O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Leon

Wymiary część I - Onet.pl Blog

Życiu. Dowiedziały się, że istnieją rzeczy, stworzenia i światy, o których do tej pory mogły tylko słyszeć w bajkach. A teraz właśnie znajdowały się w takiej bajce. W lesie, w środku 7 Wymiaru, Doliny Światła.

  

__________
Dzięki za komentarz ~kalka96
czekałyśmy z dodaniem NN aż ktoś skomentuje :D
Pozdrawiamy!
I życzymy wspaniałych wakacji
wszystkim czytelnikom! :)
A & A & L :D
~alex
6 Łuu, szaleni!

27 czerwca 2011
Rozdział 3 - Leony i Alice

Blog Zbuntowani-RBD

Ma pretensje do żony, że jest zbyt surowa dla uczniów. Colucci zaczyna martwić się o Mię, gdy Miguel informuje go, że zawód miłosny jego córki odbija się negatywnie na jej zdrowiu. Zaniepokojony Tomas opowiada Madariadze o planie Diega dotyczącym porwania.
Odcinek 49
Tomas mówi Madariadze, że osobą, która ma pomóc Diegowi, jest ochroniarz jego ojca. Nauczyciel opowiada o wszystkim Leonowi. Ten udaremnia plany syna i posyła ochroniarza do więzienia. Madariaga zarzuca Diegowi, że z powodu jego głupoty niewinny człowiek trafił za kratki. Mówi chłopakowi, że staje się podobny do ojca. Radzi mu, żeby walczył o to, aby być porządnym człowiekiem. Tomas przyznaje się przyjacielowi, że zdradził jego plany. Tłumaczy Diegowi, że zrobił to dla jego dobra. Chłopak dziękuje zaskoczonemu Tomasowi.
Odcinek 50

,,Miłość jak powietrze" - Onet.pl Blog

 

3.Christopher Uckerman es Diego Bustamante - Ma dwójkę rodzeństwa Miguela i Lupe.Z nimi chodzi do jednej klasy wraz z Robertą i Mią oczywiście.Od dawna podoba mu się Roberta lecz nie wiem jak do niej podejść i zawsze się kłócą.Jego rodzice to sławny polityk i modelka.

 

 

  

 

4. Alfonso Herrera es Miguel Bustamante - Jest bratem Diega,ale ma tyle samo lat ,bo Leon zrobił "skok w boku" ,wtegy gdy jego żona była w ciąży.Od jakiegoś czasu podoba mu się Mia.Chciałbym z nia chodzić.Jest bardziej posłuszny ojcu niż jego brat lecz umnie mu się też postawić.

 

  

 

5.Maite Peronni es Lupe Bustamante - to właśnie siostra Diega i Miguela.Ma 16 lat jest od nich młodsza o rok(jak już wspomniałam) za to bardzo inteligentna.Z całego rodzeństwa to ona się najlepiej uczy i jest.

"My performance is easy... I am a god of romance..." - Onet.pl Blog

Bawieniu się na całego w nocnych klubach (tu nie potrzeba komentarza - wystarczy, że ja i Leo wracaliśmy po cichu do domu dobrze po czwartej nad ranem).

Ale może w tej kwestii opisywania całego wyjazdu się jeszcze rozmyślę...

 

 

20 sierpnia

Po południu nic ciekawego się nie wydarzyło. Właściwie nie wiem, co działo się rano, bo smacznie odsypiałem noc. Obudzili (w domyśle: ciocia Istar) mnie dopiero na obiad. Zresztą, Leona tak samo. Byliśmy padnięci, bo po piątej rano wróciliśmy z jakiegoś świetnego klubu. A rodzice Leona spali głęboko z przeświadczeniem, że my całą noc nigdzie się z domu nie ruszaliśmy. Ale nieważne - taki tam detal...

Wieczorem poszedłem sobie na długi spacer ulicami Osaki. To miasto wieczorem wygląda rewelacyjnie! Usiadłem przy jakiejś fontannie, ale chwilę potem, niestety, musiałem uciekać, gdyż na horyzoncie pojawiła się bardzo zakochana para. Ale nie zwiałem tylko dlatego, że ich zobaczyłem. Zresztą: co oni mogliby MI.

