O czym chcesz poczytać na blogach?

Leicester square london

WASTE NEWS

A ta mnie goni i drze ryja. W końcu stanąłem bo się kurwa ludzie zaczęli jopić. Wziąłem to od niej podziękowałem i poszedłem. Doszedłem do najbliższego śmietnika i wypierdoliłem części i zegarek do kosza. I proso do pubu. Ty, ja kurwa piję London's Pride i ja patrzę a tam kurwa normalnie żebrak podchodzi do tego kosza, wkłada łapę i ja patrzę a on kurwa wyciąga tego Schaffhausena i zaczyna go składać. Składa go, zakłada na rękę i idzie. No stary ja cię pierdolę!!!

.Zadowolenie. W sumie nie wypada wychodzić przed orkiestrę.

Zygmunt siedział jak zwykle najebany w 99. Kurczowo trzymał się szklanki z ginem i spozierał na mnie mętnym wzrokiem.
- No i idę sobie do tego naszego pubu. Idę sobie środkiem Leicester Square. Czujesz kurwa te atmosferę nie? Gra muzyka. Pachnie kebabem. Ludzie krzyczą. No jest kurwa zajebiście. Czujesz ten zapach? No. I idę sobie kurwa. I mijam sobie Odeon. I to drugie pierdolone kino. I ty, ja nagle czuje jakiś brzdęk na ręku. Ty, ja.

My Own London

Spożycia w pociągach Circle Line, która nie ma stacji początkowej ani końcowej tylko jeździ sobie naokoło centrum i pozwala pasażerom spędzić w niej praktycznie nieograniczoną ilość czasu. Następnie planowane wydarzenie opisała darmowa gazeta The London Paper, co sprawiło, że wiedzą już o tym wszyscy.
Circle Line była zamknięta w ten weekend ze względu na prace remontowe... może okazać się, że władze zamkną ją i w weekend nadchodzący, oby się tak nie stało. Postaram się skołować.Dark Knight - Mroczny Rycerz jest pierwszym filmem o Batmanie bez Batmana w tytule

 • Reżyserem jest ponownie Christopher Nolan, odtwórcą głównej roli jest ponownie Christian Bale.
 • 21 lipca odbędzie się premiera w Londynie na Leicester Square (przybędą gwiazdy), 25 lipca film będą mogli obejrzeć zwykli ludzie.
 • Christopher Nolan przyznaje, że tworząc film inspirował się filmem Gorączka w reżyserii Michaela Manna
 • Przed.

 • "Londyn? Nie ma takiego miasta!" - Onet.pl Blog


  London episode
  Maybe it's because I'm a Londoner...

  Zagaduja. Gdy wlascicielka kawiarni macha z daleka na ulicy na powitanie...

  Londyn sklada sie z malych miasteczek, Moze wlasnie na tym polega jego czar.

  Gdy ma sie ochote - jest sie o pol godziny od stolicy Europy; Oxford Street, Picadilly Circus, Leicester Square.... A gdy ma sie ochote na chwile wyciszenia sie... Po prostu mozna pozostac w swoim malym miasteczku, gdzie jest pelno kawiarenek, knajpek i sklepikow... Oraz park... ze wspanialym widokiem na wielka metropolie...

  People think I'm insane...

  Oxford St. w pogodni za przecenami. Już w metrze zauważyłam, że coś jest nie tak... że ludzie jakoś dziwnie się zachowują, są pomalowani, kolorowo poubierani, śpiewają... Kiedy wyszłam z metra na Oxford Circus, wszystko stało się jasne... trafiłam na London Pride 2011 (czyli po naszemu Parada Równości)!!! Zobaczcie sami:

  Nie zabrakło polskiego akcentu ;-)

  Na prawdę ładnie.)
  Otatecznie czołówka obsady nie do końca przeszła się po czerwonym dywanie, bo pod Odeon na Leicester Square podjechali Mercedesami i dosłownie wbiegli do środka.  Teraz zdecydowanie czekam do grudnia, bo wtedy do kin wchodzi "Sherlock Holmes 2"! Robert Downey Jr, Jude Law, Rachel McAdams i.