O czym chcesz poczytać na blogach?

Lenovo

Lenovo - notebooki Lenovo

Znana z produkcji świetnej rodziny notebooków ThinkPad – firma Lenovo, przeprowadziła badania na wybranej grupie swoich pracowników. W wyniku testów okazało się, że klawisze DEL i ESC są wciskane przez pracowników na tyle często, że warto je nieco wydłużyć i tym samym ograniczyć przypadkowe wciśnięcia klawiszy END i INSERT.


Pamiętajmy, że klawiatura w tej serii notebooków to jedna z najlepszych w swojej klasie. Mamy nadzieje, ze te kosmetyczne zmiany nie zaszkodzą firmie Lenovo.

11:06, asusmania
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 czerwca 2009
Netbook oparty na Nvidia Ion od Lenovo

Lenovo zgodnie z wczesniejszymi zapowiedziami zaprezentował swojego netbooka IdeaPad S12 opartego o chipset Nvidia Ion. Dzieki wykorzystaniu nowej platformy netbook Lenovo znacząco zyskał na swej wydajności. na platforme Ion składa sie.

MSI - notebooki MSI

Jego największym bez watpienia atutem jest niska cena a poza tym bardzo dobrre parametry

 

Tagi: laptop multimedialny tani
12:47, asusmania
Link Dodaj komentarz »
piątek, 14 maja 2010
MSI na rynku netbokow

Male laptopy o niewielkich wymiarach w bardzo fajnych obudowach i o rownie dobrych parametrach jest to stu procentowa pewność ponieważ msi chce powalczyc z innymi potęgami na rynku tak wiec przykłada się do tego by z tasm produkcyjnych zjeżdżał jak najlepszy towar i trafial do klientow.

Tagi: laptop netbook
14:24, asusmania
Link Dodaj komentarz »
Lekkie laptopy od MSI

Msi postanowila powalczyc z takimi potęgami jak hp, lenovo czy toshiba o klientow biznesowych wypuszczając nowa serie laptopow o bazowej nazwie x.

karmelek@weblog:~$

Bo ta będzie dalej pracować. Niby z tym można życ, ale lubię jak działa tak jak JA tego chcę i będę ten temat drążyć :P

Drugą rzeczą, która nie działa jest miksowanie dźwięku. Jako taki sam w sobie dźwięk jest, ale już jego dwa źródła nie mogą ze sobą współgrać, bo jedno z nich jest wyciszane. Zapewne do zrobienia – co też, o ile będzie wystarczająco ciekawe – opiszę ;-)

Jak dla mnie jest bardzo dobrze ;-)

A na koniec 2 screeny:

Kategorie:Komputer, Personalnie, Ubuntu Tagi: lenovo, Linux, Ubuntu, y530

Stron kilka o tabletach

Z Androidem

Lenovo dołącza do grona producentów tabletów, którzy postanowili zawalczyć o rynek za pomocą atrakcyjnego urządzenia w dobrej, niskiej cenie. Model IdeaPad A1 z systemem Android 2.3 Gingerbread oraz 7-calowym ekranem.
Po modelach stworzonych z myślą o bardziej zamożnych klientach: IdeaPad K1 oraz ThinkPad P1 firma dostrzegła inną grupę odbiorców i przygotowała budżetowy tablet A1. Cena LenovoIdeaPad A1 ma oscylować w okolicach $199 czyli około 600 złotych. Jest to znacznie mniej od wielu tabletów znanych producentów. Nie mówiąc już o urządzenia na “i..”, które są kilkukrotnie droższe.


Nie chcę tu wywoływać dyskusji o wyższości świąt bożego narodzenia nad Lenovo A1, ale warto pamiętać, że wiele osób kupuje tableta do normalnych, codziennych zadań. Dla nich polityka “niska cena + dobra jakość” do bardzo dobra wiadomość.

Co Lenovo oferuje w tej cenie pod postacią IdeaPad A1?

 • 7-calowy wyświetlacz.

TechBlog

Przecież o to producentowi chodziło. Air nie ma być jedynym komputerem w domu, a w prezentacjach Apple’a lektor wyraźnie podkreśla możliwość współpracy z innymi makówkami. Producent postanowił wywalić wszystko to, co nie jest absolutnie potrzebne do pracy. Dlatego komputer nie ma wbudowanego napędu optycznego, ma tylko jedno gniazdo USB, jedno wyjście video i jedno audio. Nie zapomniano jednak o genialnym wyglądzie i przyjemności z pracy. Z kolei u konkurenta nie zapomniano o napędzie, portach USB itp., ale za to zapomniano o tym, że wygląd ma znaczenie. X300 to typowy wół roboczy, zresztą jak wszystkie laptopy Lenovo. Ale powiedzmy sobie szczerze – jest brzydki jak noc listopadowa. Skupmy się jednak na MacBook’u, którego będę bronił i postaram się odeprzeć wszystkie zarzuty.

 • nie ma wbudowanego napędu optycznego – a kiedy ostatnio używaliście napędu? Bo ja podczas ostatniej reinstalacji systemu. Dzisiaj wszystko już ciągniemy z internetu.
 • brak napędu powoduje to, że nie można oglądać filmów DVD – no tak, ale przecież Air w założeniu jest co najmniej drugim komputerem w rodzinie, a kto by oglądał filmy na.

oferty hurtowe import

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (0)
  Tagi:
  • obuwie hurt
  • sprzedaz hurtowa
  • wyprzedaz hurtowa
  Autor(ka):
  basiaretourware24
  Czas publikacji:
  piątek, 23 marca 2012 14:30

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Adidas, Nike, Reebok, Converse hurt obuwie - mix”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Adidas, Nike, Reebok, Converse hurt obuwie - mix”
 • czwartek, 22 marca 2012
  • Lenovo ThinkPad Edge 14 i 15 - laptopy nadwyżki magazynowe

   Towar.

 • Komentarze bieżących wydarzeń w Mogilnie, publicystyka, polityka, wolny rynek - Onet.pl Blog

  Z UPR do Sejmu, z Mogilna :)
   
   
  --------------------------------------------
   
  Lenovo, chiński koncern, który wchłonął dział komputerów IBM, zamierza podjąć decyzję o inwestycji w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Uzależnia ją jednak od większego dofinansowania ze strony rządu (czytaj: polskich podatników) i przeraża go opłata za odrolnienie gruntu.
   
  W styczniu Lenovo chciało zainwestować 45 mln zł i zatrudnić 500 osób. Międzyresortowy zespół do spraw inwestycji, który decyduje o wsparciu zagranicznych firm podjął wówczas  decyzję o przyznani chińczykom rządowego grantu. Teraz wartość projektu wzrosła do około 60 mln zł, a liczba miejsc pracy się podwoiła.
   
  I jak zwykle, gdy ktoś wydaje moje pieniądze, które wcześniej zabrał mi pod przymusem,  ogarnęły mnie wątpliwości: Czy w styczniu Lenovo źle przygotowało biznes plan i dopiero teraz okazało się, że próg opłacalności osiągnięty jest przy większej.