O czym chcesz poczytać na blogach?

Lennox

Życie to nie bajka, tu musisz umiec stawic czoło szarej codzienności! - Onet.pl Blog

Nerwowa. Tak w ogóle jestem Emily Kater. To Ashley White - wskazała na brunetkę. - Lily Evans i Alexandria Lennox - spojrzała na przyjaciółki. - A ty?
- Melissa Deepy - spojrzała na Lennox. - Przepraszam, że na ciebie wpadłam, ale przechodziłam przez barierkę,a  ty  stałaś przy niej i...
- Trzeba było uważać - syknęła czarnowłosa.
- Aly, ale ty wiesz, że jak przechodzi się przez barierkę to... - zaczęła Evans, ale nie skończyła.
- Bronisz jej?
- Dziewczyny! Uspokójcie się - Ash stała na łóżku i próbowała załagodzić spór.
- Nie wtrącaj się - krzyknęły równocześnie Evans i Lennox.
- Nie kłóćcie się z mojego powodu - powiedziała Melissa. - Przepraszam cię, Alex...
- Aly!!! Nie jestem chłopakiem!
- Przepraszam.
- Ej, uspokój się Aly! Mel będzie tu mieszkać, zobaczysz spodoba ci się.
Lennox wymamrotała coś pod nosem, ale przytaknęła. Nie miała wyjścia.

Huncwoci weszli do swojego dormitorium niespełna godzinę temu, a pokój już wyglądał jakby przeszło przez niego tornado. Książki, ubrania, miotły oraz inne rzeczy walały się po pokoju. Nikt by nie doszedł do wniosku, iż taki chaos powstał w godzinę. James siedział na podłodze i wywalał po kolei wszystko.

Uśmiech to pół pocałunku... Luna Lennox - Onet.pl Blog

 

 

Następnego dnia w jadalni czekała mnie niespodzianka. Wmaszerowałam tam jak zwykle w piżamie. A co, nie wolno? To mój dom!

-Cześć Lunka! – zawołał na mój widok przystojny chłopak. Najpierw się uśmiechnęłam, a dopiero potem zareagowałam właściwie.

-Eddie! –krzyknęłam i się do niego przytuliłam – Rany, a co ty tu robisz? Jejku, jak dawno się nie widzieliśmy! Eddie! – piszczałam.

-Spokojnie młoda – roześmiał się – Poznaj mojego kumpla, którego kiedyś już poznałaś…

-Alex Pettyfer – warknęłam na widok, drugiego chłopaka.

-Luna Lennox – powiedział identycznym tonem.

_BLOG martel6m - e-blogi.pl

Mówiić. 


I ludzie z którymi jestem wchodzą w to z rozkoszą i potem to już jest po prostu zbratanie, ale takie znacznie prawdziwsze i głębsze, niż po 2-giej flaszczce. Oni dają mi energię. Dają mi pomoc, o którą wcale nie proszę, której nie potrzebuję. 


Dla mnie to cud. C U D. 


Życie na powrót stało się cudem. I takim ma już od tej pory pozostać na zawsze.
s


A. AA. Aaaaaa


a ponieważ DZISIAJ WIGLIA się zaczyna oto NAJBARDZIEJ ZAJEBISTA KOLĘDA ostatnich 30-lat: Panie i Panowie: ANNIE LENNOX, ta 50-letnia już, wciąż tak samo PIĘKNA baba z blond jeżem z Eurytmics, od Sweet Dreams are Made of Tears..

ps. I nawet ostatnio dostaję Osobiste przesyłki ciepła i dobra, zupełnie prywatne, dla mnie i tylko dla mnie. Mogę tylko najpiękniej jak umiem uśmiechnąć się jak Annie Lennox, ukłonić i powiedzieć Dziękuję. Nic nie zostanie zmarnowane, my nie  tacy, cobyśmy marnowali dobro, my wiemy, co z nim począć...


Wesołych Świąt, Merry Christmas


nam wszystkim :))

Skomentuj [3]

.

Euzebiusz Smolarek - nadzieja polskiej piłki - Onet.pl Blog

Www.sport.pl (zdjęcia poboczne) oraz z sesji fotograficznej dla Playboya. Wszelkie prawa do nich należą do ich autorów oraz agencji.


31 maja 2010
Ekhem... witamy na świecie, Messi :)
Niedawno narodzony syn Euzebiusza Smolarka został obdarowany imieniem Messi - informuje "Futbol News".
Dziennik zauważa, że to nie pierwszy taki "incydent" w rodzinieSmolarków. Sam Euzebiusz dostał imię na cześć Eusebio, przed latydoskonałego portugalskiego zawodnika.

Ciekawostką jest też to, że być może w przyszłości w polskiej kadrzewystąpią obok siebie... Messi Smolarek i Lennox Lewis Matuszczyk. Drugiz nich jest urodzonym kilka miesięcy temu potomkiem Adama.