Psy

Słówko o mnie
Zobacz mój profil
Notki
2007-02-11
2007-02-11
2007-02-11

Nowe spojrzenie - Onet.pl Blog

Życia społecznego to nasza codzienność. Kobiety dzisiaj nie tylko dorównują facetom w takich dziedzinach jak pijaństwo i zdrady małżeńskie, ale w wielu przypadkach nas prześcigają dokładając typową babską zawziętość. Można by pewnie przytoczyć jeszcze parę przykładów, w których osiągnięto parytet, a nawet go mocno przekroczono. Nasuwa mi się pytanie czy wszędzie tam jest lepiej skoro panie nie są tam już w mniejszości?

Druga strona medalu - Dlaczego panie nie chcą nam dorównać chociażby w długości koniecznego życia zawodowego i oburzają się jak jest mowa o zrównaniu wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn? Skoro tak bardzo chcą po równo niech zrezygnują ze swoich przywilejów i nie oczekują od mężczyzn szczególnego traktowania, nie wyłączając błahych sytuacji typu uprzejmości ustąpienia miejsca w tramwaju itp. Jak po równo to po równo. Tu też można by pewnie dalej dopisywać przykłady dziedzin uprzywilejowania kobiet, w których panie nie oddadzą swoich pozycji.

Czym więc jest ten parytet? Zgodnie z definicją równym udziałem, czy też zgodnie z kobiecą logiką szukaniem własnych interesów?

leon

Leon zawodowiec

Keep smiling!

Tam kinkiety,
bibeloty, omlety, berety, tapety w planety,
wentyle, lunety, motyle, rolety w monety,
tony, balony, galony, fotony, parapety i torpedy,
kwantowe, wiersze, msze, szepty, mgławice widzę
głowicę atomowe, flety, talony, naloty bombowe,
Zawodowiec Leon,
potem spowiedź,
ksiądz powie po słowie i znowu na głowie...
neon, tron prąd,
kąt, plon sto ton, grom kąt, swąd rąk,
szpon ukłon dzwon zgon no to czarna odzież..
toszto sztafeta myśli slini im umysły
Hiperkonsumpcja nie.

O mnie samej...

- ogląda kreskówki, a gdy nikt nie patrzy, biega w damskich ciuszkach.
Albert - uroczy i śmieszny, ale niestety pedał.
Aleksander - ładnie i mądrze mówi, łasy na łapówki.
Alfons - imię instytucja, niedomyty, ulizany krętacz.
Alfred - zawodowiec w dziedzinie masturbacji.
Alojzy - oślizgły typ, pewnie zoofil.
Ambroży - samotnik z brodą, miejscowe dziwadło.
Andrzej - wie co w życiu najlepsze, jada wieprzmaki, chodzi jak gej.
Anatol - od urodzenia łysy i w pinglach, szuja.
Antoni -.Złotówa, zamulacz.
Krzysztof - równy chłop, żłopie piwsko hektolitrami i kradnie w delikatesach.
Ksawery - słucha muzyki poważnej, lubi skórzane ciuszki, zboczeniec.

L
Lech - wąsaty buc, często wędkuje, lubi strzelić minetę.
Leon - pedał, zwykle łysy, ćpun i chuligan, nie podciera tyłka.
Leonard - wkurwiający palant, udaje że wszystko wie.
Leopold - nocuje po rowach, złota rączka, przyjmuje zapłatę w naturze.
Leszek - czuły i romantyczny, zwykle kierowca miejskiego.

Zapiski z Granitowego Miasta - Onet.pl Blog

Się za horyzontem, a lekki wiatr marszczył wody zatoki. Nawet najwprawniejsze oko nie wypatrzyłoby z brzegu głowy pływaka, który już od godziny zmierzał w stronę stoczni remontowej.
Płynął klasycznie jak zawodowiec, zanurzając i wynurzając głowę w równych odstępach czasu. Po dwóch godzinach zatrzymał się i uważnie rozejrzał wokoło. Zmrok zapadł już na dobre. Kilkaset metrów przed nim widniały jasno oświetlone hangary stoczni. Reflektor zamontowany na wieżyczce.

Z Brisbane
 Żołnierz US ARMY
 Harom z Cairns
 Emigrantka
Pendragon
Dublinia
Irolka
Blogi z Polski
 Strona Ojców Benedyktynów
Blog Ojca Leona Knabita
Paulina z Miasta Książek
Świat fotografii Rakpola