych aplikacji, a w trzecim to już wolna amerykanka, czyli wszystkie chwyty dozwolone.
Pierwszy padł Leopard. Cała akcja trwała podobno 30 sekund, co wskazuje na to, że haker był po prostu już przygotowany i tylko on znał lukę w przeglądarce Safari, którą wykorzystał do przejęcia kontroli nad notebook’iem. Generalnie nie świadczy to o niczym, tylko udowadnia, że dzisiaj już nie ma aplikacji bez błędów. Pozostałe komputery przetrwały. Dopiero ostatniego dnia padł komputer z zainstalowanym Windows’em Vista, co jest kolejnym dowodem na to, że system ten nie jest bezpieczny do użytku domowego, no bo przecież w domu instaluje się różne aplikacje, z których niektóre mogą być potencjalnym zagrożeniem. Zresztą powiedzmy sobie.

austrowegry

– jedynie w biedniejszych gospodarstwach. Przeciętna długość życia koni wynosi 25-30 lat.

Umaszczenia koni

Konie charakteryzują się wielką różnorodnością umaszczeń, które w większości przypadków nie jest cechą rasową. Wyjątkami od tej reguły są rasy: haflinger (umaszczenie kasztanowate z konopiastą grzywą i ogonem), appaloosa (umaszczenie tarantowate), konik polski (umaszczenie myszate), palomino (umaszczenie izabelowate), fiording (umaszczenie bułane) oraz koń fryzyjski (umaszczenie kare, jedyną możliwą odmianą jest mała gwiazdka na czole), albino (umaszczenie białe).

Appaloosa należą do koni o maści leopard. Są to wszystkie ubarwienia koni, na których widać kropki. Jednym z rzadszych rodzajów leopard jest snowflake, jasne kropki na ciemnej powierzchni.

Ciekawe kolory sierści charakteryzują także Quarter horse, m.in. buckskin: sierść beżowa, grzywa ciemna, paint indiana: nieregularne plamy różnych kolorów. Istnieje też silver dapple: czekoladowo-szara sierść z srebrną grzywą i ogonem.

Wszystko o pazurkach, czyli zdobienia i nie tylko :) - Onet.pl Blog


26 stycznia 2009
Just Stickers
Witam!

Na początek zrobiłam trochę porządek ze zdobieniami, a mianowicie dodałam na blogu nowy folder z samymi zdobieniami gdzie występuje french teraz jest bardziej przejżyste  


No i dodaje nowe "zdobienie" jeśli można tak to nazwać   Wypiłowalam pazurki żeby były równe i skrociłam dość spora ilość, bo już mi przeszkadzały    Pomalowałam mgiełką i nakleiłam naklejki- nie zamieszczam wykonania, bo po co  

 

I jak wam się podoba ???
aurelia3 (14:42)
5 No no, oby tak dalej :-P

22 stycznia 2009
Leopard Dots

Leopard 2

Stardoll.. :-) - Onet.pl Blog


KLIK

Szkielet ryby :) hi hi
jest za 2 sd i nie tylko dla ss  :)

KLIK
(link udostępniła Ruth-Sechmet )


Męskie ciuszki i nie tylko\
Męske HOLA KLIK
Męskie Leopard KLIK
Męskie RIO
Notce) o Covergirl.
No właśnie!- Niekiedy bywają chłopaki "CoverGIRL" .Nie myślicie,że Adminowie popełniają błąd? Chłopak to chłopak.Dziewczyna to dziewczyna, zatem jak jest dziewczyna to ok spoko może być "CoverGirl", ale chłopak? Powinno być "Coverboy".Kto się ze mną zgadza??? :))

Wpis MeDoll
2 nieźle!coraz więcej i więcej..

17 lutego 2010
Chcemy być CG!

Rasowe Pupilki :)

2008-07-04

Skomentujesz?: 0 2008-07-04 CATAHOULA LEOPARD DOG

(Nie zarejestrowano w FCI)
Popularność (w Polsce): Rasa unikalna
Wysokość w kłębie (cm):
Wyjaśnij 50 do 67
Masa ciała (kg): 20 do 44
Może mieszkać w: Dom z wybiegiem
Gubienie włosa: Przeciętnie
Wymagane strzyżenie: Nie wymaga
Pies tej rasy powinien być czesany 2 razy w tygodniu, po 10 minut.
Aktywność w domu: Bardzo aktywny
Wymaga codziennie spaceru przez: 60 minut
Przeciętna cena szczenięcia: 2000 złotych
Koszt utrzymania:
Wyjaśnij 210 złotych miesięcznie
Stopien posłuszeństwa: Niskie
Szybkość uczenia się: Szybko
Stopień dominacji: Dominujący
Pies tej rasy ma dość siły i chęci, by być bardzo dobrym obrońcą
Przeciętna długość życia (w latach): 12
Czy można pozwolić na zabawę z małymi dziećmi:.